Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

ja bym zrobiła betę raz jeszcze w obu wypadkach. Jedna ma wynik <2, druga 0,4... ja bym powtórzyła, bo to nie 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pyskowicach podobo bdb robia takie sprawy typu laparoskopie histeroskopie itd moze tsm tez warto zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek a ja do kawki stawiam chałwę :) Miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomozcie prosze :( wczoraj zaczrlam plamic jak zawsze wiec wzielam pierwsza tabletke mercilonu. Wzielam bo zawsze plamie kilka h i przychodzi normalna miesiaczka. A teraz nie! Ta "@" wyglada jak koncowka miesiavzki i obawiam sie ze to jest dopiero plamienie przed @... a ja juz wzielam jedna tabletke... :/ co teraz!? Nie brac dopoki nie przyjdzie wlasciwa @ czy kontynuowac? Pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta :( nie wiem co teraz :( Może to tabletka zatrzymała okres? Zadzwoń lepiej do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my już po wizycie-są 2 pęcherzyki - czekamy na serduszka...leki mam te same tylko mniejsze dawki estrofenu i enkortonu...dr.M polecał dr.P do prowadzenia ciąży-ja na razie umówiłam się u siebie do ginekologa zobaczymy co powie jak to wygląda czy będzie umieć mi dać te same leki a jak nie bedziemy jezdzić do gyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to dobrze, że się rozkręca już. Niby dr powiedział, żebym testowała 16.09. ale ja chyba zaryzykuję i pójdę 14.09. Na innym forum dziewczyny przy 5 dniowych zarodkach miały bety pozytywne 7 dpt. To ja 9 dtp też powinnam już mieć. Jestem bardzo dobrej myśli. Po fakcie, że nie było komórki nadającej się do zapłodnienia jednak dało radę, mój optymizm poszybował pod samo niebo! Mąż studzi mój optymizm ale mu powiedziałam, żeby przestał bo ja jestem pewna, że się uda! Chociaż dziś dostałam smutną informację, że 3-ci zarodek nie dał rady :( Jakoś tak czułam :( Dr mówił, że niezbyt dobrze się rozwija. A laboratorium w ogóle do mnie nie zadzwoniło. Wczoraj tam dzwoniłam i prosiłam o info od nich bo labo było już zamknięte. Zadzwonili 10 minut przed tym jak miałam zamiar kolejny raz tam dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak to jest jak się robi Betę w Gyncentrum? Na wynik czeka się godzinę. Czekałyście tam? Czy np. telefonicznie można uzyskać informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała no nie gadaj 2 pęcherzyki Ty szczęściaro! :-) :-) gratuluje! Iza na pewno będzie piękna beta juz 9dpt takze spokojnie zrób wcześniej:-) Catarina jak się masz dzisiaj? Moja @ juz powolutku się rozkręca:-( Sylwia to super ze juz zaraz zaczynasz antki na pewno czas szybko zleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaacie mała gratulacje:) ale wiadomość suuper:*:* Linka jak się dzisiaj czujesz Kochana?:( Iza ważne ,że masz dwa maluszki wzięłaś do domku i one już z Tobą zostaną:) jak się czujesz? dostrzegasz jakieś objawy?:) Catarina a Ty jak?:* powtarzałaś betę?? Sylwiasta super @ przyszła...:)teraz szybciej zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami dzięki jakoś nawet ok:-) byłam na zakupach kupiłam 2 płaszcze, 3 spódnice i 2 swetry i mi się humor poprawił :-P mam niedaleko taki fajny groch że we wtorki wszystko po 1 zł ;-) choc tyle haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super linka ,że zakupy choć trochę pomogły:) To teraz po @ umawiasz się do dr M?? :) Mała dotarło do Ciebie już ,że masz dwa maleństwa pod serduszkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie ogólnie jeszcze nie dotarło,że w ciąży jestem...a co do 2 to zawsze chciałam mieć 2 dzieci :) byle teraz się wszystko będzie dobrze rosnąć i rozwijać :) ale i tak będę powtarzać że dr.M to cudotwórca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka zakupy to jest to!!! :D Mala dwa szczescia!? Bomba! Bombastycznie! :) Iza szybko zleci do testowania jutro juz 9.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wczoraj nic niepisalam bo wrocilam pozno i bylam niedosc ze bardzo wku... To jeszcze zmeczona. To tak- przed pojsciem do dr.S.poszlam do poloznej zeby mi zalozyla karte ciazy, wpisala tam tylko powierzchownie imie, nazwisko i te badania co mialam zrobione. Potem na wizycie z malenstwem wszystko oki ale moje rozmowa sie lekko mowiac niekleila z lekarzem. Mialam kilka pytan niby pytal mi sie czy mam jakies a potem odpowiadal tak z niesmakiem. Pytam sie go czemu niema tam dopisane badania typu hcv, hbs, hiv,odczyn Wassermana bo byly one robione przed ta cala procedura to pow.ze pozniej dopisze polozna(ale u niej juz bylam i mogla to zrobic odrazu, a nie po moim przypomnieniu). Niewiem ale to juz byla druga wizyta a dalej mi nieobliczyl dr.terminu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze ten lekarz lubi tylko usg robic bo juz zeby cos dopisac do karty ciazy to mu sie niechce. Zapisalam sie na kolejna wizyte ale juz do dr.P. Niewiem czy ja przesadzam czy poprostu wczoraj byla totalna olewka.Aha dziewczyny mam porownania bo teraz klika moich kolezanek jest w ciazy albo urodzilt niedawno i mi opowiadaja jak wygladaly ich wizyty u ginekologow. Aha i pytajac sie o lutinus do kiedy go trzeba brac to mi pow.ze do 17tc- kurde to naprawde dlugo(tyle kasy na to idzie), mialo byc do okolo 12tc. Oki juz dosc o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka i catarina bardzo mi przykro ze wam sie nieudalo, musicie byc silne i dalej wierzyc ze napewno sie to kiedys uda :) Mała Kochana tobie gratuluje ze beda blizniaki- bede trzymala kciuki zeby wszystko bylo oki :), a u kogo dzisiaj bylas? I kiedy kolejna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen wazne ze maluszek ma się dobrze:-) a zawsze mozesz zmienic lekarza np na dr P która jest tu tak chwalona:-) Tak Małami od razu jak będzie@ to zadzwonie i się umawiam do dr M, myślałam ze to juz ale tylko chwilkę plamiłam i przeszło więc dalej czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sorki,że wczoraj nie odpisałam,ale wieczorem znowu mi się rodzina zwaliła a potem już padłam...wizytę miałam u dr.M.był mega zadowolony-bo powiedział,że bliźniaki w Gyn to taka rzadkość (normalnie takiego go jeszcze nie widzieliśmy...)Malami miałam podane 2 zarodki (na umowie pisze coś takiego: 1cryotop-1xblastocysta exp.AA, 1xblastocysta exp.AB)ale nic mi to nie mówi-z transferu nie dostaliśmy jeszcze karty to tylko mam info jakie były zamrożone...Helen to dziwna ta wizyta-choć ja też przyznam się liczyłam na więcej informacji od dr.M-no ale z tego co on nam mówił to jak najszybciej do dr.P i to ona ma wszystko powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja bywalam i u dr M w ciazy i u dr Serfera i u dr P. TYLKO dr P poswieca duzo czasu. Dr Serfer tez mi nie wpisywal NIC do karty, wszytsko zlecal poloznej, musialam sie o zdjecia upominac. A moj T, jak byl ze mna na wizycie to mowi, ze on jest zainteresowany tylko soba i mowi do siebie. Dr M zdecydowanie w tej klinice jest stworzony by pomagac w nieplodnosci i juz wiemy dlaczego nie prowadzi ciaz. Wiem, ze u niego w gabinecie w Rudzie wizyty trwaja dluzej, bo bylam, tylko jeszcze przed ciaza. Za to dr P poswieca conajmniej 20 minut, bada zawsze palpacyjnie, dl szyjki po 12 tc, usg przez przuch jak juz mozna przez brzuch, oglada wyniki, odpowiada na pytania, wypisuje wszytsko i wpisuje SAMA wsyztsko do karty i sie pod tym podpisuje. Mi mowila wszystko co zapisala lacznie z tym, ze tlumaczyla mi, ze na oczatku karty zapisuje mi skrot, ktory oznacza ciazae blizniacza dwukosmowkowa, dwuowodniowa, zebym sie nie zastanawiala co to za skrot. I tak po wizycie u niej wiem wsyztsko i ejstem spokojna. Wiec dr M cudotworca moj "kochany" uwielbiam tego goscia i jego szczery usmiech, ale zostawmy mu lecznenie nieplodnosci, w tym jest nalepszy ;-)A Dr Serfer jak komu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, ledwo funkcjonuje po dzisiejszej nocy ale krasnal usypia na kolanach to mam czas tu poszperax. Helen proponuje Ci dr Piekarz ja z niej bylam zawsze zadowolona. Pytaj o wszystko i na wszystko raczej dostaniesz odpowiedz bez pospiechu. Czasem bylam u niej nawery od 30-40 minut. Na usg wszystko tlumaczy i pokazuje powolutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pacjentka dr P i jestem zawsze zadowolona :) bylam fla porownania u dr M i jest OK ale dr P to moja faworytka :) Bylam na usg tarczycy i piersi wg zalecenia pani dr i tarczyca ok piersi tez choc jest malutka torbiel 0,4 cm ale doktor powiedzial ze niegrozna i ze pewnie sie wchlonie a nastepnym razem moze byc inna w innym miejscu i to normalne. Tym bardziej ze jestem na poczatku cyklu a nie wiedzialam ze usg piersi robi sie po okresie :P mam nadzieje ze mnie nie zdyskwalifikuje ze stymulacji bo nie przezyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×