Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Fifaszek jesli u mnie bedzie poślizg w wizycie to może się zobaczymy;) Malami super wiadomość ale nie pamiętam dokladnie kiedy mialam punkcje. Nooo dziewczyny ...Elusiowo rozpoczęła u nas wiosenny pozytywny peleton to teraz musicie go podtrzymać z takim samym wynikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droznosc to oboje robimy pijac ziola Bonifratow.Sa skuteczne i nie ma upadlajacych badan.A gdy by nie doszlo do naturalnego zaplodnienia to szukamy wtedy faceta do zaplodnienia mnie w obecnosci meza przy kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli któraś chce to chętnie odsprzedam 3 opakowania Lutinusa za 350 zł. + 6 tabletek dodatkowo Ja po tych dwóch nieudanych betach finansowo nie daję rady z lutinusem więc jeśli któraś jest chętna to zapraszam :) ja się ucieszę bo te 350 zł będę miała już na stymulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi niemowila mowila ze wysoka jest ze wporzadku ale moze w poniedzialek sobie zrobie. Nic dziewczyny mykam spac bo padam po tym dniu wrazen. Milej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to bardzo dobra wiadomość i bardzo dobrze, że Pani dr była też takiego samego zdania jak większość. Odpoczywaj na L4, nogi do góry :) i zero stresu. Wszystko będzie dobrze. Linka no właśnie od jutro zaczynam je zbijać, bo to chyba wina mojej bezsenności i tych bóli w klatce :/ Malamii ja miałam w 14 dniu o ile dobrze pamiętam a w 17 dniu transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope chetnie bym odkupiła ale mi dopiero może się przydać jak wrócę po moje śnieżynki:) mi chyba zostalo z 6 szt i jakos opakowanie luteiny, ale trzymam do konca ciąży bo jeszcze moze być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziekuje Dziewczyny za odpowiedz. To teraz cierpliwe czekam na @ i potem zaczynam walke mam nadzieje,ze skuteczna.juzi tak sie ciesze ze zrobilismy taki krok do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
linka dzięki za info przyda mi się jak m robił kariotyp to płaciliśmy 550zł .to tam jest dużo taniej ...Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chyba w końcu idzie do nas wiosna:) Ja tak nie lubię zimna a juz tyle trwa że kazdym promykiem słońca cieszę się jak dziecko;) no to od dzisiaj na słońcu pobieramy jeszcze witaminę D:) ja zaraz przebieram pościel i załączam pralke. A teraz wstaje na kawkę...komuś wirtualną podać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mialam sie zglosic z kawa. dzisija z pracy dosc daleka trasa, ale jak takie sloneczko za oknem to z przyjemnoscia jade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Witajcie w słoneczny,piękny dzień ;) Kawkę piłam z myślami o was i waszych sukcesach. Małami i Mala super że ruszacie i to razem....zawsze razniej ;) Elusiowo odpoczywaj bo walka była długa i ciężka więc teraz dbaj o siebie i kropeczkę...w końcu nowa mamusia na forum Hope trochę ci podskoczyło ale jak zabierzesz większą dawkę to pewnie po 14 dniach spadnie. Masakra z tą tarczycą ;) Bimbałka jak samopoczucie przyszłej mamusi?? Iwcia czy maluszek daje kopniaczki? może miał jakiś spokojniejszy czas i dlatego był ciszej. Pisz jak ruchy Szymusia ;) Właśnie ciekawe jak Ancia się czuje. Grania spokojnie...też za chwilkę dołączysz do dziewczyn Malinka pewnie nadal remontuje i wybiera game kolorów do mieszkania ;) Ale mamusie dużo słoneczka uśmięchniętego dla was i maluszków....Szymonka,Mikusia.....a jak nasza dziewczynka będzie miała na imię??? przegapiłam albo zapomniałam???Malinka pomóż mi z moją starczą sklerozą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta..jak moglaś zapomnieć, że bedziesz ciocią Hani:) kurcze a mi coś teraz Bartek chodzi po głowie;) mowilam że jeszcze pewnie ze 100 imion bedzie brane pod uwagę;) wczoraj odleciałam taki miałam bol głowy, ale przyszla godzina 23.30 i mój maluch robił takie fikolki że beczec mi się chciało ze szczęścia:) i dzisiaj juz o 5.30 takze w dzień juz nie będę panikowac bo pewnie będzie lulać. Jutro mam prenatalne, M wystraszony że teraz zobaczą dziewczynkę heheh:) a juz wszystkim rozgadal że bedzie synuś;) no ale wiadomo ze nie raz lekarz sie mylil co do płci;) ten strup mi się zdrapal z brzucha, aż mi wstyd z tym jechac na usg no ale nic nie poradze za jakiś czas się zagoi.Ritta u mnie dziś w pralce pościel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wolałam napisać,że nie pamiętam ..hahha..bo chodziło mi po głowie Hania ale jakoś tak jestem teraz zakręcona,że już wolę zapytać....tobie też przypisałam inne imię kiedyś ;) cóż starość nie radośc ;) u mnie dzisiaj koce,kocyki w pralce,pogoda super to można suszyć. Dobrze że maluszek poszalał to jesteś spokojniejsza. A jutro masz badania? jak ten czas ucieka szybko. Normalnie za chwilę rano wejdę na forum a tam już będziecie na porodówkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki staram sie spie duzo masakra na stojaca bym chyba tez zasnela ciagle spac mi sie chce. Pije wode niegazowana i ogladam tv i myslami jestem z wami i przesylam fluitki dla dziewczyn trzymam kcuuki zeby reszcie sie udalo:) ale sama sie obawiam najgorszy ten poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to teraz się zacznie:) oby Cię ominęły te cofki co ja miałam bo to nic przyjemnego;) wszędzie strach wyjść bo na wymioty zbiera. Ale mi juz teraz przeszło to zgaga się zjawiła:) ale niech jest sobie co chce byle bylo wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
A ja to nawet nie wiem czy coś takiego miałam bo nie kojarzę. Tak Ritta jutro mam badania prenatalne wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u mnie RITTA jak na złość już 4 dzień po odstawieniu tabsów a @ nie ma:( ...a zastrzyki do stymulacji już się chłodzą w lodówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa nic się nie martw bo przyjdzie. Ja tak czekałam na @ po pierwszym transwerze...naczytalam się zeby wypić czerwone wino i wytulkalam pół butli, nie wiem czy akurat to pomogło ale rano @ była:) gorącą kąpiel niby też może przyśpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaW
Cześć, jestem umówiona na 1 wizytę, po 2 inseminacjach i nieudanym in vitro w ubiegłym roku w innej klinice. Mam prośbę, czy ktoś może napisać mi jak wygląda tu wizyta u Pni doktor a później przygotowanie do in vitro. Za co się teraz płaci, a co jest refundowane??? Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć Nowa, na wizycie lekarz spyta o roczne leczenie niepłodności ( udokumentowane) i jeśli to zatwierdzi zostaniecie zakwalifikowani do rządowego programu ( jeśli o ten pytasz) ta wizyta jest platna. Od momentu kwalifikacji wszystkie wizyty i badania krwi są bezpłatne. Płaci się tylko za leki do stymulacji które też są w części refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Matko dziewczyny!! Dwa dni mnie nie ma a tu tyle postow! Teraz tego nie ogarne... Madelinka-najwazniejsze- rozejrzyj sie za tansza apteka. Na dole pod Gyn Lutinus 260 zl a w Bytomiu na ul. Olopijskiej tylko 120zl w Krakowie nawet 90zl.Mozna zaoszczedzic nawet 3.5 tys tylko na tym leku.Ja sie bardzo spoznilam....niestety pozno to odkrylam.Bierz sobie koniecznie cos oslonowego przy Lutinusie np Lactovaginal i nie bedzie tak zle. Tasia pewna jestes ze nie bedziesz miec refundowanych lekow jak nie bedziesz wnprogramie??? Czyli w Provicie te kwalifikacje jednak bedq w tym roku? Moja kumpela tez sie stara a nic o przestoju nie wie. Co do Hashimkto to wiem tylko ze moja szwagierka tez choruje i bylo jej trudno zajsc alr udalo sie zupelnie naturalnie tylo wynikow musiala pilnować. Kolejna ciazr poronila bo nie pilnowała wlasnie a nastepna juz ok. Otylosc, bezsennosc, sucha skora, slabe wlosy-takie znam objawy. Iwcia dzidzia w dzien spi jak ty sie ruszasz i go kolyszesz. Ja ruchy czuje tylko wieczorami i to tez nie zawsze. Ale wiem co to za stres.Jak poloze sie na boku i ugniote brzuch to czasem sie rozepchnie i cos tam poczuje. Brzuch mam wielki jak nie wiem... juz uslyszalam kilka razy "pewnie niedlugo rodzisz".... Kregoslup mi dokucza czasem nie do wytrzymania.Leze na podze plackiem albo sie gimnastykuje. Czasem podniesc sie nie moge sama.Ale od transferu przytylam juz 12 kg!!!!! Wczoraj bylam w kinie i to hyl np glupi pomysl.Raz ze plecy dwa ze sikanie... non stop! Dzis pogoda piekna a ja ledwo na oczy patrze bo w nocy chory maz nie dal mi sie wyspac. I juz czuje sie jak z krzyza zdjeta. Takze nie ma to tamto-dzidzia rosnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami89 a ja punkcje mialam dopiero w 25 dc tak dlugo rosly mi pęcherzyki. .. leki dokupywalam i dokupywalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Iwcia! Szefowa mi ostatnio opowiadala ze jej sasiadka na jedych badaniach usg miala mowione-bedzie na bank chlopak. Na drugich - oj bedzie dziewczynka. I tak do konca na zmiane... w koncu wiecie co urodzila? Bliznieta! Tak sie skubane nakladaly!!! A jak ja w tym wielkim brzuchu mam dwa Mikusie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Oj Catarina bliźniaki to podwójne szczęście :) ważne żeby wszystko było dobrze. Ja leżę i się nudzę. Pogoda taka piękna się robi a ja w domku bo chce to moje przeziębienie wygrzac. Martwi mnie bo mam trochę kaszel i boję się że blastuś nie da rady się wprowadzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Wy znowu z tym praniem szalejecie??? Maniaczki;) hi hi bhi a u nas remont trwa dalej więc zaglądam wieczorami i czasami nie mam siły nic napisać. Ritta, Iwcia zgadza się Hania będzie. Już się Rodzice upewniali czy na pewno nie zmienimy zdania bo oni się przyzwyczają do Hani a potem wymyślimy inne, ale my jesteśmy zdecydowani:) No chyba że jednak będzie Filip;) wiecie co? jak słonko świeci to aż się chce żyć i człowiek jakoś pogodniej patrzy w przyszłość. Więc wszystkie "walczące" wychodźcie na słońce i nabierajcie sił do walki. Catarina ja mam podobnie z tymi ******* jak Ty, jak czytam opisy Iwci to dla mnie to obce uczucie. Co do wagi to jestem 7 na plusie (trochę dużo jak na mnie) ale jakoś nie mogę sobie słodyczy odmówić na zmianę z kwaśnymi żelkami;) Bimbałka Ty się tam nie martw na zapas, myśl pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
cześć dziewczyny :) szukałam, szukałam i znalazłam Was... dajecie dużą nadzieję na przyszłość i wiedzę. Jest tyle zapytań na które nikt nie udziela odpowiedzi. Moja droga z IVF jest dość krótka, dwa tygodnie temu podeszłam do pierwszego transferu z programu rządowego w Gyn, efekt 12 dpt - beta 188, w 14 dpt 360. Boję się jeszcze cieszyć... Obecnie czekam na wizytę. Mam pytanie co dalej - do kogo umówić się na kolejne wizyty, kogo polecacie z lekarzy bo dowiedziałam się że dr M nie prowadzi ciąży. I mój ukochany lutinus kiedy miałyście zmniejszane dawki??? Pozdrawiam mamuśki i całą resztę dalej walczącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×