Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Madzia super ze juz po. Trzymaj się odpoczywaj jedz ananasa, ale tylko dojrzałego :-) trzymaj te dwie kropki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik wyszłam z gyn pare minut po 11 :) Jak do jutra coś wytrzyma to beda mrozic w co wątpię niestety... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mamuski. Tak sie zastanawiam czy zostawicie zdjecie swoich skarbow w Gync? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dredzik,Nikita jak tam po wizytach? Dziewczyny macie jakies objawy??bo ja totalnie nic;( ani cycki mnie nie bola...ehh oszalejee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko. Bo się zastanawiam. Jak np zapladniaja 6 komórek. Podają nam dwie te cztery sobie rosną. I okazuje się że one umarły. Czy to znaczy że te w brzuszku też nie przeżyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer - mnie doktor M. powiedział, że tak właśnie się stało. U nich te pozostałe 4 rosły do 5 dnia potem przestały. To samo u mnie się stało w brzuchu. W tym dniu, pamiętam bolały mnie jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny. Jestem po punkcji -pobrano 7 komórek -na ostatnim usg miałam 7 pęcherzyków także jestem zaskoczona że w każdym była komórka. Niestety nie mogę miec teraz tranferu bo mam za wysoki progesteron -i po obejrzeniu śluzówki dr M zadecydował, że nie teraz. Także teraz modły aby coś dało się zamrozić. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tzn ze jak umra w laboratorium to już nie ma co liczyć źe się uda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Hejna. Ja jutro betuje w Katowicach przy szpitalu na ul markiefki 87 jest laboratorium z diagnostyki czynne 7 dni w tyg. Takze pojadę popołudniu i za pare h będę mieć. Wynik na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer proszę, nie martw się na zapas. Ja tylko napisałam, jak u nas było. Tylko, że my z mężem jeszcze nie mieliśmy robionych badań immunologicznych - i tu może byc problem, dlatego tak u nas się stało. Nie powinnam tego pisac. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W brzuchu maja lepsze warunki niz na szkielku dlatego maja wieksze szanse☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłam dzis na badniu cytologicznym , i wymazie z pochwy, dodatkowo z krwi musze robić jutro ,A w południe zadzwoniła pani z invimedu wizyta 22-02-2016 prawie bede miała teczke i wyniki badan imunologiczych, Sil jak nie bede musiała robić tej wizyty u immunologa 27-02 to moge ci odstapic termin jesli jestes zaintersowana. trzymam kciuki za betę allesa a ty na jakim jesteś etapie z invimedem? małami nadzieja powinna być teraz twoja najlepszą przyjaciółką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer bo ja Cię znajdę na tym śląsku i Ci do d**y nakopię jak tak dalej będziesz myśleć ! Ani mi się waż nie wierzyć że się uda ! Wiem, że jest ciężko...tyle przechodzimy...nic innego nie pozostaje jak tylko wierzyć że będzie dobrze :) Ja juz w pociągu do domu- stoimy jak śledzie na korytarzu przy wejściu bo tyle ludzi. Chociaż jest śmiesznie. Joafer kochana moja mam te same leki do stymulacji co Ty! Dr M. boi sie u mnie hiperki bo mam wysokie AMH i tego protokołu...za tydzień w piątek podglądanie. Dobrze ze wymazy z mycoplazmy i uroplazmy wyszły negatywnie. Dasz radę Maleńka jutro z dr Cz. Czekam na relację i piękne, wysokie bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia a Ty dziś miałaś punkcję? A to może Ty stałaś przy recepcji - rude włosy i limonkowa bluzka? Bo taka dziewczyna byla dziś po punkcji i odbierala receptę :) Dobrego dnia Wojowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer co to za czarne mysli, tak jak pisłam małejmi NADZIEJA TERAZ TWOJA NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nic się nie stało ja też tak miałam za pierwszym razem ze mi w piątej dobie umarły i niewiemy dlaczego wszystkie badania ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik przepraszam już nie będę jakoś dluzy mi się ten czas i chyba dlatego schizuje mam nadzieję że jutro się już dowiem kiedy punkcja bo zwariować można od tego czekania. A to dopiero początek. Dobra zamykam się już teraz tylko pozytywnie myśleć będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami nie boj sie bo cycki nie bolą na ciążę po tak krotkim okresie od transweru. Bol jako ciazowy zacznie sie troszke pozniej, teraz jesli bola to po luteinie lub lutinusie. Mnie tez nic a nic nie bolaly, dopiero jakos od 8 tc. Trzymam kciuki!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami, właśnie przeczytałam, ze przestają boleć, bo spada poziom estrogenu, który mamy wysoki w czasie stymulacji. Więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer kochana moja nie przepraszaj, no co Ty. Tylko widzę że męczysz sie strasznie i dużo negatywnych emocji jest ... Myślę że każda z nas tak ma...ja cały czas mam dobrą minę do złej gry! Bo w głębi serca wiem ze szanse mamy nikłe...trzeba wierzyć! Staram Cię wspierać jak umiem ale pisz jak Ci źle i co czujesz bo od tego jest forum. Nikt inny tych emocji nie zrozumie jak my tutaj. Jeśli ma Ci przynieść ulgę to pisz o tych negatywnych odczuciach...tulę Cię najmocniej na świecie i może będziesz coś miała w piątek za tydzień to się zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakachna mocno zaciśnięte kciuki za wynik bety&&& śnił mi się dzisiaj taki duży piękny bocian to dobra wróżba. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Dzięki Kochane za wsparcie i pozytywną energię! zaraz wychodzę z pracy także dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ciociakachna - z całych sił za piękną betę!!!!!!!!! Alessa - ja zostawiłam zdjęcie mojej córeńki :-) Baska - masz racje glukoza okropna ja ledwo co ja wypilam i to z dodatkiem cytrynki i słabo mi weszla....nastepny test przede mna ale jeszcze troszke czasu mi zostalo :-). Tez robilam wczoraj badanka wyniki mam książkowe a maleństwa rosną jak na drożdżach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dredzik to nie byłam ja nie mam rudych włosów ale kojarzę tą dziewczyne:) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
dzieki dredzik kochana jestes.... juz mi lepiej chyba musiałam sie wygadac bo nikt tak ja wy mnie nie zroumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nieeee tylko nie to !! :-( maskakra :-( :-( wspolczuje , pamietaj ze wiemy przez co teraz przechodzisz ... oby ból szybko minął ... pozdrawiam i zycze wytrwałosci i duzo siły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ciociakachna- ............kochana...........:-( tulę mocno.......nie tak miało być....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciociakachna-przykro mi bardzo.trzymaj się.marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×