Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny z okazji nadchodzącch świąt życze Wam..jak i sobie spełnienia Tego Jednego, siedzącego w głębi serca Marzenia...a tym które już To Marzenie mają pod swoim serduchem pięknego czasu, zdrowia dla Malucha i szybkiego rozwiązania w dobrym terminie :) Samych Pięknych Chwil moje Wojowniczki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dredzik! :* Dziewczyny ja też Wam życzę zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt!! I radości, bo nowy rok przyniesie nam wszystkim radość z macierzyństwa, tego Wam i sobie życzę najbardziej! Niech każda z nas następne święta spędzi z upragnionym maleństwem! :* :) A dla dziewczyn które lada moment rodzą - szczęśliwego rozwiązania :) Szczęśliwym matkom natomiast radosnych świąt pełnych upragnionego gaworzenia dzidziusia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane i ja Wam zycze spelnienia tego najwazniejszego z marzen, niech kolejny rok przyniesie same radosne nowiny. Dla dziewczyn z maluszkami pod serduchem spokoju, zdrowia i radosci z ciazy. Wierze w naszych lekarzy i wiem, ze wszystkie sie doczekaja. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku moje zamrozone blastusie tez znajda rodzicow, ktorzy tak na nie czekali, jak my tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w tym pracowitym dniu pewnie wszystkie gonią i swięta przygotowują:) małami jak tak samopoczucie? twoja @ sie rozkreciła bo ja mam tylko plamienia... sil ma wizytę o 12 wiec jeszcze musimy trochę poczekac na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa myślała,że ma rano...no to nic czekamy na info od niej:) a moja @ się niby rozkręciła ale nie jest taka jak zawsze... W sumie dzisiaj już 6-ty zastrzyk za nami;) za tydzień wkońcu wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak za tydzien prawdziwy start :) ja jestem mega poztytywnie nastawiona chociaż wiem ze nie musi byc kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Już po wizycie. Dostałam gonal 75 i menopur 75. Wcześniej mówił o gonalu 150 ale dziś powiedział że mam za wysokie amh i boi się hiperki, więc zaczynamy od dawek 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ostatnio czym byłaś stymulowana? Ja też przedtem miałam tylko gonal150 a pod koniec mi dołożył menopur -więc wszystko wyjdzie w trakcie:) a od kiedy zaczynasz się kłuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam gonal 150. Na początku był zachwycony ilością jajeczek. A potem przez weekend prawie wszystkie obumarły. Nie dołożył mi dawek, tylko do 13 dnia przedłużył stymulację, ale to nic nie dało :( Bardzo się boję takiego obrotu sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie teraz lekarz już wie jak zareagowałaś przy pierwszym podejściu...to teraz będzie ostroźniejszy i będzie wiedział kiedy dodać większe dawki... Ciekawe czym mnie tym razem będzie stymulował....teraz dziewczyny w te święta trzeba się wyciszyć i uspokoić....bo potem będziemy mieć nerwowy czas:( xxx Iza , Sylwia jak po wizytach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po gonalu 150 też miałam tak ostatnio,że na początku miałam bardzo dużo pęcherzyków...ale potem nie rosły i miałam niski estradiol dlatego dodał mi 3 zastrzyki menopuru...i jakoś się wzieły za siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Cześć dziewczyny, czytam Was odkąd przeniosłam się z Provity do Gyn. Z okazji Świąt życzę spełnienia tego JEDYNEGO marzenia :* Mnie się udało podczas drugiej próby z dwóch eskimosków został jeden póki co ma się dobrze:) Sylwia - Twoje wątki interesowały mnie najbardziej bo chyba kilka dni po Tobie miałam transfer :) Którego dokładnie miałaś? Bo ja 17 listopada. Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dokładnie tak samo, ale on mi nic nie dodał. I wszystko prawie przepadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil, małami mam nadzieję ze te stymulacje bedą lepsze trzba być dobrej mysli, nie zawsze ilosc przekłada sie na sukces, ma miałam duzo jajeczek a też nic z tego nie wyszło. a teraz swięta i trzeba sie wyciszyć lub zabawic kto co woli byle miec pozytywne myśli i do przodu. po nowym roku bedzie pięknie, bedzie dużo nowych mamusiek na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye witaj :) ja mialam transfer 10.11 ;) Ja dzis 8t2d na wizycie Serdunio pukało jak szalone... widziałam rączki, nóżki... niesamowite... Moja Marcelinka lub Marcelek ma już 2cm. Kosmówka wygląda, jakby się przykleiła, jest może jedna mała przestrzeń nie do końca przyklejona, stąd może jeszcze to brązowe brudzenie, bo nie krwawię od 8 dni, a wcześniej krwawienia miały miejsce co dwa dni. Na szczęście mam ostatni tydzień fragminu- połowę dawki i odstawiam. Jestem mieszanką wybuchową, cieszę się jak wariat, ale też okropnie boję. Mój P tak oszalał, że nijak nie mogłam go powstrzymać i jeździ po wszystkich i chwali się swoim dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez wszystko ok *-* Sylwi byłaś u dr S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :-) bardzo się cieszę!! :-) Dziewczyny ja równiez życzę Wam Kochane wesolych i spokojnych Swiąt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia ile opakowań fragminu potrzebowałas? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia ile opakowań fragminu potrzebowałas? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
aurelia- nie wiem, ale biore juz ostatni tydz, czyli do 9t3d i boje sie ze za szybko dr mi odstawia ten fragmin... jak to bylo u was, ciezarowki? Opublikowano dziś listę leków refundowanych, która będzie obowiązywała od 1 stycznia 2016. http://www.mz.gov.pl/leki/refundacja/lista-lekow-refundowanych-obwieszczenia-ministra-zdrowia nic sie nie zmienilo, leki ktore byly refundowane, sA REFUNdowane dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sylwia - gratulacje :) Moja dzidzia tydzień temu miała 7 mm i mocno bijące serduszko:) Byłam na wizycie u dr S ale nie podobało mi się jego podejście i przenoszę się do Tychów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye a do kogo się tam przenosisz bo ja też tam do lekarza chodzę?? Sylwia nie denerwuj się mnie też mój dr szybko odstawił fragmin chyba jakoś ok 9 tyg więc się nie martw. Poczujesz ulgę bo mi brakowało miejsca na wkucia. Bardzo się ciesze że się kosmówka przykleiła. Kobietki ja też chciałam Wam życzyć Zdrowych Wesołych Świąt, aby ten nowy rok przyniósł spełnienie tego najważniejszego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialyscie wpisany na zniżkę czy 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmin nie jest niestety refundowany w in vitro. Jeśli chodzi o leki, to przez pół roku są jeszcze w programie, nie mogłyby się nie znaleźć na tej liście. Ale w czerwcu mogą tę listę uaktualnić niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr s złe podejście?! Niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Sylwia o fragminie lekarz decyduje roznie. Ja bralam jakoś do 12 tc ale np Bimbalka całą ciąże do samego porodu. Mi dolozyli pod koniec ciazy gdy mialam bardzo wysoki wynik d-dimery. W tamtym roku na swieta bylam w szóstym tygodniu ciąży i pełna obaw by donosic ciążę, dziś spędzamy swieta juz z naszą najwazniejsza istotą na tej ziemi czego i Wam z calego serca życzę. Życzę Wam siły i wytrwałości w dążeniu do celu jakim jest upragnione dziecko, nie poddawajcie się jesli tylko nie braknie Wam funduszy i zdrowia w tym wszystkim. ...szóstki w totka również życzę bo przy tych wydatkach również jest potrzebna; ) w tym roku nasze święta będą szczesliwe i baaardzo wzruszajace i niech kazdej z Was za rok są dokładnie takie same!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×