Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Leki są refundowane, ale nie są bezpłatne...mnie stymulacja +intralipid + klej wyszło co do grosza 2.486,83 zl (zliczylam bo miałam wszystkie paragony ) stymulację miałam bardzo krótko bo tylko 7 dni i tylko jednym lekiem gonal, także te koszty były mniejsze dzięki temu..teraz jeszcze dojdzie mrożenie 550 ... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki są refundowane, ale nie są bezpłatne...mnie stymulacja +intralipid + klej wyszło co do grosza 2.486,83 zl (zliczylam bo miałam wszystkie paragony ) stymulację miałam bardzo krótko bo tylko 7 dni i tylko jednym lekiem gonal, także te koszty były mniejsze dzięki temu..teraz jeszcze dojdzie mrożenie 550 ... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope trzymam kciuki za pozytywny wynik. > Izka ale ci ta mała rośnie duża dzidzia bedzie napewno :) > Sylwia a ty jak się czujesz? Jak maleństwo? > nitka_m81 ja progesteronu nie mierzyłam ale dawki leków miałam 3x2 lutinusu i 3x1 duphastonu ale że miałam poranne plamienia dr Cz zwiększyła mi na 3x2. > dorociak czy jesteś z programu 2+1 czy MZ musisz za leki do stymulacji zapłacić oczywiście refundacja leków każdą z nas obowiązuje aż do czerwca a później nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Nitka.. Tez mialam taka sama sytuacje co Ty ...tylko ze nie badalam progesteronu:(po crio dwoch blastek w 7dpt beta 12 w 9 dptr 26 a za 3 dni tylo 28;( Zarodek nie byl na tyle silny aby przetrwac:( 3maj sie mocno bo wiem przez co przechodzisz:((:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
ewela2421 zamierzam powtórzyc bete ostatecznie jeszcze jutro,ale nie spodziewam sie cudu;zwiekszylam dawki progesteronu,ale dopiero wczoraj po wyniku z piatku, 3x3 lutinus,3x2 tabl dauphaston,biore tez nospe.To i tak nic nie daje,bo juz mam krwawienia prawie okresowe,to wszystko za pozno.Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
malamii89 czy miałaś równiez plamienia? a jesli tak to czy konsultowalas to z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja we wtorek odbieram ostatnie i chyba najważniejsze wyniki - immunofenotypu. Stresuje się tym bardzo... Na podstawie tych wyników będę się umawiać do lekarzy, jak będzie źle to umawiam się i do dr M i do dr Janosz. Jak będzie ok to idę do dr M tylko. Ja 2 stymulacje w programie mz zaczęłam zaraz po Bożym narodzeniu. Niestety nie poszła ona za dobrze niby pęcherzyków było 6 ale na punkcji okazało się że zostały dwa i jeden od razu wiedzieli że jest niedojrzaly. Wcześniej miałam przerwę od lipca. Miałam wrócić w październiku ale brakło dla nas kasy. Teraz z racji bardzo słabej reakcji organizmu na stymulacje dr M zdecydował o 2 cyklach przerwy zamiast 3. 9 marca kończę antyki, kilka dni wcześniej umowie się do dr M, jeśli będą pieniądze rozpisze mi długi protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nitka w 9dpt mialam delikatne brunatne plamienia....ale to mialam jednorazowe...pozniej piw o tym dr M pow ze to nie miala znaczenia na spadek bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
Na wydruku z labu (Diagnstyka) są następujące normy prog dla I trym:2,8-147,3ng/ml.Wiec mój wynik (8, potem 10) niby mieści się w tych widełakch.Ale co z tego... widocznie dla mnie teraz był za niski.Kiedyś badałam progesteron w cyklu z owulacją, to ok.7 dni po owulacji było 16, więc bez ciązy wiecej niż teraz....Po prostu mam wrażenie, że przez moją własną opieszałość i zaćmienie(i przez opieszałość dr),doprowadziłam do takiego stanu....Przepraszam że wam tu smęcę.Dziękuję za wspacie i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za 3manie kciuków, niestety nie tym razem... to nie jest mój dzień :( beta równa 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope tak mi przykro :( 3maj się! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope tak mi przykro :( 3maj się! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ehh Hope przykro mi:(( nie tak mialo byc:((( Sciskam Cie mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE pamietaj ze kazda porazka powoduje ze stajemy sie silniejsze !!! nie przestawaj wierzyc ani walczyc o marzenia.. nie bawem na pewno sie spelnia... :-):-) przed Toba dalsza walka , ale jestes silna i dasz rade !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
Hope, ja wierzę, że nadejdą dla nas lepsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu- nie jestem w programie 2+1 , tylko z rządówki. Dopytuję się, bo boimy się z mężem że nie załapiemy się na kasę i na 3 podejście. Dopiero co zaczęłam brać antykoncepcję. Lekarz powiedział że 3 miechy - czyli jak dobrze pójdzie, to w kwietniu może coś zaczniemy działać, ale w to wątpię. Dlatego szukamy z mężem innych dróg w tej sytuacji. Klinika Invicta ma kilka propozycji programów, gdzie leki do stymulacji są w cenie, albo mają badanie genetyczne zarodków. Tylko to kupa kasy no i nowe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope bardzo mi przykro, ale kochana nie poddawaj się. Sil, a co to są te badania immunofenotyp? I gdzie je robiłaś? Ja pitolę boję się tych badań immunologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
dorciak Ja jejstem w podobnej sytuacji, bo w styczniu zakończyłam cyli z punkcją i stymulacja z nipowodzeniem nie mam zadnych mrozaczków, a dr Cz juz na wstepie mi powiedziała ze do maja, wiec sie nie łudzę ze kasa zostane do tego czasu wiec jak pojawiła sie informacja o mozliwosci przejscia do Invimedu w warszawie i zagwarantuja mi 3 podejscie w programie rzadawym to sie nie zastanawiałam... i juz 22-02 jade tam na wizytę, wszystko bedzie jasne....wiec jestem jeszcze na forum o Gyncentru a tak własciwie to w klinice juz sie nie leczę, bo moje dokumenty juz są w trakcie przeniesienia HOPE tak mi przykro tulę mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina99 ale masz już tą pewność? Czy dopiero na wizycie się dowiesz? Ja bym chciała skorzystać z tego trzeciego podejścia z rządówki, ale nie wiem jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak,mam pewnosc zostalam zapisana na listę, tam mieli 50 wolnych miesc do rządówki, wizyta jest po to aby omówić dalsze działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope tulę mocno :( Nitka masz plamienia czy krwawienie? Bo to zasadnicza różnica. Plami wiele dziewczyn, nawet przez długi czas, ale jesli nie ma żywej krwi to nie ma powodów do paniki. Ja badałam kilka razy progesteron na początku ciazy i czasami miałam 1, czasami 8, w porywach najwiecej do kilkunastu. Taka niektórych "uroda". Zreszta zaraz poszukam badań i napisze Ci dokładnie co i jak. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika a nie mialas suplementowanego jakiegos prg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer mam pytanie...Ty cały czas bierzesz te same leki czyli 1/2 Gonapeptylu rano i po 75 Gonalu i Menopuru? Czy masz cos dołożone? I ile wydałaś w aptece za te leki? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź :) A czy któraś z Was brala Utragestan zamiast Luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
Dzięki Nika, gdybyś mogła to napisz.Teraz to już mam krwawienia żywą krwią,ale nie takie ciągłe i mocne jak @ (pewnie dlatego że biorę nadal lutinus i duphaston). Wcześniej to były jasnoczerwone plamy (pomieszane z lutinusem), występujące dużo rzadziej. Tłumaczyłam to dr P,ale chyba to zbagatelizowała,mówiła ze moze to z podrażanienia, z nadżerki (?),generalnie żeby się tym nie stresować.Jutro pojde jeszcze do dr M,zapytam go o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×