Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Właśnie o zdjęcia prosilyscie wcześniej? Nie wiedziałam że można... A bardzo bym chciała. .. :( Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia poprosiłam położna jak lezalam już po. Podali mi 2 a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie...ja tez poprosiłam ale embriolog powiedział ze nie da rady...niewiem dlaczego :( Ale mam usg z mikro kropkami :) Joafer teraz odpoczywaj tak bym chciała żeby nam wszystkim się udało... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Do Gościa- Wiesz co durna to jesteś Ty. A jak byś nie wiedziała to nie dostajemy tu leków za darmo a niektóre z nas płaca ciężkie pieniądze, wiec z takimi tekstami spadaj na inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny :) Madzia, Joafer - odpoczywać teraz! Kto jeszcze po transferze przed betą? Ja mam taką kolejną teorię spiskową, że PIS płaci jakiejś armii starych moherów za wypisywanie chamskich komentarzy na różnych stronach i portalach. Być może naszego gościa coś w główkę uwiera :) Np. wchodzę na pudelka i czytam jakiś mało ważny artykuł o córce Lisa (tego dziennikarza) - laska ma może 15 lat a komentarze typu: córka ubeka, krzywe nogi i krzywy ryj, komunistyczne &@*(@&$# - nie do wiary. Przecież normalny młody człowiek, jak ja czy Wy w życiu by czegoś takiego nie napisał. Ta mowa nienawiści wywodzi się rodem z tvtrwam i radia maryja. hehehe wiem, że nie na temat. Pozdrawiam wszystkie staraczki i mamuśki :) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gyn nie daja zdjec kropkow, chyba ze ma sie wykupiony time lapse, czyli calodobowy monitoring zarodkow. Na usg widac miejsce podania, ktore wyglada na kropke, samego zarodka nie widac bo jest mikroskopijny dlatego mozna zobaczyc dopiero pecherzyk ciazowy ktory ma kilka milimetrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja na innym forum czytałam wypowiedz kobiety, która sie zarzekała, ze ona nigdy w życiu nie pozwoliła by pobrać sie swojemu dziecku z kimś kto został poczęty metodaą invitro. No szczęka mi opadła. A co do komentarzy na temat córki tego polityka to pewnie pisała to jakaś brzydka wiedźma, której nigdy nikt nie dał kwiatka na dzień kobiet i żal jej dupę ściska. Zazwyczaj krytyczne komentarze wypisują niedowartościowani i sflustrowani malkontenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Przepraszam, sprostowanie- co do córki tego dziennikarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak bierzecie lutinus to bierzecie też jakieś osłonowe bo mi dziś pani w aptece poleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie mają stałego podglądu do zarodków jak to pokazują w TV. <> Baska na którego masz termin. Sporą masz kruszynkę, moja dopiero pewnie ma koło 900 g skoro tydzień temu miała 810. A co robiła jak ją dr badał? Kopała? Ja na razie zrobiłam rekonesans wózków itd. i w marcu kompletujemy pokoik a wózek chyba dopiero w kwietniu kupimy. Jaki kupiliście wózeczek? <> ania to super, że pierwsza wizyta zakończona pozytywnymi wiadomościami. Trzymam kciuki, żeby kolejne też przyniosły tylko dobre wieści i w krótce zaczniesz stymulację :) <> Sil u mnie na wypisie punkcji i transferu jest wpisane co innego niż mi dr mówił. Nie wiem czemu są BŁĘDY w tak ważnych dokumentach. Nie byłam już więcej w Gync i jakoś nie miałam czasu specjalnie jechać to wyjaśniać. Już teraz nie ważne. Kaski nie może dla Ciebie zabraknąć! <> gość brałam relanium w dniu transferu i 3 dni po (3 dniowy zarodek) i dr M powiedział, że dłużej nie wolno bo relanium źle wpływa na zarodek! Nospy nikt mi nie zalecał i nie czytałam nigdzie aby to była norma w innych klinikach. <> Madzia mi dr M mówił, że relanium właśnie działa na rozluźnienie macicy i tylko dlatego go brałam. <> joafer :( dobrze, że w porę się zorientowałaś... a te laski szkoda słów! Na pewno nic się nie stanie. Z antybiotykiem to kicha ale to tak chyba bardziej zapobiegawczo. <> ania najpierw antyki, potem Gonapeptyl i stymulację zaczyna się prawie w połowie cyklu (jakby był naturalny). <> Nikita szybkiej wizyty @ <> małami ja bym zmieniła klinikę albo chociaż skonsultowała się u innych specjalistów w innych klinikach, co sądzą o Waszej sytuacji. Na innym forum na pewno wyczytałaś, że była para co za 10 transferem się dopiero udało. Ja dr Cz w ogóle nie ufam... ona lubi kaskę i nie zawaha się ją wyciągnąć od chorych par, które są skłonne zapłacić każdą kasę, żeby się udało. Może w tej klinice po prostu się nie udało bo czegoś nie potrafią przeskoczyć, czegoś nie zbadali... <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer to teraz odpoczywaj. Wierze że te kropki będą szczęśliwą parką za 9 miesięcy. Mi pani polecila i kupiłam ale brałam bardzo sporadycznie co 3-4 dni. Na szczęście infekcja mnie omineła. Dziewczyny poprostu nie warto zwracać uwagi na takie głupie komentarze bo nie napisał tego ktoś kto podszedł chociaż do jednej procedury i nie wiem ile nas to kosztuje nerwow, wyżeczeń i oczywiście kasy. Pozdrowionka dla was wszystkich Myśmy dzisiaj z moim M byli na zajęciach z kąpania niemowlaka i powiem że mojemu chwytanie odpowiednie dziecka wyszlo za 1 razem. Moze jednak on bedzie kapal hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka termin mam na 14 maja. Co jade na wizytę do lekarza to się boje że mnie położy do łóżka tyle się naczytałam o tej skacającej się szyjce że strach. Ale o dziwo jest wszystko dobrze więc kolejne 4 tyg czekania, Strasznie kopała bardzo się jej nie podobało że ktoś ją uciska haha. Wieczorem też pokazała swoje mój M był zachwycony jak wystawiała rączki i nóżki. Myśmy kupili tako mohican 3w1 ma dość cieżki stelaż ale fajnie się go prowadzi ciekawe jak się będzie sprawował z obciążeniem :) Ja w marcu kupie łóżeczko i jeszcze pare drobiazgów i myślę że tak większość na dobry początek będe miała. Ostatnio w weekend moja mam pojechała ze mną i pomogła kupić ubranka i tak jakoś wole miec wczesniej pokupione bo jak widze mojego M na zakupach to mnie już nosi. Ah faceci. A ty jak się czujesz Izka? A co u Helen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer chciałam CI wstawić link do bloga ale wywala mi jako spam :( Dredzik dobrze Ci radzi. Patrz na swoje brylanciki, bo niebawem zobaczysz je na sali porodowej :* Trzymam kciuki. Do Lutinusa nic osłonowo nie brałam i nic się nie działo. Ale do Luteiny jakbym mogła to od razu bym brała bo infekcja za infekcją. <> ewela ale jesteś hardkorowiec... po relanium nie wolno prowadzić. Hehe niezła jesteś :) :) no ale na pewno się nie stresowałaś tym, że prowadzisz po relanium hihi :) Więcej tak lepiej nie rób :) <> anies cuda się zdarzają i tego Ci życzę! <> Kasiurka nie wiem ale w innej klice wymagali badania na ure, myko i chlamydię wyłącznie z pochwy, potem w Gync robiłam ze krwi. Tak czuję, że jednak wymaz jest lepszy. Z ćwiczeniami to jest tak, że chyba nie są zakazane ale lepiej się nie forsować bo organizm i tak ma ciężko. Z resztą niektóre dziewczyny nie dawały rady chodzić a co dopiero ćwiczyć. <> Madzia podczas transferu widać bardziej pożywkę w której są zarodki. Zarodki same w sobie są zbyt malutkie. <> Baśka mojemu też poszło super kąpanie z tym, że on z góry zakłada, że będzie kąpał :) Po cc z resztą mi pewnie będzie ciężko. zobaczymy w praniu jak to będzie. Ale nie skraca Ci się szyjka? Mam nieco ciuszków już ale za mało jeszcze. No fakt, lepiej mieć wcześniej ale jak co to mój mąż wie co ma kupić :) Nie zakładam, że będzie taka potrzeba bo niby czemu. Spoko się czuję. Tylko nie mogłam spać pół nocy, wszystko mi przeszkadzało a malutka kopała a nad samym ranem to jakby w worek treningowy kopała nogami i rękami. Bolało mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie. A będzie tylko większa haha :) Nie skraca mi się ma dalej 4 cm jak miała na początku to mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko może głupie ale od rana kicham i boję się że to może zaszkodzić. Bo wiecie mięśnie brzucha się ruszają.. Kurcze już schizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In vitro jest potrzebne jednak mnie przeraża wizja późniejszego pobierania się tych dzieci które będą rodzeństwem i zakładania przez niektórych z nich kazirodczych rodzin.Chodzi mi o adopcje zarodków.Na przykład wiele z was mogą oddać kiedyś zarodki do adopcji jak się uda i potem wasze dzieci mogą mieć dzieci z własnym rodzeństwem po tym samym ojcu i matce.Coraz częściej w Polsce stosowana jest adopcja i te dzieci mogą się spotykać,nieświadomie coś ich może pociągnąć do siebie.I wtedy będą problemy bo brat z siostrą będą współżyć i mieć dzieci a nie jest się w stanie kontrolować już później tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem szalony moherze ze nie daje Ci to spac po nocach. Twoj stary tez mogl nawalic dzieci na boku i moze z jednym z nich wlasnie uprawiasz brudny grzeszny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej goście macie zamiar się wypowiadać to nie tu my nie mamy zamiaru tego czytać won stąd i to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem z kichaniem. Czytałam ze to przez progesteron. Mnie pomaga jak kicham lekko zgieta. Czuje ze nie obciazam dolnych mięśni brzucha tak jak na stojąco np. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj już mnie wszystko boli od tego leżenia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ale to chyba nie jest niebezpieczne. Mi położna powiedziała że nic się nie stanie. Ale ja jak zwykle panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu a myślisz ze to moze byc niebezieczne :) położna mi dzis mówiła ze nic takiego to kichanie. ale ja jak zwykle panikuje. czy tu nikogo nie ma czy znowu sie coś zacieło no i nie umie tego dodac... klikam i klikam znajac zycie wklei sie kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypad stąd stare mochery!!!!! G**no wiecie o radości życia, potraficie tylko jęczeć !!! Złośliwa nie jestem ale mam nadzieję że cały Twój JAD gościu wróci do ciebie i to szybciej niż myślisz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej gościu nie pisz na tym forum ..wynos się ..nie wiesz jak to jest nie mieć dziecka więc się nie wypowiadaj ..!dużo z nas bierze pożyczki aby mieć swoje wypragnione dziecko..więc bierz swój Szanowny zad i wynocha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziś dostanę @ bo brzuch mnie boli :/ tydzień w plecy :/..nie które z Was przechodzą do in vimedu w Katowicach?pytam bo tam zrobili też jakiś program ze za 2 próby płaci się 10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer powodzenia niech kropeczki pozostaną z tobą na 9mc ;) odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska to nie myśl o tym :) Będzie dobrze i nic Ci się nie skróci jak do samego porodu :) <> joafer pewnie nie zaszkodzi, wygrzewaj się w domku i wypoczywaj, niech Ci szybciutko przejdzie. <> Dziewczynki, lepiej nie czytać wypowiedzi gości, bo nasze reakcje ich tylko podkręcają niestety... taka zła karma niestety :( Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer trzymaj się i myśl pozytywnie :) Ja już w poniedziałek do Ciebie dołączę :) Jutro wielki dzień, o 8:30 kurka nioska oddaje swoje wyhodowane jajeczka ;) Wczoraj dzwoniłam spytać się o wyniki z krwi ze środy i jestem podbudowana, bo są najlepsze ever, estradiol ciut ponad 2 tys. a progesteron coś ponad 0,6. Także może tym razem będą piękne dojrzałe :) Taką mam wątpliwość - czy oni w niedzielę też pilnują tych zarodków? Czy ktoś do mnie w nd zadzwoni z informacją ile się zapłodniło i o której transfer w pn? I jeszcze jedno pytanie, Joafer Ty jesteś na świeżo, a ja nie pamiętam. Wiem że lekarz bierze Cię do gabinetu przed punkcją, ale czy od razu przepisuje leki czy dopiero po punkcji? Bo nie wiem kto mi powie po punkcji ile pobrano komórek... Miłego dnia kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..podczytuje Was od jakiegos czasu ale sie nie udzielam..jakos nie mam odwagi...trzymam za Was wszystkie kciuki... Ja pytałam położnej ile mi pobrali komórek..wizyta jest przed punkcja...przynajmniej tak mi sie wydaje... A mam takie pytanko...bo jutro jade na usg i beda podglądać moje wyhodowane jajka i decydować kiedy punkcja...a zbiera mnie choroba..wiecie może czym mozna a czym nie można sie leczyć przed punkacja?? nie chciałabym zeby mi to przeszkodziło w stymulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ktora nastepna betuje i kiedy? bo nie wiem za kogo maam teraz 3 mac kciuki :-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×