Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość iwcia10
No to lutinus najlepiej odkupić sobie od Hope bo nawet nie wychodzi po 120 zł i jeszcze 6 szt luzem do tego:) Jak mi jutro powie że córka to przeżyje szok termiczny bo dzisiaj zaopatrzylam sie w tyleeee ubranek dla chłopca:) ale fajne rzeczy na olx wychaczylam od dziewczyny, wszystko jak nowe, chyba z 10 pajacykow, body, spiochy itd i wszystko z fajnego grubego materiału. W sklepie to bym pare stówek za to dała a u niej...30zl:) Ja tez juz mam brzuch jak balon a gdzie tam jeszcze 4 miesiace;) może ja te ruchy mocniej czuje że tą macice miałam małą? Byle tylko jutro wyszło że dzieciątko zdrowe. U mnie waga 60kg takze do przodu mam tak 6-7kg. Bimbalka nie martw się bo będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja polecam dr Piekarz, cała ciążę jestem u niej i jestem zadowolona. Dr Jurek też dziewczyny chwalą, miałam z nią chwile kontakt i super babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, Catarina czy Wy mialyscie teraz skierowanie na prenatalne? Bo ja na pierwsze miałam a teraz nic nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie i tak średnio zadowolona jestem. Dr M jeszcze ma wątpliwości z tą kwalifikacją bo mamy niepłodność idiopatyczną i nie ma pod co nas podpiąć gdybym miala 6 miesięcy stymulacji to by było ok. Chce od mojego lekarza zaświadczenie że 2 lata się staramy. Muszę to załatwić i zrobić histeroskopię oddałam krew i wymaz mi wzięli bo trzeba to zrobić przed histeroskopią i dlatego nie zdążę w tym cyklu więc to dopiero w maju a potem mam nadzieję że już nas zakwalifikuje. No troche się to przeciągnie ale trudno.... odpoczniemy nabierzemy sił, podfaszerujemy się witaminkami i do działania :) tylko to zaświadczenie potrzebuję. Witam nowe koleżanki :) padam na twarz bo emecji trochę było i potem oczywiście silesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina super, dzięki za informację. Nie myślałam, że aż takie różnice w cenie mogą być. Na razie mam zapas lutinusa na dwa tygodnie niestety. Ale gdyby się udało i beta będzie jak trzeba to na pewno następną receptę wykupię na Olimpijskiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Witaj Lenka:) Napisz coś więcej o sobie:) Jak długo się staraliście? jakim szłaś protokołem krótkim czy długim:) Super,że beta rośnie oby tak dalej:) Grania a po co masz robić tą histeroskopię?? Mi dr Cz nic nie kazała robić:( i się zastanawiam czy dobrze czy źle-jedynie krew oddaliśmy i tyle.... z dr M też miałam problem co do kwalifikacji...nie bardzo nas chciałam zapisać za to dr Cz bez zastanowienia nas zakwalifikowała-z czego bardzo się cieszę...bo prywatnie by było ciężko...:( Ale nas tu teraz przybywa na tym forum-już się która na jakim etapie jest:) suuper bo razem raźniej:) Dobrze,że to forum istnieje bo sama bym nie dała rady przez to wszystko przejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Grania myślę że skoro masz dokumentację z 2 lat leczenia to powinni was zakwalifikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no raczej nas zakwalifikuje ale troche kręcił nosem. Ta histeroskopia ma pokazać czy z macicą jest wszystko ok i czy przy in vitro zarodek będzie miał szanse się zakotwiczyć ;) leczymy się rok a staramy się 2 lata więc chce mieć to zaświadczenie od lekarza choć miała historię wizyt ale coś mu było mało oficjalnie. powiedział że nas zakwalifikuje bo po wyborach boi się co będzie z tym programem rządowym no i jeszcze powiedział że latem zaczynamy. Chce troche na czas pograć chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania zakwalifikuje Was bo masz taką sytuację jak ja. Ja mialam na pierwszej wizycie wypis ze szpitala z droznosci jajowodow i wyniki badan. Nawet nie miałam ksera kartoteki z leczenia u dr H bo akurat jak po nią jechałam to byl lipiec i zmiana godzin przyjęć także pocałowałam klamkę. Też miałam niepłodność idiopatyczna także nie wiem dlaczego u Was zwleka. Z tego co wiem to trzeba mieć rok udokumentowanego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lenka:) no i od razy gratulacje, bądź dobrej myśli. Moja ciążę i Catariny prowadzi dr Jurek, jesteśmy obie zadowolone, pracuje tez w szpitalu w Bytomiu. Co do lutinusu to ja go brałam dość długo a później miałam zamieniony na tańszą luteinę którą biorę do teraz a jestem już w 24 tc. Iwcia na prenatalne nie musisz mieć skierowanie, liczy się to pierwsze. Grania a ja miałam znowu odwrotną sytuację, bo leczyliśmy się ale w sumie niepłodność nie była stwierdzona, od marca 2014 w Gyn u dr M i we wrześniu to chyba było jak nas zakwalifikował, byliśmy zaskoczenie bo liczyliśmy się z tym ze jeszcze będziemy musieli poczekać. Może dobrze robi że chce sprawdzić czy zarodek ma szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę że zakwalifikuje jak już będę po histeroskopii i lekarz mi da to zaświadczenie bo na tym wyciągu z kartoteki nie jest tak jasno napisane że w tamtym roku w kwietniu już rok się staraliśmy dlatego mnie skierował na laparoskopię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
dzięki dziewczyny:) to były moje najdłuższe 12 dni... U nas problemem jest czynnik męski i tylko IVF mogło uczynić cud:) w gyn jestem od kilku miesięcy, też musieliśmy zrobić badania za pare tysięcy m. in. kariotypy, my robiliśmy w Zabrzu, po drodze wyszła tarczyca, która nie chciała spaść więc co wizytę były zwiększane dawki. Ja wyszukałam w necie że istnieje woda z jodem , polecam mnie pomogła. Na kolejnej wizycie dr M nagle podjął decyzje że próbujemy i dostałam miesiąc antków i od 2dc stymulacja aż do 15 dc, ponoć protokół krótki z antagonistą. Czas stymulacji dość niefortunny bo doktor M zniknął i błądziłam między innymi lekarzami, na dodatek jak przyjechałam na transfer to okazało się że też nie ma dr M i transfer robi ktoś inny, moja złość była ogromna. Na tą chwilę próbuje zapomnieć i czekam na dalsze dobre wieści... więc nie poddawajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Witam nową koleżankę i gratuluję udanego transferu:-) od razu lenka mam pytanie o tę wodę z jodem- mam niedoczynność to by moze mi tez pomogło. Gdzie i za ile mozna ją kupic? Grania wiadomo najgorsze jest to czekanie ale czas szybko zleci.. najwazniejsze ze Was zakwalifikuje! Malaaa :-D to teraz trzymamy kciuki za stymulacje. Dobrej nocy Mamuśki i reszta. Iwcia powodzenia jutro na badaniu, na pewno maluszek zdrowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa no to zaczynasz w końcu:) co do wody z jodem to wiem o Ustroniance bo akurat sama czasem ją piłam, koszt taki jak i zwykłej około 2 zł i dostaniesz ją raczej w każdym markecie. Dobrze że o niej wspomjialyscie bo zacznę znowu ją pić tym bardziej ze już w ciąży tez jest zalecana ze wzgledu na jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć dziewczyny:-) w takim razie musze poszukac jeszcze dziś tej wody. Miłego słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Cześć dziewczyny miłego dnia wam życzę ja wypoczywać zaraz idę na spacer trochę po oddychać powietrzem bo tak to bym spałam non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze Dziewczyny że boję się strasznie... nie wiem właściwie co daje dołożenie Menopuru. Może Wy się orientujecie? Poprzednia stymulacja przyniosła jedną komórkę a stymulowana byłam tylko Gonalem. Teraz bede mieć Gonal i Menopur...oby to coś dało.... Miała któraś z Was podobnie? ....jejku jak ja sie denerwuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallaaa nic się nie bój bo skoro dodali Ci lek to bedzie lepiej a nie gorzej. Pewnie ma spowodowac większą liczbę komórek także prosze nie panikować;) tylko wyciszyć i uspokoić organizm. Trzymajcie kciuki kobitki zeby moje malutkie było zdrowe bo na 18 mam wizyte a już też portkami trzęse. Ale piękne sloneczko tylko ze u mnie trochę pizga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja miałam Menopur i gonal. Z tego co się orientuję to Menopur jest na ilość a Gonal na wzrost pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madalinka;) Nigdzie nie potrafiłam znaleźć tej informacji. A jak u Ciebie rosły po tej kombinacji leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wiosna w końcu :) Catarina mnie lekarz powiedział że te pary które były zapisane pod koniec zeszłego roku to kwalifikacje zaczynają się w lipcu, my się zapisaliśmy w lutym i dopiero po lipcu dowiemy się czy załapiemy sie w tym roku. A Twoja znajoma dawno się zapisywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam do odsprzedania 2 pełne opakowania lutinusa za 150 zł niestety mi pozostały a szkoda żeby się zmarnowały. jeżeli jakaś kobitka jest zainteresowana proszę o info: autrata88@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano się kłułyście czy wieczorem? Bardziej mi pasuje wieczorem bo rano Euthyrox i Bisocard biore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala a Ty masz brac gonal i menopur razem?? Mi narazie przepisala tylko menopur.... fajnie to juz teraz mozesz dzialac i odliczac:)) Ty chodzisz do dr M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi u mnie przy pierwszej stymulacji byl sam Gonal i nic z tego nie wyszlo:( Teraz Dr M dołożył Menopur bo niby Menopur wpływa na LH (wyczytałam przed sekundą i sie mądrzę...hahaha)...no więc bach! od jutra rana zaczynam! Jeszcze dziś muszę wykonac telefon do Gyn z informacją że to mój 1dc i umówić się na czwartek na podglądanie;) ....Nawiasem mówiąc w sobote 18 kwietnia mam wesele i mam nadzieje że nie każą mi przyjeżdżać. Łudzę się że następną wizytę będę mieć w poniedziałek. Jak często od 6ds miałyście podglądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa mnie w krótkim protokole przy małych dawkach po 75j urosło dużo małych pęcherzyków, dr Cz przerwała leczenie i dostałam Marvelon na 21dni. Po skończeniu dostałam gonapeptyl od 22dc, potem od 6 dc gonal 150j i Menopur 150j i nadal gonapeptyl. I udało się wychodować 23 pęcherzyki z czego 10 komórek było ok. :) Teraz czekam, az bede mogła zrobic bete, bo juz sie nie moge doczekac... Tak bardzo bym chciała, żeby sie udało. :) A Ty jaką dawkę masz na początek? Ja mam PCO, przy którym trudno o wzrost i rozwój pęcherzyków właściwych i są bardzo trudne do stymulacji, a jednak się udało i było ich aż za dużo. Dziewczyny, a Wy robiłyście bete w 10dpt? Bo zastanawiam się czy robić w 10, 12 czy może w 14dpt? Jak z wynikami miałyście? Boję się rozczarowania poprostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka ja mam Gonal150 i Menopur75 w sumie 225j. Właśnie dzwoniłam do G i niema Dr w czwartek:((:( zostałam zarejestrowana do dr. Piekarz...hmm....nawet nie wiem jak wylada Pani doktor:( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Witam Was dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu bo prawdopodobnie będzie mnie też dotyczył ten problem, ale na razie chciałam Was prosić o opinię. Mam 27 lat, M 29. Od roku staramy się o dziecko, w styczniu przeszłam laparoskopię podczas której usunięto mi jajowód z powodu wodniaka oraz wykryto endometriozę II st. Prawy jajnik i jajowód prawidłowy. Teraz jednak okazało się jeszcze, że pęcherzyki rosną tylko na lewym jajniku czyli tym gdzie nie mam jajowodu i na dodatek robią się z nich torbiele, więc dostałam clo i ovitrelle. Powiedzcie tak z doświadczenia czy po roku starań i z taką historią choroby mamy szansę na kwalifikację do programu rządowego in vitro? Moja lekarka sugeruje że powinniśmy się zapisać i może jednocześnie spróbować insminacji. Jak to wygląda w Gyncentrum? Jest szansa żeby się teraz w ogóle zapisać i kiedy można się spodziewać wizyty kwalifikacyjnej? Bardzo proszę Was o pomoc bo jestem kompletnie zielona w tej kwestii a nie ukrywam że chcielibyśmy skorzystać z rządówki z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×