Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

maaala super!!!! Nio i widzisz na co stres? Elusiowo, pytaj nie wstydź się, mów wprost że nie stać Cię a zależy Ci żeby zostać pod jej opieką , to sobie u niej zapunktujesz i na pewno się zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jestem ciekawa u Ciebie tego drugiego pęcherzyka..może 2 serduszka zobaczysz?;) myśle że jesli byłby to krwiak to raczej inaczej wyglada i by go rozpoznała. Ja gdy bylam na pierwszej wizycie gdzie widzialam serduszko rano mialam chwilowe różowe plamienie i na usg wlasnie dr P szukała czy nie mam czasem krwiaka takze nic sie nie martw bo to moze pierwsze bliźnięta u nas tutaj?;) no jeszcze na Bimbałke z jej betą liczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Noo dzięki dziewczyny za radę zapytam się jej 7 maja jak będę miała wizyte. Zobaczymy a jak nie pochodzę trochę u niej i u siebie najwyżej poszukam. Nic zobaczymy w maju co powie. Idę na balkon trochę posiedzieć i poczytać książkę. Pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo tylko musisz liczyc się z tym ze usg państwowe przysługuje 3 razy i nie bedziesz widziała na kazdej wizycie maleństwa. Ja chodziłam jednoczesnie do GC i państwowo i na 3 wizyty z nfz nie mialam ani razu usg ..porażka jak dla mnie bo wymaca Cie lekarz palcami i mowi ze wszystko :( ehhhh szkoda gadac, nie wiem czy tak jest wszedzie ale ostatnio gdy czekałam na badania to dziewczyny rozmawialy ze teraz bedzie miala 2 usg bo polowa ciąży a potem juz ostatnie na sam koniec. Ja juz zrezygnowałam z tych wizyt dlatego zapytaj sobie jak to jest albo jak tez tak bedziesz miala to od czasu do czasu i tak idz sobie prywatnie. Jeden plus bo masz skierowania na badania i za nic nie płacisz. A ja potem z moim pupilkiem;) idę do fryzjera zrobić go na bóstwo:) kto to widział ze pies jest częściej u fryzjera niz jego pani!;) musze go obciac bo sie bidulek meczy w te słonce i jeszcze te kleszcze ktorych potem szukam i szukam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Mała super ze aż 9 to teraz trzymamy kciuki za zarodki :) A ja dziś mam jakiś dziwny smak w ustach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia10 nie wyobrażam sobie wizyty bez USG masakra. Ja jestem u mojej prowadzącej co 3 tygodnie zawsze widzę moje maleństwo. 70 zł place za wizytę. Znośnie nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka posmak metaliczny:) przyzwyczajaj się ;) gość ja też byłam z lekka zszokowana że byłam na 3 wizytach i zadnego usg, w sumie to ja chodzilam tylko po L4 bo nie chciałam miec na pieczątce GC .Moze to tez zależy od lekarza, Elusiowo zapytaj sobie na wizycie o te usg z nfz bo moze u dr P jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Was tez tak bolal brzuch po punkcji? Ostatnio mnie tak nie bolal a po dzisiejszej sie zwijam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elusiowo30 radze Ci od razu zadzwonic i umówić się na tą wizytę na nfz bo na pierwszą się zazwyczaj długo czeka a dr P na pewno nie będzie miała nic przeciwko. Ja też prowadzę ciążę na nfz i zawsze mam usg więc to zależy od lekarza. Smiało zapytaj ja też o normalną luteine taką refundowaną za 3,5 bo jak dla mnie to to samo, miałam różne problemy na początku ciąży i zawsze używałam tej normalnej luteiny i wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tez juz po wizycie odebralam krotki protokol z antagonista i mam przepisane leki mam brac Estrofem (2mg 28tab jest i mam go brac 2razy dziennie po1 tab a potem 3razy dziennie ale zastanawiam sie bo te tabletki to hormony a na ulotce pisze raz dziennie to juz sama nie wiem jak mam je brac ) potem mam Euthyrox N 25 to jest chyba na TSH i nie mam napisane jak go mam brac a i jeszcze mam Encorton 1 dziennie poratujcie mnie bo ta wizyta tak szybko przebiegla u Cz ze zapomnialam co ona mowila zawsze byl przy mnie moj maz na wizytach potem on mi tlumaczyl jak mam to wszystko brac a dzis wypelnial jakies papiery przy rejestracji a Cz w tym momencie moje nazwisko wywolala i musialam wejsc sama (chyba ze zadzwonie do niej i sie jeszcze raz zapytam) a i wkoncu dzisiaj @ przyszla i 9-10 dniu cyklu mam sie zglosic na usg a to wypada 1-2 maj i to narazie wszysko prosze doradźcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaaaaa ciesze sie ze ci pobrali 9 komorek to bardzo duzo a tak sie balas ze nic nie bedzie a tu prosze powodzonka wam zycze przy transferze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Kwiat84 Euthyrox masz brać rano na czczo 1 tabletke popijając wodą potem przez minimum 30 minut nic nie jesz żeby lepiej się wchłonęło, to leki na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki lenka za wiadomosc a ja dzwonilam do gyn i maja mi zadzwonc jak go mam brac bo sami nie wiedza musza zap sie Cz :) a mam pytanie jeszcze jedno a bralas ten lek estrofem i jak :) moj maz powiedzial mi ze trzeba mi tlumaczyc jak dziecku z pierwszej klasy a czasami gorzej az wstyd sie przyznac no coz taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Nie, ja też miałam protokół krótki z antagonistą ale całkiem inne leki bo ja byłam stymulowana gonalem a od 6 dnia jeszcze menopur. Euthyrox biorę odkąd zjawiłam się u dr M i zbadał mi poziom tarczycy, który był za wysoki teraz nadal go biorę właśnie zapytam się na kolejnej wizycie co daje. A jaki masz wynik TSH że go dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat ja brałam estrofem 3 razy po jednej, potem mi zmniejszyli po 2 a na koniec po 1. Co do godziny to ja bralam jak mi się przypomnialo bo gdy bylam w pracy to rano nie moglam dopilnowac co do konkretnego czasu. Encorton bralam 1.5 szt raz dziennie a, potem 1 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat ja brałam estrofen tez najpierw 2 a potem 3 razy dziennie takze nie przejmuj się ulotką:-) A euthyrox dokładnie jak napisała lenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa mnie nie bolał brzuch wcale ale mialam punkcje z tą sama dziewczyna co potem transwer i ona mowila ze po punkcji zwijala sie z bólu i do transweru brzuch ją bolał a mnie nic takze nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsh 3 z groszami sama jej dalam wynik bo na wlasna reke robilam i mi przepisala go a pozatym posluchalam dziewczyn z naszego forum ze tsh ma duzy wplyw na zajscie w ciaze a Cz nic otym nie wspomniala bo wczesnij byl 5 i tez z groszami a f3if4 nie robilam jeszcze i tez pojde zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz bede przygotowywana do drugiego podejscia z mrożdżakow ktore posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od 4 dni pije ustronianke z jodem ktora z nalazlam w slepie dino 20 km od domu oczywiscie tez z naszego forum otym sie dowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaaaaa mnie po punkcji w gyn lezalam 4 godz bo dostalam kroplowke na wzmocnienie i tyle schodzila bo mialam 20 komorek pobranych i tez mnie bolal brzuch a jak dotarlam do domu to spalam caly dzien podkulona na boku i pomiedzy nogami trzymalam mala poduszke to mi sprawialo ulge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa mnie bardzo bolał brzuch od punkcji do transferu i później przez kilka dni, połozna gadała ze mozna brac nospe. Kwiat ja piłam prawie butelkę na dzień tej wody i tsh z 2 coś mi spadło do 0,127 takze ją odstawiłam bo znowu mam za niskie takze woda naprawde działa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za iformacje o tym leku i kazdej stawiam mala kawke z mlekiem i do tego po faforku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja ten estrofen to mam brac od 2dc 2 razy dziennie po 1 tab przez 7 dni potem w 8 dc 3 razy dziennie po 1 tab az do usg chyba a potem nie wiem co dalej bo sie nie dowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy juz pisalam ale bardzo i to bardzo dziekuje za iformacje dziewczyny gdyby nie to forum to nie wiem co bym zrobila i jeszcze raz dziekuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Kwiat pij dużo wody mnie pomogła, Malaaa mnie też bolało, cały dzień leżałam a siadanie, kichanie to przez parę dobrych dni sprawiało mi ogromny problem, z czasem ustąpiło. Trzymaj się i czekamy na wieści z laboratorium. Iwcia już nic nie czytam tylko czekam do wizytę, powiadasz bliźniaki:) na razie oswajam się z ciążą bo nadal nie wierzę że za pierwszym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze w takim razie ale boli jak ch....ra ! Chcialabym zeby juz bylo jutro;) juz bym wiedziala czy wszystko ok;) Kwiat ja zawsze Euthyrox lykam jak oczy otworze popijam woda i ide sie myc:) za jakas godzine czasu dopiero cos przegryzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadłam w wir... w wir allegro i kupowania malutkich śliczniutkich ciuszków za 5-10 zł.... nie mogę się opanować :) szafeczka dla maluszka przygotowana, ciuszki "w spadku" wyprane i poprasowane.Niestety w początkowych rozmiarach prawie nic mi się nie dostało,ale to i dobrze. Mogłam sama sobie powybierać :) Nie wierzę że tego doczekałam... Dziś wylegiwałam się z książką na słonku, mój pierwszy synuś oczywiście na kolanach. Ale się zdziwił jak dostał kopniaka od Mikołaszka, o mało nie zaczął warczeć ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina mnie pranko i prasowanko czeka bo jakoś to odkładam. Za resztę czyli kocyki, smoczki, reczniki biore się od połowy maja ..jakie rozmiary bierzesz na poczatek? Ja głównie 62, mam kilka sztuk na 52 i 57 ale boje się że będą za male i nastawiam się na większe dziecko;) no to widzę że u Ciebie z kopniakami tez już daleko:) u mnie zalezy jak się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×