Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej Trapka i gratulacje:) beta piękna i kolejna mamusia. Mi obecna dr wlasnie mówiła że z tego co wie GC ma lepsze warunki i statystyki niz Prov, i moze faktycznie skoro piszesz podobnie. Fif a Twoj szef ma wiecej niz 20 pracowników czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przyjecie :) za kawe podziekuje ale z mila checia herbate z miodem poprosze:) w piatek powtarzam 3 raz bete a w poniedzialek usg. Dziewczyny dzieki gym moglam byc w programie w provicie w 2013 r. Nastraszyli mnie ze mam za inskie amh i musze sama placic albo czekac rok na program. Zaplacilam i nie bede pisac o jakosci tej kliniki, o nastawieniu do klienta bo nie czulam sie nawet przez chwile pacjentem. Muslalam ze po tamtym juz nigdy nie uda mi sie nawet nie chcialam probowac. Zreszta cala procedura to sa koszmarne koszty. A tutaj lekarka po badaniach od razu program i stymulacja. I nie zspomne ze powiedziala ze najwazniejsze dla niej zeby byl skutek naszych staran i sie udalo. Moj m mogl byc przy podaniu. W provicie choc placil calosc musial sie z lekarzem wyklocic by byc przy mnie. I die w tych nerwach nie udalo. Wiecie spokoj wsparcie lekarki sama swiadomosc ze osoba bliska bedzie Cie trzymac za reke i calowac w kolano przy podaniu zarodkow to daj****ardzo pozytywnego kopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszytsko wiem. Pieniadze beda przychodzic ode mnie z pracy, upewnilam sie u kadrowej, oprocz tego mile zaskoczenie-prowizja wchodzi w sklad podstawy do naliczenia kasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz wszystko wiesz:) tylko Zus nalicza Ci wyplate z ostatnich 12miesiecy jezeli wtedy mmiałaś inna pensje. Mi naliczaja od najnizszej bo tyle mialam na papierku a premi mi nie wliczaja bo dostawalam oczywiscie do łapki . Kurcze szkoda ze macierzynskie jest 80% ale przynajmniej rok. To chyba sie po porodzie wszystko zalatwia papierkowo? A w GC maz może byc przy transwerze? nawet nie wiedzialammo tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trapka gratulacje masz piękną bete i wysoką więc moze jesteś pierwszą na forum mamuśką bliźniaków ;-) Tez nie miałam pojęcia ze mąż może być przy transferze, ale ja nigdy nawet o to nie pytałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj m nawet nie chcial slyszec o innej opcji to tez jego starania i nikt nie ma prawa mu tego odmowic. Nie bylo z tym zadnego problemu. A ja nie czulam sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie pytałam, ale przy kazdej inseminacji był tylko że nie w GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Iwcia po porodzie masz 2 tyg żeby zgłosić macierzyński i w tedy masz wybór pół roku 100% i pół 60% , albo cały rok 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymal za reke i patrzyl na monitor i komentowal gdzie zarodki wyladowaly, ponoc wszystko bylo widac:) poza tym on taki juz jest ze nigdzie nie pozwoli od czsu provity mi isc samej. I chce we wszystkim uczestniczyc. I w sumie chyba czuje sie z tym lepiej niz mialby czekac za drzwiami i bac sie ze cos mi sie stanie. Jest bardzo przewrazliwiony, ale ja nie mam nic przeciwko wszystko przechodzimy razem, choc nie bylo latwo przez te 5 lat... i byly ciezkie chwile. W poniedzialek sie okaze co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala naliczane od stycznia, bo wczesniej mialam dzialalnosc i na szczescie wszytsko na papierze. Pani mi powiedziala, ze jak jest premia to sie nie wlicza, a jak prowizja to sie wlicza, a ja mam prowizje w umowie w zalaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
Dziewczyny a o jakich darmowych badaniach mówicie? Nie widzę nic na ich stronie... Mówimy o GC w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) to ja się też dołączę do porannego rytuału;) Witaj Trapka i gratuluję:) Super że teraz się udało:) Beta cudna. Fif powodzenie jutro na wizycie. Iwcia super że Szymuś zdrowy i ładnie rośnie:) A kolejną wizytę masz za dwa tygodnie? Ciekawe na kiedy ustali Ci termin. Ja tez chyba za tydzień "przycisnę" dr J żeby jakoś się określiła;) Chociaż liczę że jeszcze ze dwie wizyty mnie czekają w Gyn. Dziewczyny a pamiętacie czy po porodzie trzeba Gyn informować o Maleństwie - bo coś mi świta tylko nie do końca;) Rita Ty znowu z ciastem szalejesz? To kg nam będą szły szybko do góry;) Tak jak Tasia napisała o macierzyńskim, mamy dwa tygodnie na deklarację na ile idziemy (ale w trakcie to można zmienić). U nas dokumenty dostarcza się do zakładu pracy i później pracodawca wszystko załatwia w ZUS (a też mamy poniżej 20 pracowników). Wiem, bo sama się tym zajmuję - w sumie to zajmowałam do L4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktorym sie udalo jakie mialyscie bety.? O blizniakach nie pomyslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trapka ja miałam zdecydowanie niższe bety niż Ty, ale już dokładnie nie pamiętam. Iwcia a pierwszy zasiłek to kiedy dostałaś, długo czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek na facebooku gyn pisze ze w ramach dnia ojca mają na kazdy oddział gyn po 40 darmowych badań nasienia, czyli w kato, bb i częstochowie. Ale ponoć zapisy dopiero od 23.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a jak nasza jedyna krolewna na forum?:) moj królewicz ma główkę na dole, plecy z mojej prawej a nózki z lewej i tam wlasnie najwiecej obrywam. No i cały czas rączka na buzi, co usg to się trochę zasłania. Co do terminu juz by mi wczoraj chyba podala tylko idzie na ten urlop i mowila ze musimy to obliczyć, no chyba że ktos inny mi zrobi cc, ale juz ją wolę. No i zebym nic po drodze wczesniej nie wywinęla ale z tego co widac na obecną chwile maluch się tu jeszcze nie spieszy. Teraz mam tez co 2 tyg, wpisala mnie na 7.07 czyli prawie 3 ale juz mówiła że co 2 będę jezdzic bo ciaza z in vitro jednak wymaga wiekszej obserwacji itd. Nie wiem jak wyrobie z tym lezeniem tylko i wylacznie na lewym boku, czasem kladlam sie troche na wznak lub na prawy ale teraz w ogole mam zakaz:( nawet kazala mezowi mnie przekręcić jak zobaczy ze w nocy spie na prawym. Musze żelazo brac bo mi krwinki pospadaly i zurawit na mocz zebym nie dostala juz teraz jakies infekcji. Potem jeszcze mowila ze chyba wymaz mi zrobi i cos tam jeszcze;) a teraz mam zrobic jakies d-dimery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam pierwsza bete w 7dpt 32, potem 77 a nast ponad 200. Nie koniecznie wysoka swiadczy o blizniakach, Bimbalka miala ponad 300 jakos w 10dpt i ma jedno malenstwo. Malinka mi pierwsze L4 zus za 16.02 wyplacil 12.03, kolejne od 21.02 dopiero 26.03 tylko ze mi moje L4 w pracy z tydzien, ponad lezalo i dlatego teraz sama zanosze od razu zeby miec szybciej przelew. Oni maja 30 dni na wyplate od dnia zlozenia do nich L4. Dzisiaj tez jade po pieczatke do szefa a potem sama zanosze do Zusu i ksero do ksiegowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Trapka witam cię i gratulacje wysoką masz tą betę;)) ja tam w ciąży nie jestem ale jak patrzę na te wykresy bety to może będą bliźniaki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz swoj profil na pue zus tak? to tam mozesz wszystko kontrolowac, tylko jak oddaje L4 to dopiero widnieje w kompie po kilku dniach. Wczesniej nie wiedzialam i tam jest taki wirtualny doradca do ktorego pisze z każdą pierdolą;) i ktory juz ma mnie chyba dosyc bo wiecznie o cos pytam;) no i tak sobie znim pisze a to dlaczego jeszcze moje L4 nie wyswietla a to kiedy przelew bede miala itd...pewnie dlatego mialam kontrole bo mieli mnie dosyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam co to znowu za badanie d-dimery i chyba potrzebne jest to wlasnie do cc zeby sprawdzic krzepnięcie krwi podczas cięcia. Boszeeee jak sobie pomyślę o tym rozcietym brzuchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia teraz przy cc jest tylko takie malutkie cięcie nic się nie martw;) nie będzie nic widać;)a bobas nie będzie męczył się przy porodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta blizna to tam pikuś niech sobie jest;) ale sama świadomość tego rozcinania itd wrrrrrrr, juz chyba sama nie wiem co bym wolała;) aaa dzięki za ciacho. U was tez pogoda taka lipna? Jak kupiłam huśtawkę to teraz pewnie bedzie zimno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Królewna ma się dobrze:) ktg wyszło prawidłowe a na usg teraz waży 2258 +-10%. Teraz jakąś aktywna się zrobila;) nawet śniadanie nie mogłam zjeść do końca. Ritta przyszedł wreszcie ten mail o komórkach macierzystych wiec jak jesteś zainteresowana to Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja mam wodę w basenie i wrrr nie ma jak się kąpać;)a cc to jak punkcja ...dostaniesz zastrzyk i odlecisz. Ale pewnie dostaniesz znieczulenie miejscowe czyli lepiej bo bedziesz słyszała krzyk maleństwa i zaraz go zobaczysz!!!! nic się nie martw ;)będzie wszystko dobrze. Tylko nie szalej potem przez ok.miesiąc żeby macica dobrze doszła do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idę na zakupy bo normalnie nosi mnie;)taka jestem depresyjna że mozna oszaleć;)pochodzę po sklepach może zapomnę na chwilę o temacie in vitro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka dotarło;)poczytam jak wrócę;)chociaż nie mam już nadzieji że mi się to przyda:)ale mam doła jak wysokośc Giewontu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×