Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

No to poprosimy o relację z lekcji:) Malinka jeszcze Ciebie brakuje na fb a chcemy królewne z usg zobaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Ja już po HSG. Dość mocno bolało... Ale kontrast przeszedł w ciągu 10 sekund i jajowody całkowicie drożne. Badanie nasienia... To było nasze pierwsze badanie komputerowe i... ilość mnie załamała... pomijając fakt, że mojemu troszke sie wylalo i objętość była tylko 0,7ml... a w 1 ml napisane ma 5,3 mln plemników... a nie miał przy badaniu nawet mililitra... :(!! za to ruch postępowy bardzo mnie zaskoczył, bo zawsze miał 13 % a dziś 51 %. Morfologia 4 %... Jestem załamana, bo ani do in vitro się nie nadajemy, IUI też nam pewnie nie zrobią przy takiej ilości... chociaż licząc ilość 3,75 mln x ruch 51% to wychodzi 1,8 mln plmeników *****iwych a ma byc co najmniej milion...więc może jakimś cudem.. nie wiem. Bo jeśli się nie nadajemy na IUI na IVF też nie, bo paradoksalnie za dużo jest plemników ... to nie wiem co dalej dziewczyny :( suplementy nie pomogły... badania zaczęły się pogarszać, odkąd zaczęło robić się ciepło... w lutym miał 24 mln w ml!! i 2 ml objętości ejakulatu... a im cieplej sie robi tym mniej plemników ma... ;/ kupiłam mu kompres chłodzący będzie chłodził jądra ile się da, zobaczymy czy to coś pomoże w każdym bądź razie jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Sylka dlaczego na in vitro sie nie nadajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
w sensie na refundowane... :( bo nie mam udokumentowanego okresu starania się o dziecko, mimo, że trwa to już 19 cykl... idąc tym tropem:Wskazaniem do leczenia mężczyzn w ramach Programu jest: a) stwierdzenie gęstości plemników poniżej 3 mln/ml nasienia, w przypadku niepłodności trwającej dłużej niż 12 miesięcy, b) stwierdzenie gęstości plemników 3-15 mln/ml nasienia, w przypadku niepłodności trwającej dłużej niż 24 miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczycie sie 19 cykli i nie macie udokumentowanego roku starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idz do swojego lub jakiegoś innego lekarza i poproś żeby Wam wypisał takie zaswiadczenie czy co tam potrzeba, przedstaw sytuacje i może akurat. Co do plemników to T od Fifaszka miał tylko kilka i die udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
nie leczymy się, te 1,5 roku po prostu się staraliśmy, bez leczenia, sprawdzania... " bo może po prostu nie wychodziło" wiadomo, byłam u ginki na nfz pare razy , ale zrobila tylko monitoring raz zeby spr czy jest owulacja i kazala brac luteine i tyle... a wczesniej raz w roku cytologia ... dopiero od niedawna wzielam sie za nas, zrobilam sobie hormony, drożność, 2 razy monitoring, kilka razy badanie nasienia, suplementacja itd... teraz będzie pierwsza wizyta w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
no i plus wymazy chlamydie itd... ale wiekszosc na wlasna reke bo ginekolodzy podchodzili do tematu " jestescie mlodzi nie starac sie nie celowac tylko uprawiac seks to bedzie dziecko" no to z takim przekonaniem byłam kilkanaście mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja bym poszla do tej ginekolog i bardzo ją poprosila żeby jakis papierek mi wystawiła o leczeniu. Ja mialam tylko droznosc sprzed roku a tak to wyniki badan i kartoteke o inseminacjach udokumentowane jakies pol roku i mi to uznal. Dawno miałaś tą droznosc pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja nam wizytę kontrolną u dr Cz przegrała mi dodatkowe zastrzyki zapłaciłam za nie 200zł. Jak pytałam na co one są to powiedziała żeby było dobrze. Jaja sama liczyłam i chyba 6 widziałam. W sobotę kolejna wizyta i pewnie w poniedziałek punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syl mi moja gin też tak mowila..skoro wyniki są dobre to probowac i próbować i tak przez rok do niczego to nie doprowadzilo, tez nie mialam na ten czas dokumentacji ale gdyby byla potrzeba poszlabym do niej i powiedziala na czym problem polega. Nic nie stracisz a mozesz wiele zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ja bym Ci poleciła chodzic do dr P, ona nie ma ekspresowego tempa jak dr Cz i wszystko Ci wytlumaczy na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
HSG miałam dziś. Pojadę jutro do niej, zapytam, może się uda, albo chociaż kartotekę skseruję, może się coś przydda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
tzn w poniedziałek bo jutro święto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pozamykane;) jedz może babka akurat zrozumie i nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Byłam dzisiaj u dr P - transfer w sobotę a nie tak jak liczyłam wcześniej w piątek ale co najgorsze zmieniła mi Luteine na Lutinus ( podobno są lepsze rezultaty po nim) i w aptece wydałam ok 1200 a na sobotę znów 1350zl - przeraza mnie to - szczęście, że akurat dzisiaj dostałam pożyczkę . Aaa i najważniejsze - spotkałam fifaszka - śliczna dziewczyna i taka bardzo pozytywna. Ciesze się, że Cię poznałam Fif :) Dziewczyny ale super byloby gdybyśmy się kiedyś wszystkie spotkały - ale mamy do siebie takie odległości ze to chyba niemożliwe ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja też bym poszła po zaświadczenie. Jeśli robiła wam monitoringi to moim zdaniem już coś sprawdzaliście... i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia oby ten transwer byl mega szczesliwy:) lutinus jest chyba z tego wszystkiego cenowo najgorszy:( ehhh tyle kasy i zdrowia nas to kosztuje a inne wyrzucają sobie dzieci po smietnikach:( trzymam od dzisiaj juz kciuki za powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Grania Ty ta wizyte mialas w 7dc czy w 6bo ja mam na kartce od dr. Cz ze w 6 a wydawalo mi sie ze mowila mi, ze w 7 no ale przelozylam na piatek wizyte. Kurde myslalam ze uda mi sie do dr.M bo mimo ze nie mam zlych wspomnien z wizyt u dr. Cz to jak czytam wasze opinie to sie coraz bsrdziej boje. Czy ja juz do konca bede na nia skazana. Pewnie bedzie krecic nosem jak bede chciala luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
A skoro juz tu jestem to zapraszam na kawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani z przyjemnością wypije, z mleczkiem poproszę :) Iwcia nie dziękuję, żeby nie zapeszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani ja u dr Cz jeszcze nigdy nie byłam ale jak tylko mijam ja w poczekalni to nie wzbudza we mnie sympatii, dlatego też denerwuje się tym, że to ona ma przeprowadzać transfer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez poprosze :) Ani ja od poczatku chciałam być u dr M a zawsze przed wizyta dzwonili ze nie może, że go nie ma itd....trafialam do dr Cz ale mi ona akurat nie odpowiadala, potem powiedzialam juz przy 2 transwerze żeby mnie tak nie przekladali bo chce chodzić do dr M i albo poskutkowalo albo akurat tak wyszlo se zawsze byl, nie wiem. Moze jest dobrą specjalistka, nie wiem, w moim przypadku akurat się pomylila ale jej pospiech mnie dobijał, wychodziłam z gabinetu nic nie wiedząc. Idz raz chociaz do dr P i zobaczysz jaka różnica:) potem juz u niej zostaniesz bo jest bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iść dzisiaj na 9 do kościoła, ale moj powrot mdłości i bolące nogi tego nie udzwigna. Zostaje w domku, oby szybciutko Wam to wszystko zlecialo bo czas do bety się okropnie dluuuuuuzyyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×