Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Z tego co wiem to sil nie robila mutacji. U jej meza nie ma tak zlych wynikow nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
U nas niby tragiczne tez nie sa ale jednak sporo obnizone 10-20 mln. Pytam bo w sumie zastanawiam sie co jeszcze mozna zrobic, ew mthfr ale to zaburzenia wchlaniania kwasu foliowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
A. ma złe wyniki, ale nie tragiczne. Dr M kazał zrobić tylko kariotyp. Dziewczyny wy wiecie, że sikacz wyjdzie wam jak HCG jest > 25... test z krwi pokazuje wszystko powyżej zera. Nie ma co robić sikacza przed betą. Poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamiętacie samopoczucie w ostatnich dnach przed testowaniem bo ja dzisiaj czuję sie jakbym zaraz miała dostać @ plecy mnie bolą, i w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Sil a moge zapytac jakie ma? Bo nam dr Piekarz rekomendowala zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Mnie tez lekko pobolewa podbrzusze.. a bolała Was głowa? Bo mnie i wczoraj i dziś boli i ciągle coś mi "śmierdzi":-P Ale to chyba moje urojenie bo mąz nic nie czuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
To tak dziewczyny, jestem w 8tc, chodze juz do dr.Serafina, na pierwszej wizycie bylo spoko, lekarz bardzo miły, zlecil mi badania i powiedzial ze na nastepnej wizycie wlasnie polożna ma mi załozyc karte ciąży. Zobacze jak bedzie po wizycie poniedzialkowej, mam kilka pytan do niego... Wsumie to sama niewiem czy do gyn chodzic do konca ciaży czy przejsc tu blizej do ginekologa. Jakos ostatnio mi fifaszek i iwcia pisala ze prenatarne tam sa dla wszystkich za darmo- niewiem, trudno mi w to uwierzyc. Fifaszek a tobie po kazdej wizycie daje Ci zdjecie usg do domu? Tam maja usg 3d, a do 4d trzeba doplacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to jutro masz transwer? Ja tez mialam w sb.i to byla szczesliwa sobota, takze wierze ze u Ciebie tez tak bedzie :) Catarina i Linka ja niemialam akurat zadnych objawow od 5 dni przed beta, ale kiedys jak czytalam to forum to mialy tak dziewczyny bol plecow i jak na okres, takze wy pewnie jestescie w tej grupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dokladnie podobno wiele kobiet ma bole malpowe a to fasolina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka28 co do "śmierdzenia" to mi się wydaje to od tego lutinusu czasami coś niby czuć-choć mój m tez nic nie czuł...Ja sikacza zrobiłam jak beta wyszła ponad 400 i wiecie jaka słaba kreska była...także nie ma co-Catarina objawy po udanym transferze są takie same jak na @ ja myślałam,że sie nie udało,bo mi tak dziwnie promieniowało w dole brzucha jak by miał za chwile przyjść okres...poszłam w 8dpt na bete bo byłam pewna,że klapa a tu taka niespodzianka...Helen86 a czemu do dr.Serafina nie do dr.M?ja mam do niego umówioną wizytę...zastanawiam się czy w programie rządowym jest też takie coś że porzez określony czas po udanym trzeba jezdzić do kliniki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala81
To pisałam ja Lilaa nie wiem czemu mi wskoczyło jako gość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala bo on prowadzi ciaze, a wy pierwsza wizyte macie jeszcze u dr.M od nieplodnosci, tez u niego bylam pierwsze z pozytywnymi betami a potem kazuje sie zapusac do lekarza ginekologa od ciaz. Ty tez masz pierwsza wizyte jak Grania, tak? Iwcia a pamietasz do ktorego tyg.bralas lutinus, albo kiedy zaczeli zmniejszac? Albo ty Fifaszek luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen tak ja tak jak Grania tylko ona ma wizytę w poniedziałek a ja we wtorek...między naszymi transferami są 4 dni różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helen, ja nadal jestem na luteinie, bo moj organizm zle znosil, jak chcialam odstawic. A zdjecia dostaniesz za kazdym razem, ale dr S robi je dosc pobieznie, wiem, bo bylam u niejgo kilka razy. Jest ok, ale dr P jest o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Fifaszek :) Jak kiedys bylam u Dr.P to mowila ze lutinus bierze sie do 3 mc dopoki sie łożysko niewytworzy . Kurde chcialam wiedziec zeby sobie koszty policzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta159 oto wyniki mojego A (przed leczeniem urealpasmy) 05.05.2015 * _______________________Wynik _____________ Norma upłynniennienie________- 10 min objętość _______________ 4,1 mln pH ____________________ 8,4 Barwa i Lepkość _________ prawidłowa Aglutynacja _____________ brak Koncentracja w mln/ml ___ 36,44 ______________>=15 Całkowita l. plem. w mln __ 149,41 _____________ >=39 ruch postępowy % ________ 34,54 _______________ >=32 r. całkowity__ ___________ 39,76 _______________ >=40 brak ruchu % ___________ 60,24 _______________<=60 plem. żywe % ____________ 65 _________________ >=58 plem. o praw budow % ____ 2,00 ________________ >=4 plem o niepraw bud. % ____ 98% niep. głów. 95% niep. wstaw. 47% niepraw. przywieszki cytoplazmatyczne 0% koncent. kom. okrągłych_ 6 mln/ml _____________ <5 koncent. leukocytów ____ 3 mln/ml _____________ <1 plem. ruch. z przył. granulką 5% ________________ <50 * Po leczeniu zrobiliśmy jeszcze jedno badanie, ale wyników nie oglądał dr M (23.06.2015) _______________________Wynik_____________Norma upłynniennienie_________ 10 min objętość _______________ 2,9 mln pH ____________________ 8,4 Barwa i Lepkość_________ prawidłowa Aglutynacja _____________ brak Koncentracja w mln/ml ____ 48,8 __________ >=15 Całkowita l. plem. w mln ___ 141,53 ___________ >=39 ruch postępowy % _________30,53 _____________ >=32 r. całkowity_______________32,63 _____________ >=40 brak ruchu % _____________ 67,37 _____________ <=60 plem. żywe %______________ 64 _______________ >=58 plem. o praw budow % _____2,00 ______________ >=4 plem o niepraw bud. % ___ 98% niep. głów. 96% niep. wstaw. 52% niepraw. przywieszki cytoplazmatyczne 0% koncent. kom. okrągłych _ 7 mln/ml______________ <5 koncent. leukocytów ____ 2 mln/ml _____________ <1 plem. ruch. z przył. granulką 3% ________________ <50 Jak widać, po antybiotykoterapi tylko l. leukocytów się poprawiła. Wszystko poszło w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć podaję kawkę zbozową i herbatkę:-) Iza kciuczki za transfer zaciśnięte:-) A mnie tak od rana, w zasadzie nocy głowa boli ze chyba dziś zostaję w łóżku cały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Sil :O przeciez to sa parametry nasienia nadajace sie do zaplodnienia naturalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki z badania histopatologicznego i pisze tak: " torbiel jajnika lewego otrzymano ok. 7 ml płynu - treść białkowa". I tylko tyle, co to znaczy wogóle? Niby lekarze wcześniej twierdzili, że to endo, czy wynik na to wskazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Smutasku ja nie pomoge bo zupelnie sie na tym nie znam :( ta torbiel masz od dawna? Skad ona Ci sie wziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Czesc dziewczyny ;) Iza trzymam kciuki za transfer;) Smutasek ja tez ci nie pomoge ;) zycze milej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Izus kciuki zacisniete:)):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Cześć dziewczynki. Ja już cała w emocjach przed zabraniem Kropka do domku :) Mam pytanie: czy podczas transferu będzie mógł być obecny mój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, czy przy transferze będzie mógł być obecny mój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Izus jutro ugotuj pyszny rosolek to fasolce zachce sie zostac u mamusi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza trzymam kciuki :-) Sylwiasta pierwszą torbiel miałam gdzieś 3 lata temu ale sama pękła, tą mam ponad 2 lata. Wszyscy lekarze na podstawie usg i ca 125 twierdzili, że to endo. Tylko nie wiem czy wyniki na to wskazują. Zobaczymy co powie dr M. Również życzę miłej soboty, my dzisiaj na wesele jedziemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek to udanej imprezki:-) moze to to samo wesele co Catarina na nim będzie? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×