Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ty to ta fajna laska w długich włosach i takiej zółtawej koszulce?;) wykasuj sobie juz tutaj te dane bo skoro u Ciebie nie wiedzą to lepiej niech tak chyba zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat to nie możecie w refundacji tych mrozonych ocytów wykorzystac? Dlaczego na nowo stymulacja? chyba się pogubiłam już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie mozemy ich wykorzystac w refundacji bo my za nie placilismy na ich kato a w refundacji masz tylko do wykorzystania 6 jajeczek a reszte oddajesz albo mrozisz a ja zamrozilam ;)i moge tyko podejsc prywatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Hej dziewczyny właśnie wróciłam do domu. Dr M całkiem fajny nawet się uśmiechał założyli nam czerwoną teczkę ja miałam pobrane wymazy i badanie krwi jakieś dwa hormony. Mam zrobić AMH i FSH i oczywiście histeroskopie po tym zaczynam stymulację czyli jak dobrze pójdzie to w sierpniu zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina podaj swoje dane to Cię zaprosze. Kwiat my też sie bardzo cieszymy ale teraz dopiero dociera że już nie długo wszystko się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina 99 masz profil tak ustawiony, ze nie można Ci posłać zaproszenia. Dziewczyny do Ciebie napisały wiadomość i Ty musisz chyba je zaprosic:) Malinka, Catarina jak maleństwa? Ritta gdzie uciekłas?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super ilość:) powodzenia:) Catarina przemyślę przemyślę;) ale miłe to co napisałaś:* o ktorej byłaś na wizycie? Ja po 18. jedna dziewczyna która przede mną wchodziła do dr J chyba ok 18.20 była mi bardzo znajoma i nie potrafię jej nigdzie przypisać:( potem szła do zabiegowego. W ogóle spotkałam dziewczynę która kiedyś w naszej firmie była na stażu a dziś szła do dr M, ale ona chyba mnie nie skojarzyła. Zresztą mnie to też "chwilę" zajęło. Tasia super że ruszacie:* Nasza malutka ma się dobrze, serduszko bije, ona waży ok 1,7 kg. Trochę się wystraszyłam bo mnie się wydawało że 2 tyg. temu ważyła 1,8. Ale coś mi się pomieszało, to podobnie jak u Catariny - nie ogarniam pewnych spraw w ciąży;) Zapytałam o termin orientacyjny cc, więc najlepiej w 38 tc. Hmm...zobaczymy jak będzie. To że mi się spać chce to norma, to że nogi puchną -norma, to że palce cierpną i momentami nie mogę ruszać - norma...wszystko norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Malinkaa to dobrze że wszytsko ok :) Jak widać, w ciąży wiele rzeczy to norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka super z maleństwem wszystko dobrze:-) kojarze ze kiedyś pisałaś ze jesteś z Wodzisławia? Ja mam do Cb jakieś 10min autem, a mam tez kolezankę z radlina która tez jeździ do gyn więc świat mały:-) jak jadę do gyn to patrze na parking po rejestracjach czy jakiś SWD nie ma, bo to stres ze moze jakiś znajomych się spotka... Dobranoc Dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super ilość:):) Jak Ty to zrobiłaś,że tyle wyhodowałaś?:D Ani_ani Tobie również gratulacje-teraz oby się ładnie zapłodniły i szykować domek dla maleństw:):) ooo dziewczyny jesteście z Wodzisławia?? Ja jestem z Żor więc jesteśmy dalszymi sąsiadkami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja też zerkam i nigdy nie widziałam;) a dziś pierwszy raz znajome twarze tylko jednej nie potrafię nigdzie przypisać a druga chyba mnie nie skojarzyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
histerokopia przed ivf jest wymagana? dzizas kolejny koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Malinka super że malutka już tak duża panna;) jeszcze trochę i będziesz jezdziła na spacerki;) Iwcia jestem..jestem....czytam was tylko jakoś dzisiaj mam trochę gorszy dzień;) Bimbałka widok cudowny jak machał nóżkami? albo machała?? bo jakoś pasuje mi ta dziewczynka do ciebie,no nie może być córeczka Malinki samotna na forum;) Fif powodzenia jutro aby były dwie kropeczki na usg;) Tasia i Ani ale nioski z was;)teraz odpoczywajcie i pewnie w sobotę będziecie już w dwupaku;)a potem najdłuższe 12-14 dni. Ale uda się Wam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Malinka ale macie już pannice:) a pamietam jak pisalysmy ze po 2 cm mają. Sylka histero chyba nie jest wymagana, tylko czesto ją robią po to zeby pooglądać macice i ewentualnie z niej coś pousuwac typu polip, zrosty itd. Ritta mi się chyba teraz taki wieczór zaczął jak Ty miałaś dzień, beczec mi się chce bo poduszka niewygodna, bo zgaga mnie meczy, bo mi za gorąco i nos mi się zatyka. .paranoja. Dlaczego cc robią tak 2 tyg przed terminem? Przeciez czym maluch dluzej jest w brzuszku tym lepiej. Żeby porod sn nie złapał wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka malenstwo bedziecie juz mieć na święta:) prezent wymarzony..do mnie chyba nie dociera że taki maluch za jakiś czas przewroci nasz swiat do gory nogami, wydaje mi się że z tym brzuchem juz tak sobie będę chodzić i chodzic;) jutro Fif usg, Kas inseminacja..kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj znowu cyrk pod prysznicem, golenie to nie lada wyczyn teraz sportowy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×