Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Nikita odrazu po punkcji powiedzą ile było jajeczk ogólnie, ale ile dojrzalych i ile się zaplodnilo ja dowiedziałam się na drugi dzień. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z natury nikomu źle nie życzę. Ale jak czytam wypowiedzi takie jak gościa, lub oglądam w telewizji pełne niezrozumienia lub wręcz jadu wypowiedzi w temacie in vitro, coraz częściej (z upływem lat moich starań) życzę im, żeby oni lub ich bliscy też tego doświadczyli. Wstyd mi za to, ale tak niestety jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny analizuje program invimed i jest bardzo korzystny bo tam jest w cenie embrioglue..tu za każdy transfer dopłata 350 zł. .i tam jest ten całodobowy monitoring zarodkow primovision co w gyn 1000 zł aaa i psycholog. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ilosc komorek najlepiej pytac polozna, wizyta najczesciej jest przed punkcja ale to roznie bywa, w zeszla sobote byl taki mlyn a byla tylko dr cz. ze wizyty byly po punkcji. Czasami recepty zostawiaja na rejestracji wiec trzeba samemu pilnowac bo nowym dziewczynom wiele niestety brakuje do pani natalii czy karoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Joafer odpoczywaj Kochana i nie martw się kichaniem! :) Madzia dostałas program czy jest gdzieś dostepny? rozważasz opcję skorzystania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakachna my jesteśmy w tym 2+1 mam nadzieje ze to nam wystarczy...; ( tu jest link in v z sukcesem http://www.invimed.pl/a/44,program-in-vitro-z-sukcesem Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provita nawet słabiej, dziewczyny jesteśmy w dobrych rękach :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita kochana ja wizytę miałam przed punkcja. Co do jajeczek zqplodnionych sama Zadzwoniłam na drugi dzień rano. A ile pobrali to pytałam się pani anestezjolog. A i upomnij się o receptę bo mi lekarz zapomniał wypisać i były jajca dobrze ze leki mi zostały w domu z ostatniego razu bo byłaby masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny wiem że się powtarzam ale taka już jestem. Naprawdę myślicie że to kichanie nic mi nie zaszkodzi. Kurcze jeszcze 9 dni a ja już schizuje. Co bym dała żeby dowiedzieć się co tam się w środku dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela powiedz mi czy po transferze pobolewal cie brzuch na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile zapłaciłyście dodatkowo w dniu transferu? Jak długo trzeba leżeć w domu? Na ile brałyście L4 w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniofranio nie odpowiem ci ile płaci sie przy transferze bo ja z rządówki jestem. tylko wiem jak byś chciała klej i kroplówke. to łaczny koszt to 700zł. a co do l4 ja wiełam dwa tygodnie..... a lezec jak placek zamierzam 3 dni choc juz mi sie szczerze mówiac niechce cos bym porobila a to posprzatała a to zmywarke nastawila ale nie........ nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Ile powinien wynosic estradiol i progesteron po 1 i 2 podgladaniu zeby przystapic do punkcji i transferu. Od czego zaleza te wyniki. Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Niestety nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Joafer doskonale Cię rozumiem z tym kichaniem, bo też się bałam ostatnio i nawet teraz jak jeszcze jajek nie pobrali to się boję :( Ale pocieszam się ze przecież kobiety na różnych etapach ciąży kichają i nie tracą przez to dzieci, więc chyba to nasze przewrażliwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Baska dzieku ze pytasz co u mnie ;) A wiec tak ogolnie wszystko wpozadku, niektore noce przesypiam elegancko a niektore masakrycznie, budze sie co chwile i niemoge zasnac, niestetyto jest niezalezne od nas. Powiem Ci ze ja tez mam cos takiego jak ty ze przed kazda wizyta sie boje czy szyjka niebedzie skrocona albo jakis inny problem. Mały jest juz glowka ulożony takze jego kopniaki sa teraz w gornej czesci brzucha i czasami sie ciezko oddycha ale to trzeba przeczekac az brzuch opadnie bo teraz jest wysoko :) Wiesz ze ty masz rowny miesiac po mnie termin :) Ja juz kupilam wózek Rico Nano alu tech 3w1 W przyszlym tyg.mąż łóżeczko bedzie skladam bo teraz konczy remont łazienki, czyli malowal sufit i całe plytki z góry na dól musi umyc zebym potem ja miala jak najwiecej czasu dla malego :) Fajnie sie patrzy jak tak facet bierze sie za sprzatanie ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipi a które to twoje podejscie miałas klej albo kroplówke? jaki problem jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipi a które to twoje podejscie miałas klej albo kroplówke? jaki problem jest u was przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita masz racje chyba faktycznie schizuje nie potrzebnie ale juz taka moja natura muszę sie czyms zając zeby nie myslec tylko czym jak tu leżec trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja po wizycie. Dostałam antki takze u mnie dopiero cos ruszy pod koniec marca... Teraz jestem w połowie cyklu wiec antki zaczne brac gdzies za 2 tygodnie. Dr. mowil ze wtedy powinny byc jeszcze pieniadze na stymulacje wiec mam sie nie martwic. Trzymam go za słowo. W karcie mam wpisany juz klej i kroplówkę. Teraz to czekanie mnie wykonczy! Poza tym boję się ze znow bede sie stresowac w pracy bo mam tak a nie inaczej a niestety nie moge teraz z niej zrezygnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Pipi bardzo mi przykro :( nawet nie wiedziałam, że dzisiaj butujesz , Zizi ja czytalam o aspirynie ze nie można jej brac przy stymulacji, ale powinnas sie skontaktować z lekarzem lub położna co mozesz brac, bo choroba niestety grozi przerwaniem stymulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a jak jest z hormonami estradiol i progesteronem jakie powinny byc ich wartosci a jakie Wy macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja juz po wizycie. Dostałam antki. Teraz jestem w połowie cyklu wiec anki za 2 tygodnie a stymulacja u mnie dopiero koncem marca... Teraz bedzie najgorsze to czekanie. Podobno pieniadze mają byc wiec trzymam dr. za słowo. W karcie mam wpisany klej i kroplówkę do nastepnego transferu. Wizyta szybka jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia7707
Oj dawno mnie nie bylo. Duzo sie tu dzieje zlego i dobrego...My dzis podpisalismy umowe na program 2+1...oby tylko jeden byl potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Joarer ja bardzo dobrze przechodziłam przez okres stymulacji i po transferze. Nie miałam bólów.kilka dni po transferze cmilo mnie lekko na dole jak przed miesiaczka.. Powiem ci ja jestem alergikiem na prawie wszystko he kicham non stop. I nie rozstaje się z husteczka.nie sadze żeby kichanie miało wpływ na zagniezdzenie sie zarodka... Życzę ci powodzenia. Ja nie leżałam tez plackiem bo mnie nosilio. Sprzątałam w domu.oczywiście nie bylo to generalne sprzatanie. Robiłam obiady.spacerowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam lecE sie w gyncentrum od dwóch lat , końcem grudniem mialam pierwszenin vitro nieudane,dzisiaj jestem po criotransfer moich mrozaczkow,mam pytanie so was jaka dawkę enkortonu dostawalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×