Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Fif jak partner nie potrafi tańczyć to nie znaczy że para nie potrafi bo wydaje mi się że jeśli partnerka umie tańczyć to zatańczy z kimś kto ją dobrze poprowadzi. Może niezbyt medyczny przykład ale jednak jest to dość logiczne.O problemie mało rozmawiamy to fakt bo źle by się to zakończyło. Staram się zatem dużo milczeć żeby nie powiedzieć o jedno słowo za dużo. Też dlatego piszę tu żeby się wygadać bo nie mam komu ale jak już wspomniałam czas wszystko przemyśleć więc Fif udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta wiedza to jedno a to co się myśli to całkiem coś innego. Akurat nie jestem psychologiem klinicznym jednak jakbym rozmawiała z parą to powiem im że to ich wspólny problem a to co myślę zostawiam dla siebie.Ksiądz też pięknie mówi o czystości czy ubóstwie a my wiemy jak to zwykle bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostawie to bez komentarza, bo idac takim tokiem myslenia to trzebaby zmienic partnera, bo z innym jest mozliwosc miec dziec. Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak iwcia ale chyba miała iść na badania na 16. Pewnie po nich odezwie się jak dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Co wy sie tej biednej dziewczyny czepiacie przeciez to jest jasne ze skoro jest malo plemnikow to nie jest kobieta bezplodny tylko facet bo jednak jak pojdzie sobie nasza solarka zrobic dziecko z innym to ona bedzie wychowywac swoje a jej maz cudze wiec kto ma wtedy problem... Zal mi kolezanko Twojego meza, jest takie cos jak nieplodnosc o niewyjasnionych przyczynach, wszystko w normie a dzievka brak i jakby u was teraz tak bylo to co bys powiedziala...ze z Toba na pewno wszystko ok tylko pewnie plemniki mimo wynikow w normie sa jednak slabe. Nie rozumiem takiego podejscia do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej nie nazywali tego niepłodnością idiopatyczną tylko niedopasowaniem seksualnym. Czasem się tak zdarza że kobieta tylko przy mężu nie potrafi doznać orgazmu a z innym bezproblemowo dochodzi.Dotyczy też to mężczyzn. Niekiedy ludzie nie mogą mieć razem dzieci i wtedy trzeba rozważyć co dalej. Gdybym jednak miała wybór adoptować cudze dziecko czy mieć dziecko z kimś innym a z mężem wychowywać to wolałabym żeby dziecko miało choć moje geny skoro jestem płodna.Gdybym to ja miała problem i nie mogła mieć dziecka to nie byłoby to dla mnie problemu żeby M miał dziecko z kimś innym,kobieta zrzekłaby się praw i wychowywalibyśmy razem.Wolałabym wychowywać dziecko z genami M niż całkiem cudze albo nie mieć wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Gościu, że powinnaś przeszukać internet, albo sięgnąć po jakąkolwiek książkę o niepłodności. Wszędzie wielkimi wołami pisze, że niepłodność dotyczy pary. Ani_ani - faktycznie, Gość może zajść w ciążę z kimś innym, tak samo jej mąż może zrobić dzidziusia komuś innemu. Bo przy jego obniżonej ilości plemników ona nie zachodzi w ciążę. Ale inna dziewczyna, mogłaby nie mieć z tym problemów. Partnerka mojego brata tak miała z ex mężem. Nie mogli zajść w ciążę razem, razem mieli problem. On teraz ma dziecko z inną, a ona z moim bratem. Dlatego mówi się, że para wspólnie jest niepłodna. Jak się nie zaakceptuje takiego stanu rzeczy, to raczej się do zgody w związku nie dojdzie. Gościu, jeśli ty dużo milczysz to to nie wpływa pozytywnie na zajście w ciążę. Zdrowa kobieta, w depresji, bo się nie udaje począć dziecka, obniża swoją płodność o 35%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój M też nie lubi rozmawiać o problemie a ja o nim nie rozmawiam bo rozmowa byłaby taka jak tu teraz czyli musielibyśmy albo żyć jak dotąd czyli nieszczęśliwi albo się rozejść.Innej opcji nie ma.Nie poruszam tematu bo co mu powiem.Jakie mamy wyjście ? Są tylko dwa. Być razem i się męczyć czy się rozstać.Nie jestem w stanie teraz podjąć takiej decyzji.Może kiedyś do niej dojrzę ale jeszcze nie teraz.Mam poczucie ogromnego poświęcenia z mojej strony co powoduje obniżenie mojego nastroju.Nie chcę się z nim rozstawać.Gdybym wiedziała że może mieć dziecko z inną to pozwoliłabym mu iść i zrobić dziecko i go wychowywać a jak nie chciałaby się kobieta zrzec praw to mógłby płacić alimenty,odwiedzać i uczestniczyć w życiu tego dziecka.Teraz dla mnie najrozsądniejsze wyjście to posiadanie dzieci z kimś innym a wychowywać wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Mnie sie wydaje , ze gosc ma swoja teorie i to co my do niej mowimy do niej nie dociera. Ona wiebswoje i trzeba dac jej kierowac leczeniem, zyciem po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
no to się zdenerwowałam teraz.. tydzień temu dzwoniłam do Gyn z pytaniem czy dr. M przygotował dla mnie skierowanie na histero. Pani odpowiedziała, tak tak , czeka na Panią. Dzisiaj dzwoni kobieta że mam się umówić na wizytę jak chcę skierowanie. Masakra jakaś. Cóż może pójdę na tą wizytę albo może zaczekam aż wróci 11 mój lekarz z urlopu i on mi wypisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Gość a skąd pewność że jakby miał lepsze plemniki to byście zaszli ? Tak jak napisała Fif, bywa różnie. "zdrowym" dziewczynom tez nie zawsze się udaje , mimo że wszystko jest ok po obu stronach dziecka nadal nie ma. Zastanów się bo może ma na to wpływ twoje marudzenie, wieczne niezadowolenie i to że masz za złe partnerowi że nie może ci dać dziecka a nie nasienie twojego M. Nastawienie to podstawa w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ja dzwoniłam wczoraj do swojego zapytac o skierowanie i powiedział że mi da a ja na to czy mogę u niego to wykonać chodziło mi o szpital to on mi że to sa dwie różne sprawy i zgupiałam. Myslicie że on mi to zrobi w gabinecie normalnym? chyba na to nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta wiem że nastawienie to połowa sukcesu tylko że my badania nasienia robiliśmy nie tak dawno temu więc przez cały czas wcześniej nie wiedziałam dlaczego nie zachodzę w ciążę.Nawet obwiniałam siebie.Myślałam że ja jestem niepłodna.Wydawało mi się że jednak częściej wina leży po mojej stronie i wtedy rozmawiałam z mężem że jeśli ja nie mogę mieć dziecka to niech on zrobi innej i nam "przyniesie".Moje nastawienie dopiero zmieniło się po odebraniu wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta , Tasia z tego co wiem to na wizytach prywatnych wszystkie badania są płatne i lekarz nie może inaczej wypisać. Musiałybyście iść państwowo na wizytę i wtedy poprosić o dane badania to wtedy macie na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz pracuje w szpitalu też i na laparoskopie miałam skierowanie od niego do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam na wizytę prywatnie do ginekologa do szpitala na Lubinowej w Katowicach, który wypisal mi skierowanie na NFZ na histeriskopie, która nota bene też tam miałam robiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widocznie trafiłyście na takich lekarzy z tzw dobrą wolą bo ja chodziłam do lekarza który pracował w szpitalu a jak szłam prywatnie to płaciłam za wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na razie wyników czekam, pewnie będą po 18 bo w Diagnostyce tak zazwyczaj udostępniają na on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Gosc jesoi tak jestes pewna ze winny jest Twoj maz to moze zamiast robienia dziecka na boku iui nasieniem dawcy? Przeciez to chyba lepsze i normalniejsze niz "przyniesienia" dziecka do domu w inny sposob ale i tak uwazam, ze za wczesnie skreslilas meza. Moge Ci dac namiar na super lekarza od babek i facetow, nie naciaga na kase i jest konkretny, wszystko tlumaczy i na pewno spedzisz u niego z 30 min w gabinecie wiec moze cos zaradzi. Mialas Hsg? Maz badal hormony, leczyl sie np. pregnylem? Tasia Ty chyba pytalas czy bede do konca w gyn, wiec wstepnie podjelam decyzje, ze tak. U dr. Cz na poczatek gdyz czuje sie u niej dobrze a pod koniec to bym chciala do dr. Jurek chyba o ile nie pomylilam nic to ona w Bytomiu pracuje w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Edytkona do lekarza rodzinnego? Mojej znajomej wlasnie on wystawil skierowanie ze wskazanirn kontrola przed in vitro ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina trzymam kciuki kochana, Gosc za Ciebie mimo wszystko tez...obys sie pomylila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hej Dziewczyny:) Dajcie spokój juz gościowi, widocznie ma dziewczyna ciężki dzień jak każda z nas czasami a jeszcze nie ma z kim pogadać o swoich problemach. Trzeba wysłuchać i doradzić w miarę posiadanej wiedzy z nie zaraz ja objezdzac. Nie wszyscy są jednakowi i nie wszyscy mają takie samo podejście do tematu. Gościu wstrzymaj się z tą Luteina jeszcze, tyle wytrzymałas to jeszcze dasz rade. Ja tez nie wierze w powodzenie iui ale są tu na forum osoby którym się udało. Wiec myśl że może Wam też. Ani ani a jak się czujesz? Catarina "pierwsza" przygotowana jesteś już do szpitala? W czwartek tez masz wizyte u dr J? My tak i juz nie mogę się doczekać. Upały dają mi w kość, nogi spuchniete, nic mi się nie chce robić a pracy jeszcze trochę przede mną. Hope odpoczywasz? Catarina powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani to będziesz chodziła tak jak ja do dr J:) bardzo fajna kobieta. Polecam też szkole rodzenia w Bytomiu u nich w szpitalu. Zajęcia raz w tygodniu czasami dwa. Na stronie szpitala więcej informacji w zakładce bytomskiej szkoła świadomego rodzicielstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Cześć dziewczyny!! Nie wiem czy pamiętacie mnie jeszcze, pisałam tutaj 2 m-c temu. Miałam podchodzić w połowie maja do inseminacji, a w kwietniu wykonywałam hsg i zaraz po wizyta u dr M, na której powiedział mi, że w tym miesiącu raczej owulacji nie ma i czekamy na @ i stymulujemy się do iui. I wiecie , że kiedy już lekarz powiedział że kolejny miesiąc do bani to odpuściłam wszystko, jedzenie ananasa, oszczędzanie się po owu itd itp Wkońcu czekalam na okres i wiecie, że okazało się że jestem w ciaży :) Obecnie to już 13 tc:) Dlatego wierze w cuda i nie należy się poddawać. Dziewczyny za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam od prywatnego gina skierowanie na laparoskopię na nfz... Ani_ani a dr Cz prowadzi ciążę? Pytałaś jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninka ja Cię nie pamiętam ale gratuluję z całego serca. Dziś potrzebowałam jednego takiego pozytywnego wpisu żeby choć troszkę się uśmiechnąć w ten kiepski dla mnie dzień :) Troszkę dało mi nadziei. Malinka wielkie dzięki za zrozumienie !!! Ani_ani poproszę o namiary do tego lekarza. Właściwie każdego choćby miała to być medycyna niekonwencjonalna.Dziś wpadłam na pomysł z akupunkturą.Może mnie wyciszy a M poprawi plemniory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Zaczekam do poniedziałku. Wtedy mój lekarz wróci z urlopu i pójdę do niego po skierowanie. Ja też chodzę prywatnie do niego a lapatoskopie zrobił mi na fundusz u siebie w szpitalu. Obyć go tylko złapała w poniedziałek bo generalnie przyjmuje we wtorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani_ani AID odpada bo nie umiałabym żyć ze świadomością że nie wiem kto jest ojcem dziecka.Chodziłabym po sklepach i zastanawiała się czy może to ten mężczyzna jest ojcem mojego dziecka. Przerażająca to byłaby myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×