Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość smutasek85
Anies30 :-( Aniu co tam u Was? Dostałaś już @? Zaczęłaś antyki? Czy biorąc antyki Ovulastan miałyście jakieś skutki uboczne? Ja mam brązowe upławy i nie wiem czy tam może być czy coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek ja przy ovulastanie czułam się strasznie źle, poprosiłam dr M by zmienił antyki, biorę Yasmin i jest zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies to straszne, współczuję Ci :( Nawet nie spodziewałam się, że przy stymulacji jajka mogą zmaleć... Ja na 10:30 jadę do dr M i już drżę co tam dziś zobaczę/usłyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita i Sil powodzenia na wizytach. Anies to Ci współczuję takiej sytuacji:( Małami Kochana jak się czujesz?:** jaki teraz macie plan na dalsze działanie? tylko się nie poddawaj jesteś silna babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami- ogromnie współczuję! Tule mocno. Anies- musisz być silna. Ogromnie mi przykro. Nikita- czekam na wiesci jak tam Twoje jajka. Oby wszystko było ok i pięknie podrosły. Ktoras ma wizyte na piątek? Ja jadę ale niestety nie mam jeszcze wyników kario :/ immunolog dopiero na 19 marca ale chyba zrezygnujemy bo juz od nastepnego cyklu chciałabym zaczac stymulację. Moze zrobię na własną rękę jakies badania. Mam nadzieje ze nie dostane antków bo to kolejny miesiac czekania a boje sie o fundusze w gyn.Ostatnio nie miałam. Od ostatniego transferu miną ponad 4 miesiace. Dziewczyny jestem teraz na l4 i chciałabym jakos to "zazębic" z l4 z gyn na stymulację. W pracy szef wyżywa sie na nas, jestem w mega stresie budze sie rano z bolem brzucha i nerwami. Masakra jakas. Mało co jem bo mi niedobrze. Juz tyle osób odeszło a mi zalezy na etacie i kasie bo z czegos musze płacic leki. Lekarz wypisuje l4 juz od 1dnia stymulacji czy od kiedy miałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do laboratorium z 8 komórek zostało 5 prawidłowych z czego narazie tylko 2 się zaplodnilo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro transfer. Na 12.00 intralipid potem transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer - będzie dobrze :) trzymam jutro kciuki kochana Sil - daj proszę znac jak po wizycie. Ja dzisiaj zrobiłam kolejne z badań z listy danej przez dr Janosz. Teraz tylko immunofenotyp na 02.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer 3mam kciuki za Twoje kropeczki. U nas tez nie wszystkie chciały się zaplodnic :( Ale musimy wierzyć w te co mamy i to ze nam się uda! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Sil, wynik nie jest mocno zawyżony, więc łatwo to zbijesz, walcz by do kolejnej procedury mieć encorton- on też obniża NK. Co z malami? Widzialam ze znow sie nie udalo, ale chyba nie poddala sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Madzia jak będziesz jechać podpisać umowę na mrożenie to upewnij się czy napewno jest gotowa-myśmy wczoraj podjechali bo byliśmy w pobliżu i pani w rejes. powiedziała, że embriolodzy jej jeszcze nie przygotowali. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a ile ty ile mialas komórek i ile się zaplodnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer 2 zarodki to zawsze podwójna nadzieja, 3mam kciuki, żeby to były właśnie te na które tyle czekałaś :) podasz 2 od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela Clexane (brałam zamiast Fragminu) brałam do 14 tygodnia, Lutinusa brałam miesiąc, a potem dr zmienił mi na Luteinę i brałam do połowy ciąży. <> anies przykro mi :( Ale nie ma wyjścia, musisz porobić co dr kazał i potem wszystko pójdzie gładko. Wiem, że najgorsze to czekanie ( to tyle lat już :( ). Trzymaj się kochana. Pewnie będziesz się stymulować szybciej niż Ci się wydaje. <> smutasek, może tak być niestety. Ja się czułam super. <> nikita trzymam kciuki za same dobre wieści w gabinecie. <> agula :( kiepsko, że masz takiego szefa. Oby go wywalili :) Ja miałam dopiero od transferu ale wiem, że dziewczyny miały już od stymulacji, pewnie zaraz Ci ktoś odpowie. <> SIl powodzenia na wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer, jeszcze się zapłodnią! 2 to i tak dużo :) Zadzwoń jeszcze przed 15. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki mam nadzieję że te 2 to będą te silne i zostaną ze mną przez 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 82 a powiedZ mi jeszcze jak sa liczone tyg ciaZy? Od 1 dnia cyklu czy od np dnia transferu ?pamiętasz kiedy pojechalas na pierwsze usg do kliniki? Czy 1 badanie/wizyta po transferze sa darmowe? W ramach programu rządowego ? Aha jeszcze jedno ile razy. Powtarzalas betę? Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer ja w 10 dniu miałam pynkcje bylo 12 komórek ale z tego tylko 7 dojrzałych wybrali 6 a zaplodnilo się 4..transfer miałam na drugi dzień zarodkow 4A i 3B (ponoć ten slabszy miał się podzielić na 4 lada moment tak powiedział embriolog...) na następny dzień zadzwoniłam i okazało się ze z tych dwóch jeden przestał się rozwijać a ten 4 na początku w 2 dobie miał 2B ale ruszył i w jedna dobę miał 100%przyrost co niby dobrze rokuje i go zamrozili...no a teraz czekam...i to jest najgorsze Marysia dziękuję za informacje zadzwonie sobie wcześniej do gyn. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer, też w to wierzę! Tak musi być!! <> Ewela liczone są od 1 dnia cyklu. Ale ja miałam długi protokół i podane świeże zarodki i 1 dzień ciąży mam liczony 2 tygodnie przed punkcją. Inaczej moja ciąża byłaby fikcyjnie starsza o 2 tygodnie. Nie wiem czy to jasno napisałam :( Lekarz w Gync Ci powie jak liczyć ciążę, jeżeli miałaś wydłużony cykl (długi protokół). Na pierwszą wizytę poszłam w dzień wykonania 2 bety (dr nie powiedział mi kiedy mam przyjść, chyba nie wierzył że się uda...) no i to było za wcześnie. Pierwszą betę zrobiłam wcześniej niż dr zalecał (nie mogłam wytrzymać). Ponownie poszłam tydzień później, żeby potwierdzić pęcherzyk. Kolejna wizyta znów po tygodniu i już było serduszko :) Za pierwsze 2 wizyty nie płaciłam ale to było chyba niedopatrzenie bo wiem, że za drugą powinnam zapłacić :) Może przez to, że niepotrzebnie przyszłam i dr nawet mnie nie badał. Betę robiłam 3 razy ale po 2 dr M już nie kazał powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi Iza. A mogę jeszcze zapytać czy nadal chodzisz na wizyty do Gyncentrum? Czy może zmienilas lekarza? Jestes ba L4? Jesli tak to od kiedy? Ja miałam krotki protokół.. Wybieram się do M. W 21 dniu od transferu myślisz ze wtedy zrobi mi usg i będzie juz cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi Iza. A mogę jeszcze zapytać czy nadal chodzisz na wizyty do Gyncentrum? Czy może zmienilas lekarza? Jestes ba L4? Jesli tak to od kiedy? Ja miałam krotki protokół.. Wybieram się do M. W 21 dniu od transferu myślisz ze wtedy zrobi mi usg i będzie juz cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi Iza. A mogę jeszcze zapytać czy nadal chodzisz na wizyty do Gyncentrum? Czy może zmienilas lekarza? Jestes ba L4? Jesli tak to od kiedy? Ja miałam krotki protokół.. Wybieram się do M. W 21 dniu od transferu myślisz ze wtedy zrobi mi usg i będzie juz cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu już na następny dzień po punkcji miałaś transfer? Jak się czujesz i kiedy jedziesz na betę? Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka transfer miałam w 2 dobie tzn ze punkcja była w środę a transfer w piątek :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, chodziłam do końca pierwszego trymestru i jednocześnie też chodziłam do wcześniej wybranego przeze mnie ginekologa u którego będę rodzić i kontynuuję leczenie. L4 wzięłam po transferze, zrobiłam betę i znów poszłam na L4 :) Zrobi Ci, bo pęcherzyk będzie już na 100% widać i może nawet serduszko. Ale u mnie było widać serce później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka od srody leżę i tylko jem hehe..na zmianę owoce ryby, akurat dobrze się złożyło bo przez pierwsze trzy dni był mąż i robił dosłownie wszysto ja tylko wstawalam do toalety (królowa pilota)..leżę dalej ale już wstaje żeby np.zrobić sobie śniadanie i nawet pranie dziś juz wstawalam :) I od tego leżenia juz mnie wszystko boli kręgosłup krzyż tylek hehe he Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×