Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Joafer 3mam kciuki daj znać po :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Cześć dziewczyny ja dzisiaj byłam u dr Cz od najbliższej @ zaczynam stymulacje. Krótki protokół, dostałam merupor w dawce 175. Jak zobaczyłam na paragonie z apteki ile bym zapłaciła za lek bez refundacji to mi się słabo zrobiło. Masakra jakaś. Czekam na @ i zaczynam, pełna obaw ale z nastawieniem na sukces. Aha któraś z dziewczyn pytała czy w programie 2+1 miałyśmy wszystkie wymagane badania, ja nie miałam. O moje teczce kiedyś też te Panie z recepcji zapomniały i czekałam, czekałam aż w końcu zauważyłam jak kobiety które przyszły później wchodziły do gabinetu to się upomniałam. Pewnie bym tam siedziała do zamknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie bo na karcie do stymulacji zaznaczone jest "protokół krótki z antagonistą" możecie mi napisać co to oznacza bo trochę zielona jestem to moje pierwsze podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi bo się martwię co z tym lutinus bo miałal zacząć od rana a wzięłam pod wieczór dwie i teraz też dwie. Czyli jestem o dwie w plecy mam nadzieję że to nic nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
a czy jest jakaś różnica pomiędzy ureaplasmą badaną z krwi, a z wymazu? mi p. dr nie powiedziała jaką mam zrobić i zrobiłam z krwi. mam nadzieję, że przejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio które to twoje podejście, że masz płatne leki? 4? Bo do 3 podejścia leki są refundowane, również w prywatnych podejściach. Dr Cz zdarza się wypisać pełnopłatną receptę... Krótki z antagonistą oznacza natychmiastową stymulację z dodanym ovitrellem i cetrotide na pękanie pęcherzyków. Małami sama nie wiem co ci napisać. Jak nam się teraz nie uda, to będziemy się zastanawiać nad adopcją zarodka... Czasem tak jest, że nie dość że nie możemy mieć naturalnie dziecka, to jeszcze swojego biologicznego również nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi proszę jakie badania musiałyscie zrobić przed kwalifikacja do programu rządowego? Mnie się zdaje,że strasznie dużo mieliśmy tych badań i przez to nie zdążyliśmy się załapać bo długo się na wszystko czekało. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to moje pierwsze podejście w programie 2+1 na rządowe się nie załapałam. Dostałam leki refundowane zapłaciłam 437 zł ale na paragonie jest tez kwota bez refundacji i to kwota ponad 2500 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
maniofranio, to jest ogromna roznica w cenie.... szok, az sie boje, ja tez jestem w programie 2+1 ale na 3 raz lub nawet za 2 niewiadomo czy zdazymi do czerwca .... moze wtedy lekarze beda przepisywac jakies tansze leki, np menopur jest strasnzie drogi a gonal juz az tak nie. co wy o tym myslicie? przeciez mjsi byc jakies wyjscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia drugiego i trzeciego razu nie będzie, jeszcze nam zwrócą za udany pierwszy raz. Musimy w to wierzyć. A Ty już zaczynasz pierwszą stymulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
jutro jade na wizyte, narazie bralam ovulastan na wyciszenie.. jakie leki dostalas do stymulacji ? masz racje, jeszcze nam oddadza tą połowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer śpisz jeszcze? Jak minęła noc? :) Na która masz transfer? Kochana moja nie psikaj się żadnymi perfumami, zjedz śniadanko i patrz na swoje Groszki na monitorze z taką wielką miłością...i niech zostaną z Wami na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamiii u mnie nic nowego się nie dzieje..czekam na Gwiazdkę z nieba ;) A ty głowa do góry i walcz bo całe życie przed Wami. Jak może być taka rozbieżność w ocenie nasienia. Macie badania więc nie może lekarz mówić raz tak a za chwilę inaczej. Pamiętaj że to bardzo ciężka decyzja -nasienie dawcy lub az. Musisz wiedzieć ze mąż na prawdę i bardzo tego chce. Bo mężczyzni to bardzo słabe istoty i o tym musisz pamiętać podejmując to wyzwanie;) Ale wierzę w Waszą miłość i dacie sobie radę ;) Pisz na bieżąco co u Was ;) I nie czekaj tylko walcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joefer trzymam kciuki za dzisiejszy transfer i Twoje kropki:)Daj znać jak będziesz po. Małami trzymaj się -trzymam kcuki abyście znaleźli rozwiązanie w Waszej sytuacji. A ja czekam na okres żebym mogła w nowym cyklu mieć transfer moich mrożaczków:)Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana niczym nie będę się pisikac. Już sobie wczoraj włosy umylam. Jadę na 12.00 po intralipid a potem transfer. Chyba relanium wezmę masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie dzwoniłam do laboratorium. Z wczoraj zaplodnilo się dwa dziś już trzy i pięknie się dzielą. Klasa A o boże aż się poryczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Joafer trzymaj się i ja polecam to Relanium. Za pierwszym razem nie wzięłam, i byłam bardzo spięta i zdenerwowana. Za drugim razem z Relanium byłam zrelaksowana i zdziwiona, że już jest po wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie dzwoniłam do laboratorium. Z wczoraj zaplodnilo się dwa dziś już trzy i pięknie się dzielą. Klasa A o boże aż się poryczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Joafer trzymaj się i ja polecam to Relanium. Za pierwszym razem nie wzięłam, i byłam bardzo spięta i zdenerwowana. Za drugim razem z Relanium byłam zrelaksowana i zdziwiona, że już jest po wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Joafer trzymaj się i ja polecam to Relanium. Za pierwszym razem nie wzięłam, i byłam bardzo spięta i zdenerwowana. Za drugim razem z Relanium byłam zrelaksowana i zdziwiona, że już jest po wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer superr! Trzymam kciuki daj znać po :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ale ja się wzruszyłam :) jestem teraz w pracy i jak ja mam teraz pracować jak tyle emocji! Cieszę się ogromnie i myślałam że może jutro masz transfer to byśmy się spotkali :) ale mam nadzieje ze jeszcze kiedyś to nastąpi jak będziemy z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer trzymam kciuki za twoje kropeczki niech się pięknie przykleją do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer widze w opisie ze miałaś badania immunologicznej i genetyczne? Dużo za nie placilas? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia za kariotypy około 800zł a immonilogiczne też sporo koło 1000zł bo dużo Mi tego lekarz zlecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jakiś katar i kichanie mnie dopadlo. Mam nadzieję że to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×