Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Malami ciesze się zer macie jeszcze jakis plan:) skoro nie macie szans na wspolego dzidziusia to ja popieram Waszą decyzje. To dziecko bedzie Wasze wypragnione i noszone przez Ciebie pod sercem takze wspolne Wasze! Kiedyś z mezem rozwazalismy taką opcje gdyby nam sie nie udalo i byl całkowicie za! Powiedzial ze to bedzie nasze dziecko i on inaczej by nawet nie myslal takze trzymam nadal za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Joafer- Trzymam kciuki. Ja jeszcze muszę poczekać 2-3 tygodnie żebyście Wy mogły trzymać za mnie :) powiedzcie mi dziewczyny, czy podczas stymulacji można ćwiczyć? Mowię o ćwiczeniach Chodakowskiej. Po transferze zbastuje, coś za coś :) ale chciałabym jak najdłużej. Gdzieś czytałam na forum ze sie nie powinno, ale kto wie kto to pisał :/ czy pytaliście o to lekarza? Może jak któraś pójdzie teraz na wizytę to mogła by zapytać? Ja ide w pon. Ale chciałabym uzyskać więcej opinii od lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi ćwiczeniami to dobre pytanie :) ja tez chodzę na siłownię juz dluuugo a dzisiaj zaczęłam stymulacje i zastanawiam się czy juz mam odpuścić..do lekarza za 5dni pojade to zapytam..ale może ktos sie juz o to pytal. Jak czułyście sie podczas stymulacji? Mam menotropinum 75 i gonal 100. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Wyczytalam teraz w ciekawym blogu, ze podczas stymulacji nie powinno sie wykonywać ćwiczeń siłowych, aerobowych, biegać i jeździć na rowerze bo można dostać skrętu jajników. Można ćwiczyć ale delikatnie- yoga, pilates, po punkcji nie ćwiczyć w ogóle i nie ćwiczyć do bety :) ale zaleca sie spacery. Trzeba zapytać lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Kasiurka86 czyli mogę schować karnecik...chyba jak kazda jestem w stanie dużo zrobić aby tylko się udało, a co tam silownia ( jak i tak mam nadzieje ze przytyje przez następne 9 miesięcy)powodzenia dziewczynki. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurka, nie wolno ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze podczas stymulacji. Pytałam się o to dr M i mówił że odradza bo mogą jajeczka popękać. Joafer i jak kroplówka? Jak długo? Też masz w dniu transferu? Bo ja tak muszę mieć, bo dzień pomiędzy wypadnie w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam Wasze wypowiedzi , pytania i zastanawiam się - może i dobrze się stało że nie będzie już dofinansowania do in vitro. Jak można chcieć ćwiczyć podczas stymulacji przecież to logiczne że hormony które sa w zastrzykach podawana podczas starań zle wpływają na nasze organizmy. Gdyby każda z was musiała zapłacić za leczenie,leki,zabiegi,wizyty to nie byłoby takich durnych pytań. Pomyślcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita no leze tu od 12.30. Nudzi mi się tu już a dopiero Połowa butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jest to do końca logiczne gościu. .skoro masz takie zdanie na temat in v ze dobrze ze nie jest refundowane być może jesteś zamozna bufoniasta osoba która chyba nie ma problemów z płodnościa albo portfelem..wiec pani juz podziękujemy na tym forum! To forum wsparcia a nie marzenia się!:/ Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer a jakie jest stężenie tego Intralipidu? 10 % czy 20% ? Jak się czujesz? O której transfer? Bierzesz bliźniaki? A jednego mrozisz? Dużo ludzi w Gyn? Tulę ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu co ty możesz wiedzieć. Akurat za leki to my płacimy. niechcemy tu takich ludzi. Dowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten "gość" od relanium i progesteronu w zastrzykach jest za refundowanym in vitro . Ja kiedyś za wszystko płaciłam 100% , ale nie wszystkich było na to stać . W Kijowie Andrzej D. obiecał 4 miliardy zł Poroszence , a 300 milionów na 3 lata dla niepłodnych par nie mają ? Tu nie chodzi o kasę , tylko o klechów (oni rządzą w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Goscia:Nie ma głupich pytań tylko głupie odpowiedzi! I to jest święta prawda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu co Ty w ogóle możesz wiedzieć ... jak takie bzdury można pisać, każda z nas stara się żyć normalnie, bo dla nas nie jest to miesiąc czy dwa starania się, ale całe lata... takie komentarze zostaw dla siebie, czy nie przyszło Ci do głowy, że sport może dawać pozytywnego "kopa" do naszej walki.... walki, bo tak to trzeba nazwać, po transferze leżymy, oszczędzamy się, ale to było pytanie dotyczące samej stymulacji - ja nie wiem czy można czy nie można wtedy uprawiać sportu, ale chętnie się dowiem, bo na tym forum nie ma głupich pytań, choć są jak widać głupie komentarze, także żegnamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer super, że 3 zarodek wziął się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Hej Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie czekające i zatransferowane! Mam pytanko do myślących o Invimedzie...ktoś już zdecydował? Ktoś zrezygnował? Jeśli tak to dlaczego? Co o tym sądzicie? Kurde biję się z myślami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W empiku są :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Hej Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie czekające i transferujące!!! Mam nadzieję, że pozytywne informacje będą się mnożyć! Ewela gratulacje! Mam pytanko do osób rozważających, zdecydowanych na lub niezdecydowanych na Invimed. Kto przechodzi? Kto zrezygnował i dlaczego? Co sądzicie? Ja biję się z myślami i sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dlaczego podczas transferu widac na usg zarodki (dostałam wydruk usg z 2 kropeczkami) dlaczego nie można przyjść za 3-4 dni i znów skontrolować tylko trzeba czekac aż tyle czasu żeby je znow zobaczyć..? (O ile się przyjmą wogole ) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dlaczego podczas transferu widac na usg zarodki (dostałam wydruk usg z 2 kropeczkami) dlaczego nie można przyjść za 3-4 dni i znów skontrolować tylko trzeba czekac aż tyle czasu żeby je znow zobaczyć..? (O ile się przyjmą wogole ) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakachna ja sie przeniosłam do invimedu w poniedizałek mam pierwszą wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde posta mi ucielo. Dredzik niewiem jakie stężenie ale strasznie wolno leciało. Mam zdjęcie kropek tak więc będę codziennie na nie patrzeć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Catarina dasz znać jak wrażenia? ja do wtorku muszę podjąć decyzję... przepraszam, ale ostatnio troche byłam zawiana - to Ty rozmawiałaś z dr M o Invi? jak wrażenia? kazali Ci coś wcześniej jeszcze zrobić? Badania? Jaka jest przerwa między podejściami? Kurde stresuje mnie ta decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer masz je ze sobą. :) Co za cudowna chwila! Patrz na to zdjęcie jak zaczarowana i jestem z Toba całym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer fajnie ze juz po :) teraz tylko to czekanie...:( super ze masz zdjęcia dali Ci odrazu czy prosilas? Jakie kropeczki Ci podali? :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×