Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ale mnie kopie....brrrrrrr...juz nie wiem jak leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze kopie mamuska :-) Ja caly dzien spalam i lezalam, aaa i jadlam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziewczyny ja zaraz zbieram sie do gyn chciaz autem mamy 20 minut. Ale jedziemy juz bo pada i lepiej uwazac. Dam wam znac jak bede po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif wiesz, że trzymam za ciebie kciuki :) Zajadaj się więc tym ananasem i uważaj na siebie. Kurcze dziewczyny, wy to faktycznie macie kawał drogi. Ja to wybierałam czy dojeżdżać 10 czy 19 km... 10 czy 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil a skąd jesteś? Ja też mam tyle do Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Caterina a nie boisz sie ze jak zaczna sie skurcze to nie zdazysz dojechac? Tez bym nie chciala w Czewie ale hmmm ja bym sie chyba bala jak temat porodu rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja po pierwszej wizycie w pracy leze chora w domu gardlo mnie boli i mam taka kluche ze nie mam sily mowic i przelykac sliny smialam sie do meza ze dawno nie bylam na L4 moja kolezanka @ jeszcze nie przyszla:) Fifaszku z calego serduszka zycze wam zeby sie udalo i trzymam mocno kciukole za was:) a co do wczsow to my raz bylismy 2 lata temu w grecji na wyspie zakhytos tez bylo super hotel byl z******ty pokoj mielismy z wlasnym basenem do dyspozycji:) a w tamtym roku bylismy w łebie i tez bylo fajnie nawet pogoda nam dopisala:)a w tym roku to raczej zostaje w domu i nie jedziemy nigdzie bo mamy inne plany (o powiekszeniu rodziny) pozdrawiam i zycze milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy któraś z was robiła badania na toksoplazmozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil no to masz blisko:) ja ponad 70 jeździłam no ale bylo warto. Elusiowo zaraz po wizycie pisz jak tam maluszek, ale to lec***amietam jak ja mialam pierwsze prenatalne. Fifaszek chciałabyś bliźnięta czy raczej jednego malucha?:) Ani Catarina ma miec cesarke takze i tak wczesniej się polozy w szpitalu, chyba jesli jest wszystko ok to cc odbywa sie 38-39 tc. Kwiat to w itaj w klubie wczasujacych się w tym roku w domku:) bylas na rejsie na Skiatos lub Meteorach? Ja tez wspominam Grecję bardzo fajnie i mam nadzieje tam wrocic jak odbije się kiedys finansowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja mialam robione juz w ciazy, chyba kazda mamuska musi to miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie bylismy w tych miastach ;)my wykupili wycieczeke jedno dniowa rejs statkiem pirackim wokolo wyspy zakhytos polecam bardzo fajnie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia, jak bedzie tak bedzie bede sie cieszyc z kazdego wariantu :-) Ja mam 10 km, bez korkow jade 8 minut.Jakby miala teraz dojezdzac np do W-wy to naprawde nie wiem jakbym to zorganizowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif ja bez korków dokładnie tyle samo jadę :) Mi chodzi o badania przed ciążą, właśnie na etapie starania się o maleństwo. Mam kota i zastanawiam się, czy powinnam na wszelki wypadek się zbadać, czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszku to masz bardzo bliziutko do gyn ja jade przy dobrych wiatrach 1,5 godz z mezem;) bo u nas w czestochowie tez jest klinika ktora zajmuje sie nieplodnoscia ale moja gin polecila nam gyn bo oni maja lepsze doswiadczenie niz cz-wa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny juz po i dupa za wczesnie umowily mi wizyte mialy dac pod koniec przyszlego tygodnia. Jest wporzadku wedlug niego ale wychodzi 11 tc i za wczesnie. Ale nic nieplacilam bo ich blad. I dopiero 28 mam prenatalne. A jutro normalnie wizyta u dr.P sil ja tez jestem z swietochlowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Kwiat wCzestochowie jest tez gyncentrum i przyjmuje dr. Mercik i sie zastanawiam czyna stymulacje do niego tu nie mozna jeździć. Zapytam jak bede w pn bo jak ostatnio sie umawialam to Pani w rejestracji sie pytala czy w Katowicach ma byc ta wizyta wiec teraz mysle czy nie daloby sie tu jezdzic na usg. Chcialam was zapytac czy w trakcie stymulacji badaja wam hormony i czy to u nich sie robi i czy trzeba spevjalnie rano jechac i pozniej czekac na wyniki i wizyte bo tak bymo we Wroclawiu jak ja mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Jestem z Dąbrowy Górniczej. Ja robiłam toksmo miałam styczność z kotem ale wynik ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil toksoplazmozę miałam robioną jeszcze u zwykłego gin jak tylko powiedziałam że chcemy się starać. Zdecydowanie powinnaś to zrobić tym bardziej że masz kotka. no podziwiam was dziewczyny że tak daleko dojeżdżacie i dajecie radę, ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jak do normalnego gina chodziliśmy, nie miałam kota. Fuksja (nasz kotek) to nabytek z zeszłych wakacji, znaleźliśmy ją w pierwszym dniu pobytu w Cro, pod autem. Miała ze 3 dni. I tak już z nami została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Mi wyszlo zeprzechodzilam juz toxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil Elusiowo - to jesteśmy sasiadkami bo ja mieszkam w Chorzowie a pracuję w Świętochłowicach. Dr P na pewno przyjmuje w czwartki i piątki bo dziś dzwoniłam do gyn po receptę - kończy mi się Encorton - to babka w rejestracji mówiła, że jest w czw.i pt. Dziewczynki postanowiłam w piątek idę na betę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem tak w ogóle jesteśmy z Gliwic, ale ja od 11 lat pracuję w Świętochłowicach i 3 lata temu zdecydowaliśmy się przeprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia13 a noo fajnie sasiadeczko. Sil mieszkam niedaleko szpitala. Dobra dziewczyny kolorowych snow. Ja mykam spac bo rano wstaje. Jak bede jutro po wizycie dam znac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie okaże że jeszcze sądiadkami jesteście;) Elusiowo szkoda ze tak wyszło bo npewnie nastawiliscie się na oglądanie maluszka ale lepiej zrobic to dokladnie w odpowiednim tygodniu. Malisia jak w piatek masz 9dpt to beta juz wyjdzie..kto po Tobie testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, ja jestem z Będzina sąsiadko :-) Ale jestem przedstawicielem i jezdze po kazdym miescie na sląsku, wiec bywam i za Częstochowa (okilica Klobucka, Panek, Truskolas), w Czestochowie i w na ccaaalym sląsku w okolicach Katowic:-) Trzymam kciuki z apiatkowa betke! Ja mam w przyszly piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×