Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Vicky83
Dziękuje za odpowiedz grania11 widze ze Tobie sie udalo z mrozaczkow ja tez zabieram dwa maluchy cala jestem juz w stresie mialas podawany tez Intralipid kroplówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek to masz już sporych maluszków. Trzymam kciuki, żeby dzieciaczki wytrzymały do nowego roku. <> Kaśka ?? <> Sylwia nie czytaj tych głupot od gościa. Jestem z Tobą i domyślam się tylko jak strasznie musi być Ci ciężko i ile to strachu. Ale musi być dobrze, wierzę w to. <> joafer ja nie miałam tego badania. To zależy od pacjentki czy lepszy będzie długi czy krótki protokół. Długi bardziej wycisza organizm przed i potem bardziej spokojnie rosną pęcherzyki. To dla osób o wysokim AMH, policystycznych jajnikach i endometriozie. Ale też lekarz może wybrać taki po nieudanym krótkim, lub po prostu tak zdecydować. Niektóre kliniki tylko długi stosują. <> Aurelia ja wzięłam tydzień urlopu na punkcję i transfer a potem wzięłam tydzień L4. Nie wiem czy to pomogło ale po prostu psychicznie nie czułam się w stanie iść do pracy i jakoś tak wyszło, że wzięłam L4, którego nie planowałam. <> Catarina :( to na pewno bolesne. Moja siostra teraz brała ślub i na samą myśl, że ona byłaby pierwsza ściskało mnie w dołku. Ale na szczęście już na ślub szłam w ciąży. Myśl że Ty niebawem też dołączysz do bratowych, czego Ci życzę. <> Madzia w Bytomiu, Olimpijska 1, tel. 32 389 40 19, 692 31 41 23. <> Vicky ja brałam Clexane (zamiast Fragminu) i przestałam brać w 14 tygodniu. To pewnie zależy od wielu rzeczy, bo niektóre biorą też do końca ciąży. <> małamii trzymam kciuki, żebyś na wizycie miała same dobre wieści, żeby kaska już była w klinice. <> Szkoda, że na forum pojawiają się trolle... no ale miłe to, że przepraszasz. Właśnie tak to jest, że osoby, które nie mają tego problemu nie zrozumieją i po to jest forum, żeby się wspierać. To jedna z form terapii i największe wsparcie, bo przeważnie jest to choroba osamotniona - nikt bliski nie wie. Wesołych świąt. <> U mnie nic ciekawego, remont w łazience skończony. Dopiero biorę się za porządki świąteczne. Dziś badałam mocz ale pęcherz pewnie już mi przeszedł a przeziębienie jeszcze nieco trzyma. Dusi mnie kaszel blee. No i najważniejsze, chyba czuję ruchy maleńkiej, bo od tygodnia regularnie czuję takie smyranie w brzuchu, czego nigdy nie miałam :) Dziś zaczęłam 5 miesiąc ale to leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak udało mi się przy mrożakach i nie miałam kroplówki wtedy chyba jeszcze nie była w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Izuś super,że już czujesz ruchy malutkiej:) pewnie niesamowite uczucie:* xxx Catarina jak tam się czujesz?? ja przed jutrzejszą wizytą mam takiego cykora ,że szkoda gadać:( xxx Nikita na którą masz wizytę u dr M?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicy mi tez sie udalo z mrozaczkow bez zadnych wspomagaczy takze e trzymam kciuki. Mrozaczki są ponoc silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer tabletki antykoncepcyjne zażywa się w celu wyciszenia jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny - tak mnie teraz naszło - czy długi protokół ma mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia OHSS? Czy nie ma na to żadnego wpływu? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami czekam na tą twoja wizytę jak na zbawienie i info o tym co Ci dr M. powiedział ja umówiłam się na piątek ale jak ty nie dostaniesz leków to ja też nie pojadę bo jesteśmy na tym samym etapie. Napisz jak tylko coś będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Małamii ja mam wizytę dziś o 14:20. W sumie to nie wiem po co idę, bo wyników z pakietu pewnie jeszcze nie będzie, z antykami chce jeszcze poczekać 1 cykl, czyli zaczęłabym ok 14.01 :) Chyba tak ogólnie pogadać o wynikach od immunologa i dalszym działaniu. No i musiałby mi przepisać te krople z wit. D3, bo immunolog przepisał nam 2 opakowania i to niby miało starczyć na 3 m-ce a przy dawce 20 kropli na dzień to nie wiem czy na 2 tyg starczy ;) Ja mam dziś doła, pewnie to PMS przed okresem (co mnie dodatkowo dobija myśl że znowu się nie udało). Wczoraj kuzyn poprosił mojego męża na chrzestnego i tym samym jak jeszcze moja bratowa urodzi będziemy mieć już trójkę chrześniaków... Pomijam koszty jakie się z tym wiążą, ale myśl że łożysz na cudze dzieci i uczestniczysz w szczęściu innych rodzin podczas gdy ty nie możesz mieć dziecka jest niezwykle dołująca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita napisz jak po wizycie? ja cała wydygana czekam na wiesci od małejmi, modlę sie o to by pozwolił na stymulację wtedy dla mnie tez pojawia sie swiatło w tunelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina jutro dostaniesz gonopeptyl:)) ja juz wykupilam cale 6zl:)) ale sie ciesze jutro zaczynam sie kluc:))))i 30 umowilam sie na wizyte:)) na ktora masz jutro wixyte? Dr M jak obiecal 2 tyg temu tak zrobil usg mi zrobio w jajnikach czysto... Nikita a Ty jak tam? Co Ci powiedzial?? Mi az kamien z serce spadl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
uhhh jak sie cieszę, mam nadzieję że również mnie tak potraktuje bo nie jestem jego pacjetką byłam na wiztyach ze dwa razy i raz mi robił transfer. bede mogła dzisiaj sopkojniej spac, liczę na jego dobroduszność. :) cieszę sie ogromnie ze taka zapadła decyzja i idziesz dalej po upragnione szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami jak masz dawać, ten gonopeptyl. napsz co ci mówił jak przebiegała wizyta? ja umówiełam sie na 10.15 ale jestem juz 3 umówiona na tą godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi dr M. To mercik. A czy któraś z was przeniosła się od czerwinskiej do niego. Bo kurde widzę że wy zaczynacie stymulację a mnie na styczeń odstawila. A boję że że jak przyjdę w styczniu to coś wymyśli że znowu nir zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc dziewczyn sie przeniosła do niego. Ja podczas calej przygody mialam z nia raz cos wspolnego i wtedy w ciagu pol minuty powiedziala mi w skrocie, ze jak nie bede brala lutinusa to moge poronic.....Dr M to Mercik, a Dr Serfer to Serafin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę czekaliśmy na wizytę 3 pary były przed nami... Najpierw wziął naszą teczkę zamknął się w gabinecie na 3-4 min i potem nas poprosił...ja już cała blada bo myślałam,że powie mi NIE!! Jak usiadłam to zapytał dzisiaj przed ostatni dzień brania anty tak?? mówie tak....no to zaczynamy gonopeptyl od jutra...ale.....muszę sprawdzić czy w jajnikach okey...to ja już wydygana tylko się modliłam aby było wszystko okey i na sczęscie było...;) Niż się ubrałam on już miał wszystko wypisane....pow ,ze zastrzyki od jutra rano przez 14 dni i 13 lub 14 dc na usg....i tyle:) Mam nadzieję,że teraz pójdzie okey.... Już się pracą pow nie będę przejmować najwyżej...moja szefowa wie,że osstatnio miałam problemy... ale patrzcie to dr M umie przepisać...a Ty Catarina jakbyś się nie zapisała na jutro do dr M to co cykl byś miała w d***e!! nie rozumiem tego....:( jestem pewno ,że dr M da Ci rówieniż zastrzyki masz ten sam dzień co ja:) wiec wiesz idziemy razem:):) Nikita zdaj relację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi czy dr M chętnie przyjmę pacjentki od dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami wiesz ja nie jstem jego pacjentką, wiec nie zna mojego przypdadku tak dobrze jak twój, mam nadzieje ze pojdzie wszystko dobrze, jak bedzie trzeba to bede go prosiła na litośc boską. oczywiscie jesli nie bedzie nic na moich jajnikach. mam tylko nadzieje ze dr Cz nic nie napisała w mojej karcie. czym sie denerwujesz pracą nie masz tego jak pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer niewiem jak to jest:( ja na początku chodziłam do dr Cz ona nas zakwalifikowała do programu...ale później już cały czas chodziłam do dr M.... xxxx Catarina myślę,że nie będzie Ci robił problemu....bądź dobrej myśli:) 3mam kciuki:) no nie pracą powiedziałam,że tymrazem się nie będę tak przejmować:( bo to moja ostatnia szansa:( więc nie mogę mieć żadnych stresów...a moja praca niestety jest mega stresująca:(:( O której masz jutro wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę mam o 10.15 dobrze bo nie bede sie stresować, trzymaj kciuki bo jak sie uda to bedziemy miec razem przez to przechodziły. razem zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina trzymam trzymam:) ale wierzę,że Ci przepiszę bez problemu:) a jutro bierzesz ostatnią tabletkę anty tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jutro ostatnia tabletka logestu, a ty tez masz ją wziąć czy pominąć? jak ci dr M powiedział, jaki plan działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×