Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ani___ani
malami zawsze jest tak ze jak się chce, żeby @ przyszła to je nie ma :/ pewne luteina pomoże:) Ja w czwartek transfer na 9 a o 8/30 mam być :) zagrzeje grani łóżko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pobudka - kakao stygnie :) Ale właściwie to Was rozumiem w taką pogodę to tylko poleżeć jak najdłużej pod ciepłą kolderka ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze kakao :) ani ani...a Ty masz chyba punkcje najpierw w czwartek nie transwer ?:) Malisia do wyrka to kakao moze być? bo wstawac jeszcze nie zamierzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Iwcia i przyznam się Wam, że ja też jeszcze w łóżeczku ; ) ale głód mnie zaraz do kuchni wygoni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki;)ja poproszę kawkę;) widzę ze humorki dopisują od rana;)Ani Ani to jutro wielki dzień...sex na szkiełku będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, ale z Was ranne ptaszki:-) Ja na kanapie(chyba mi tylek do niej przyrosnie). Mysle sobie Sil, zebys nie za duzo brala przy wysokim AMH, zebys nie przegiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Cześć dziewczyny :) Sil jeżeli chodzi o Twoją stymulację to ja mam też PCOS AMH 10,62 i byłam stymulowana na próbę samym CLO i wyhodowałam dwa pęcherzyki, więc się nie stresuj będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil i wszystko musisz uzgodnić z lekarzem raczej nie bierze się nic bez konsultacji. No chyba tylko magnez i orzechy,morele to nie zaszkodzi nigdy;) Bimbałka a ten acard to ci dr.M. zlecił? encorton też brałaś? normalnie spisuję co kto bierze;)masakra jaka to loteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, czy któraś z Was miała długi protokół in vitro w Gyncentrum :-)? Jeśli tak to bardzo proszę o krótki opis jak to wyglądało? Czy stymulacja zaczyna się też od 2dc? Jak długo trwa, jakie się bierze leki? Z góry serdecznie Wam dziękuję :-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może opiszę po krótce mój przypadek :-) : staram się o dzidziusia 4 lata, mam stwierdzone PCO, mój wynik AMH 6,13, pozostałe badania ok. U M wyniki w miarę ok, tylko mały problem z *****iwością plemników. Jesteśmy po dwóch nieudanych próbach in vitro przy krótkim protokole. Przy pierwszym podejściu udało się pobrać dwa jajeczka, przy drugim cztery. Nie udało się jednak doprowadzić do blastocysty. Pozostało nam ostatnie podejście i dr M chcę zrobić długi protokół, Błagam pomóżcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Anika ja nie pomogę bo miałam krótki protokół. Dobrze rozumiem, że miałaś 2 razy punkcję ale już bez transferu bo zarodki nie dotrwały? Szkoda że wtedy już liczą to wszystko jako 2 podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia miałam dwa transfery, za pierwszym razem podany jeden zarodek klasy B bo drugi przestał się rozwijać w drugiej dobie a za drugim razem miałam podane dwa zarodki klasy A a pozostałe dwa ładnie się rozwijały, hodowla została przedłużona do 6 doby ale nie przekształciły się w blastocyste :( dlatego nie mieliśmy żadnych mrozaczków :( . Dr M troszkę się obawia tego długiego protokołu bo mam to PCO, ale mamy spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ja równiez miałam dwa razy krótki więc tez nie pomogę. Kurcze odebrałam dziś jedno z badań zleconych przez immunologa i mam dodatnie przeciwciała przeciwjądrowe ANA 1 ;-( tyle co zdązyłam przeczytac w necie mogło to byc przyczyną poronienia;-( az się boję co wyjdzie w dalszych badaniach! A teraz najlepsze... dzwoniłam do gyn zeby umówic kolejną wizytę u immunologa to na czerwiec nie ma miejsc, w lipcu lekarz juz nie będzie dojezdzac i moze od sierpnia będzie jakiś nowy zatrudniony! Nosz kurde i weź sie nie denerwuj! Juz nie wiem co robic! Dobrze ze choc kariotypy mamy dobre wyniki:-) no nic liczę bardzo na wiedzę dr M i mam nadzieję ze w piątek na wizycie powie jak i co dalej. Wybaczcie dziewczyny musiałam się Wam wyżalić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze któraś z Was tez miała ten wynik ANA 1 dodatni???? I co dalej z tym się robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek zaczynam drugie opakowanie Microgynonu i 22 czerwca jestem umówiona na wizytę do dr M, mam mieć pobierany jakiś wymaz chyba na te 3 choroby o których ostatnio wspominały dziewczyny :-) i właśnie się tak zastanawiam co będzie dalej?! Śledzę Was od października, codziennie przed snem czytam co tam u Was i mocno za każdą trzymam kciuki :-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja nie mam żadnych przeciwciał wiec nie wiem co robić :( Protokół tez zawsze krótki. Dr M sadze ze wie co robi poza tym jak ostatnia proba to na peewno dobrze doradzi. Ritta o acardzie sama wyczytałam i tak mu powiedziałam i pozwolił brać. Kiedyś na początku dr Cz. mówiła żeby brać ibuprom bo podobno pomaga ale ja znalazłam o acardzie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa nie pomogę bo nawet nie wiem co to za badania;)ale pewnie dr.M.wytłumaczy co dalej;) Anka3030 na szkoda,że nie macie mrozaków bo przecież zarodki są. Może będzie lepszy ten długi protokół. Nie miałam to nie wiem jak to przebiega. Pewnie dłuższe wyciszanie będziesz miała. Tutaj chyba nikt nie miał długiego;) Iwcia jak nogi? bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika myslalam że w ogole nie zdazylas podejść do transweru. Do trzech razy sztuka takze teraz szykuj domek dla malucha:) dlaczego dopiero teraz sie odezwalas czytajac nas caly czas?;) dziewczyny czytajace...Piszcie! Zobaczycie ze w grupie latwiej sie to wszystko przechodzi a my tutaj nie gryziemy;) znaczy sie nie wiem jak pozostałe;) ale ja nie:):) linka ja nie mialam czegos takiego to nie mam pojecia, mi teraz w moczu leukocyty wyszly a lekarz powiedzial ze wszystko ok i tez nie wiem czy tak ok bo niby nie powinno być. .juz nie wiadomo czasem kogo sluchac. Anika a mialas ten podany jakis klej? Tutaj 2 dziewczyny mialy i chyba podziałało bo maja malenstwa w brzuszku, u Ciebie skoro ostatnia procedura to powinni Ci podac jesli poprosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Linkaa28 lekarz Cię pokierowal do immunologia czy sama poszlas? Ja niestety nie pomogę bo nie wiem. Czytałam kiedyś ze jak się zarodku nie zagniezdzaja to można jakieś badania zrobić immunologiczne. Mnie dr Cz iM piwiedzieli że leków nie ma na immunologię i bez sensu je robić, a szczepionka która sie wykonuje jest mało skuteczna. Sama już nie wiem co myśleć, tyle tych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia szykuje domek i będę mega szczęśliwa jak w końcu zagości w nim malutki, upragniony ANIOŁEK :-) !!! właśnie będę prosiła o ten klej ;-) mam nadzieję, że lekarz się zgodzi :-). Kiedyś próbowałam już się do Was dołączyć ale nie mogłam się zarejestrować a dzisiaj mi się udało i bardzo się z tego powodu cieszę. W grupie raźniej ;-) tylko nie ogarniam już tych naszych wszystkich przypadków :-) Dużo się tu dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Anika ja miałam długi znajdę notes u ci napiszę co po kolei brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mieliśmy też z M badania kariotypu ale wyszły ok i dr M nie pokierował nas do immunologa, więc przykro mi ale też nie pomogę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Anika poproś o embryoglue i nacinanie osłonki zarodka jednocześnie. ja się ciągle tak zastanawiam czy tych osłonek nie miałam za grubych i zarodek nie mógł się przez to wydostać i zagniezdzic bo raz nacieli klej dołożyli i zadziałało :) szkoda tylko że wcześniej nie wiedziałam że to jest za darmo w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Brałam od 1dc tabletki anty całe 21. Po ostatniej anty następnego dnia gonapeptyl Daily 7 dni ( nie mam zapisane w jakiej dawce) 8 dnia cała dawke, 9 dnia pół dawki i to tego doszedł gonal 150 i tak 8 dni, potem ovitrelle na noc wraz z gonalem i gonapeptylem, 1 dzień bez leków, potem punkcja. Od dnia punkcji zamur całe opakowanie brałam 1 tab 2 x dziennie, tribidac taka sama dawka całe opakowanie miałam wybrać, fragmin, luteina 3 razy dziennie po dwie tab. I dostinex po 1 tab do końca opakowania. I taki zestaw 11 dni, 12 dnia sama Luteina i tak przez jeszcze 2 dni potem koniec leków dostałam okres 1 dzień, 2 dnia cyklu Estrofem 2 x1 Do 6 dc gdzie doszedł encorton półtora tabletki i estrofem już 3x1, i tak do 8dc gdzie doszła Luteina 1 tab estrofem 4 razy i tak do jedenastego dnia cyklu gdzie doszedł fragmin i w tym dniu miałam transfer, następny dzień po transferze aż do bety estrofem 3x1,encorton półtora,fragmin jeden zastrzyk, luteina 3x 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×