Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

taka cisza tutaj...Malisia chyba już nas nie lubi;) u was tez tak brzydko na dworze? pada i pada ..ciekawe czy tez burza bęędzie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Gość mozesz sobie wybrac lekarza i do niego chodzić tylko jest problem gdy tego akurat lekarza nie ma w dniu kiedy musisz miec wizytę w konkretnym dniu cyklu itp. A sam zabieg to tez zalezy który lekarz będzie takze moze byc tak ze za kazdym razem uda się iść do swojego lekarza a czasem nie:-) Malisia??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
W końcu przeskoczyla. ;) u mnie tez paskudnie ;/ Chodzę ospala caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze jest tak że trafisz do innego lekarza prowadzącego a inny będzie Ci robił ineminacje, ale sama po sobie wiem że tak jest często. Dziewczyny tutaj tez np chodziły do dr Cz a juz insem czy in vitro robił dr M lub dr Polaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do świecenia tyłkiem to ja moge nim świecić przed lekarzami jesli tylko by mi pomogli mieć dziecko to wstydu w tym nie widzę. Wcinaj ananasa bo ma dużo kwasu foliowego. Ritta co do inwazji w Lidlu to juz raz na oczy cos takiego na żywca tez widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co piszecie o tych wizytach. Zawsze byłam u dr.M. i jak było przed transferem to pytałam czy też będzie mi robił. Powiedział że jestem jego pacjentką;)może komercyjnie to trochę inaczej;) Iwcia to było jak stado wilków albo hien;)stałam i się śmiałam....potem pochodziłam po sklepach,przymierzyłam z 30 sukienek;)i stwierdziłam że jak schudnę to pójdę na zakupy. Z tamtego sezonu wszystko w rozmiarze 38 czeka na lepsze czasy;)a teraz 40-42 takie jakieś ciasne;) Dziewczyny mam ciągle "koszmary w nocy"-wózki,dzieci,porody...chyba już Iwcia twoje cc przeżywam;)no i Malinki też;) a Catarina też ma mieć cc albo próbuje sn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
ritta miło cię widzieć :) Jeśli chodzi o lekarzy to ja bym wolała nie być przerzucana od jednego do drugiego, ale wiem, że są kliniki, w których w ogóle tak się postępuje, że nie ma się przypisanego lekarza. To po to, by każdy znał jednakowo przypadek pacjenta i jak lekarza nie ma a coś się dzieje, to każdy w równym stopniu może pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil wydaje mi się że jest tyle pacjentek w klinice i przy wizytach 2-3minutowych to chyba lekarz nie za bardzo kojarzy pacjentki;)może się mylę. Pamiętają was lekarza jak przychodzicie na wizyty? Pytam te przed in vitro bo w ciązy to lekarz już pamięta swoje pacjentki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że nie pamiętają i wiem że nie znają historii itp, dlatego dziwi mnie że są kliniki w których z takich powodów się tak robi. Ale wiem też, że w takich klinikach wizyty nie trwają 2-3 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ostatni rok odwiedziłam więcej lekarzy niż przez ostatnie 20lat;) i w Bielsku jest super lekarz,wizyta nawet 60 minut,wszystko spokojnie,dokładnie. Po ok.3 wizytach już nawet imię pamięta;) takie to dziwne w tych klinikach że nie przywiązują żadnej wagi do komfortu pacjenta;)a zostawia się tam wielkie pieniądze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
Witam Dzisiaj moja żona miała kolejne badanie Beta urosła do 66 Pozdrawiam BTW Lecimy do Grecji jak uważacie może żona się kąpać w basenie albo morzu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowic to pytanie raczej do lekarza;-) pamiętam ze tutaj juz była dyskusja na ten temat i raczej odradzały dziewczyny wogóle wyjazdy. Lepiej skonsultowac z lekarzem niz potem czegokolwiek załować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy któraś z was decydowała się na transfer 2 zarodków i czy wiecie jak lekarze z Gyn stosują się do zapisu ze można tylko jeden zarodek w tylko w określonych warunkach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja miałam za kazdym razem po 2 zarodki a nie mam 30 lat;-) akurat tak decydowała dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cały czas do niej chodzisz ? czy ona porostu wykonywała zabieg? ustalałyście wcześniej taki plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Ja tez chyba dwa mialam hehe teraz nie jestem pewna bo dzis 4doba dxwonilam zapytac ile sie nadal zarodków rozwija i pan mi liczy raz dwa ttrzy cztery piec a jak .ialam dwa to policzyć powinien do 4 bo dwa we mnie i teraz nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Gdzie ta malisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina teraz zmieniłam na dr M. Ona wcześniej mnie prowadziła i zasugerowała ze dajemy dwa a ja nawet chciałam. Dr Cz nie wykonywała zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani to tylko sie cieszyc ze tyle naliczył haha ;-) a jak się czujesz? Jeszcze kilka dni i betka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się w tym tyg u Was zaloguję bo piszę ciągle jako gość. Ok ananasa kupię jutro. A lampka czerwonego wina pomaga na endometrium ? Tak wyczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
NO ale jak naliczył 5 tzn ze podali jeden a mialy byc dwa...marudze troche ale po prostu ciekawa jestem. dobrze, ze jutro juz blisko :) i rozwiklam zagadke dnia dzisiejszego ;P marnie sie czuje...chyba bede wymiotowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaściu z Katowic, z tego co ja wyczytałam, to w okresie starań i ciąży w wypadku wyjazdów należy stosować tampony podczas kąpieli w basenach i morzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nic się nie martw jutro rozwiążesz zagadkę;)ale jak mówili dwa to pewnie tyle jest...a jak liczył to coś pomylił;) Iwcia co ty taka spokojna dzisiaj? pewnie M.w domku i nie masz dla nas czasu.;) Malisia odezwij się bo umeramy z ciekawości;) byłaś też z córcią u lekarza dzisiaj,może jakieś problemy i nie masz ochoty na forum. Ale myślimy o tobie całym sercem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, malisia to się jeszcze pewnie w autobusach tarabani, bo pisała że nie ma prawda i komunikacja ją czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Ritta jak dobrze ze wrocilas:* weekend był upalny i nic się nie chciało wiec darujemy ta nieobecnosc;) Co do rozmiarow to Ty się niczym nie przejmuj, przy naszych hormonach to całkiem normalne że się tyje. Ja przy stymulacji wyglądałam jak w 5 mc. Tobie się za chwilę znowu zacznie wiec proszę się cieszyć a nie marudzić, dobrze? Co do ciuchów to ja lubię takie rozciągliwe i na mniejszy i na większy rozmiar...to jest metoda;) Ani ani to może dobry znak że Ci niedobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×