Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia a jak huśtawka? kupiliście? my mamy tą z biedronki;)jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny miałyście może taki przypadek, że wypadała wam owulacja w nd ? Co wtedy bo mnie chyba tak wyjdzie a muszę mieć zrobioną inseminację. Byłam pewna że są jakieś dyżury ale podobno nie ma i co przepada mi cykl ? Pieniądze wydane na wizyty wyrzucone w błoto i stracony czas ? Idzie się załamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu się ta strona zacięła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ritta my kupilismy jednak tamta,tez jest fajna dla mnie idealna bo sie ja rozklada calkiem na plasko bez oparcia i mam duuuuzo miejsca. Gosc musisz lekarza o to zapytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ty taka kruszynka jesteś to też waga nie duża;)pogoda dzisiaj taka dziwna i pewnie dlatego tak się czujesz;)pisz zaraz po wizycie. Malisia słuchaj się babci Ritty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam i powiedział,że klinika nieczynna i raczej nic się z tym nie zrobi. Zobaczymy co mi w sb powiedzą na monitoringu. Na wszelki wypadek poszukam kliniki która ma dyżur bo szkoda mi tego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam klinik które mają dyżury w nd ale nie natrafiłam jeszcze na taką. Może któraś z was pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Iwcia powodzenia na wizycie ;) gość ja znam lekarza ktory to robi u siebie w gabinecie ale z Tarnowskich Gór i czy akurat w nd by Ci to zrobil jak nie jesteś jego pacjentka to nie wiem. Malisia nie zastanawiaj się z tym in vitro, mysle zr od ręki Cie zakwalifikuja. W koncu u nich sie leczysz. Ja za leki do stymulacji dalam ok 1000 później jeszcxe ten lutinus 800 ale ja go juz kupowac nie będę tylko lutke. Ja bym zrobila na ta pierwsza wizytę tylko amh lh fsh i nasienie moze sie okazać ze reszta badan na nfz bedzie. nasienie nie badalismy w klinice tylko w innym labie za 100 amh w diagnostyce za 150 -5% rabat. Kwiat za Ciebie tez kciuki za wizyte. A teraz o mnie...mrozakow nie ma za to wczorajsze kucie podbrzusza przerodziło sie w silny bol polaczony z rozowym plamieniem. Na szczęście już lepiej. Jak pomysle ze jak sie nie uda to będę musiala zaczynac od nowa to wyc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani pisałam już ci że masz wierzyć. A plamienie to pewnie bobas szuka wygodnego miejsca. Chyba Catarina miała takie plamienia. Pewna nie jestem;)ale któraś miała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie obdzwaniam kliniki i nie mają dyżurów a jak mają to UWAGA dla swoich pacjentek czyli musiałabym tam się przenieść i zostać np w Novomedice tak jest. Kriobank w Białymstoku ma w nd ale to za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novum nie ma dyżurów nd :) piszę info bo może kiedyś komuś się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc przeciez nie mogą Cie tak zostawić jesli jestes ich pacjentka, pojdziesz na wizytę to powiedza Ci co i jak. A jeśli nie to pytaj w prost o niedziele. Ani ja juz Ci tez tłumaczyłam że 4 i 5dpt to zagnieżdżanie i ten róż może byc plamieniem implantacyjnym. Catarina takie wlasnie miała takze trzymajmy kciuki że malenstwa się właśnie zakopuja:) poza tym w brzuszku jest lepiej tym 2 niż tym które byly na szkielku. Ja czekam na męża i jade mimo tego ze mam na 17 a i tak to idzie tak jak kto sobie przychodzi to ja przyjdę na 16 i będę miała juz z glowy. Oby bylo wszystko ok z maluchem i zeby nie bylo jakiegos nakazu juz lezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Iwcia powodzenia na wizycie Ani bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje,że jednak jakiś lekarz w nd przyjdzie choć nie dziwię się,że nie chcą dyżurów bo to żadna przyjemność psuć sobie weekend. Każdy chce odpocząć i ja to rozumiem ale szkoda mi tego cyklu i czasu straconego jednak na wizyty urlopy trzeba brać albo jakoś załatwiać wolne. Najbardziej obawiam się tylko,żeby mnie nie okłamali,że jak przyjadę to w poniedziałek to się zdąży a tak naprawdę będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani to plamienie to dobry znak:-) bądź dobrej myśli! Gość na pewno w gyn znajdą rozwiązanie, jesteś ich pacjentką to nie mogą tak Cie zostawic zeby Ci przepadł cykl, nie martw się na zapas:-) zobaczysz co ci powie lekarz na wizycie. Iwcia jak Szymuś? Ile już waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam bo byłam na zakupach jeszcze a były w poczekalni 2 babki i każda po 40 minut prawie. Szymek ma między 1800kg-2000kg ponoć taka średnia krajowa;)tak długo mu badała serduszko ze juz się wystraszylam ale wszystko ok, pępowina na swoim miejscu, lozysko wysoko, maluch się jeszcze nie spieszy i bardzo dobrze. Wizyty co 2 tyg o tyle dobrze że mnie mniej skasowała o 50 zl i potem tez mniej kasuje juz. Cc miedzy 38-39 tc, tylko ona ma od 3 do 10 sierpnia urlop i jak chce u niej miec cc to ustalimy datę konkretną juz raczej na nast wizycie. Fajna babka, mężowi tez bardzo podpasowala, pokazywała mu buzke i mówiła ze caly tata wiec nie bede Wam opisywac z jakim ogonem pawim chodzi teraz moj mąz;) dzisiaj kupilam pierwsze pampersy:) aaa mam zakaz lezenia na prawym boku, tylko lewy. Trochę się martwię bo ostatnio mi na nerce cos znalazla i dzis mówiła że jest powiększona i jeszcze dziecko mi ją uciska, no i po porodzie musze to zbadać. Lece cos zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny bo cały dzień obliczam czy zdążę w pon zrobić czy nie. Mam pęcherzyki po 10 mm na cyklu naturalnym a wyczytałam że rosną po 2 mm na dobę więc w pon będę mieć ok 20 mm to chyba nie pęknie :) Ale ja was męczę. Życzę wam powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa na zgage moge brac kazdy lek, migdaly są za słabe i tu ma racje:) nogi trzeba masowac i mam kupic zelazo. Waga się malo zmienia ale mam byc spokojna bo dziecko przybiera prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ale się nie śmiałam tylko zaczęłam tak post i nie wiem dlaczego dodało tylko pierwsze słowa teraz już nawet nie pamiętam co chciałam Wam napisać ; ) Iwcia super - Szymus kawał chłopaka, a to jaki facet potrafi być dumny znam doskonale bo nasza Dzidziulka z moim M to dwie krople wody i każdy to wciąż powtarza a wtedy - paw to malo powiedziane :D Dziewczyny oczywiście będziemy się starać o kwalifikacje ale najpierw muszę zrobić badania a do tego potrzeba @ a tu nic.... wiec czekam. Ani ani jestem pewna, że to ból i plamienie implantacyjne wiec głowa do góry ananas do łapki i odpoczywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia ale ja tak też do żartu pisałam. A na to badanie nasienia umówiłaś się? nie musisz w Gyn możesz w innej klinice. Iwcia ale duży twój męzczyzna;)super ze to łożysko masz wysoko. Czyli będzie cięcie w lipcu bo tak chyba masz 38 tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icia super że Szymek przybiera, widzisz, nie było się o co martwić. Malisia jak ja zaczynałam, to mi się 5 dni @ spóźnił, już myślałam że się nigdy nie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta nie umówiłam się jeszcze bo od 23 jest ta akcja promocyjna i dopiero wtedy można dzwonić i się zapisywać. W ogóle babka robiła z tego wielka tajemnice a informacja juz jest na ich profilu wiec nie wiem o co chodzi ;) Najgorsze jest to, że jak jutro nie dostane @ to później nie bardzo mam kiedy zrobić te badania bo w piątek ostatni dzień urlopu a to musi być 2-4 dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia super ze wszystko jest dobrze, to juz za 2tyg będziesz znała dokładną date cc ahhh ale fajnie:-) a synuś to juz duzy kawaler :-D Gość my tu po to jesteśmy zeby wzajemnie sobie ponazekać jak trzeba i wspierać tez więc zaloguj się i zostań na dłuzej. Aaa daj znac kiedy Ci zrobią tą inseminacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia może jutro dostaniesz@ przecież to już 3 dni jak odstawiłaś leki. My to badanie robimy w Krakowie bo mają akcję cały miesiąc i nie robią z tego żadnej tajemnicy. I smieje się sama do siebie że mam coś za darmo przy in vitro.;) a mąż śmieje się ze mnie że znowu w innej klinice musi odwiedzić pokój zwierzeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×