Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ewela co dokładnie oznaczają te plamienia Implatycyjne i kiedy się pojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela w kce to nie jest tak ze tylko punkt pobrań jest 24h a i tak wyniku nie będę miała w niedziele tylko na pon? (Bo juz kiedyś po inse mi tak wypadło i dzwoniłam to wyniki na pon) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela to betka rośnie a rośnie:) albo się nie pochwaliłaś na forum albo przeoczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu... kiedy zaczynasz stymulację? Wiesz już jaki protokół? Aniu.... jak tam @przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam z tego co się orientuje oni maja swój sprzęt w tym labo. I nie wysyłają nigdzie próbek.. Podam ci nr Tel najlepiej zadzwonić. I zapytać. 32 357 6293, ja robiłam np betę w sob popołudniu i wynik miałam po 2 h. A jesli chodzi o plemienia implantacyjne to nie wielką ilość kobiet je ma . Ja na nie nie czekałam... Niby jest wtedy jak się zarodek zagniezdza to może być taki. Objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam z tego co się orientuje oni maja swój sprzęt w tym labo. I nie wysyłają nigdzie próbek.. Podam ci nr Tel najlepiej zadzwonić. I zapytać. 32 357 6293, ja robiłam np betę w sob popołudniu i wynik miałam po 2 h. A jesli chodzi o plemienia implantacyjne to nie wielką ilość kobiet je ma . Ja na nie nie czekałam... Niby jest wtedy jak się zarodek zagniezdza to może być taki. Objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela dzięki za tel :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam stawiam kawę, ja już w pracy popijam sobie małą czarną :) małami pamietaj nadzieja umiera ostatnia, próbujecie IUI za nasieniem dawcy? nie mów ze invimed ma takie złe opinie, ja sie starsznie boję tej wizyty w poniedziałek... Madzia trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie betujące (tyle nas jest ze sie gubię) Pipi musisz otrzpać skrzydła i lecieć dalej catarina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek dostałam w czoraj @ tydzień później ale jest :) Masz umowiona już wizytę ?wiecie może w jakich godz.przyjmuje dr.M w poniedziedzialki i wtorki? Mam się zjawić u niego między 16 a 20 dc...wole wieczorne godz ale on chyba tylko w czwartki tak prauje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina a ty w in vimedzie chcesz podejść do in vitro?prywatnie czy z programu rządowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny ne odzywalam sie dlugo bo nic sie nie dzieje czekam 2 cykle i modle sie zeby jeszcze kasa byla dziewczyny z rzadowki piszecie na bieżąco czy w gyn ciagle rozpisuja stymulacje trzymam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly3322
agula 25 to jestesmy na tym samym etapie ja mam 16 dc wiec terz jestem kolo polowy cyklu potem @ i zaczynam antyki i terz sobie policzyłam ze koncem marca zaczeła bym stymulacje to nie bede sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly3322
pisze jak analfabetka sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
ania609 ja sie przeniosłam do invimedu bo mi tam dali gwarancje ze przystąpie do III procedury z programu rządowego po nie udanej II próbie w gyn centrum w styczniu nie mogli mi dac takiej obietnicy. A ja juz raz zostałam przez dr Cz na lodzie jak mi w zeszłym roku obiecywała na wrzesień stymulacje a potem to wszystko sie przeciągło az do grudnia, a i tak miała opory zeby mi przpisać leki do stymulacji 30.12 bo mówiła ze nie ma kasy...gdzie było oczywiste ze jak zaczne stymulacje 1.01.2016 to nowe fundusze juz będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina Masz rację też bym dłużej nie czekała...też myslalam o tej klinice bo tam mają program 2 próby za 10 tyś. W gyn są 3 próby za 13.900 ale z ta 3 próba nie zdazymy do czerwca napewno nawet nie wiem czy z 2 zdazymy a leki jak nie będą refundowane to nie będziemy mieli już na tyle kasy aby sobie je kupic:/..masakra jakąś nie wiemy co robić :/..mało jest opini o tamtej klinice słyszeliście coś o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam wczesniej mało jest nawet na naszym bocianie jakoś słabo ostatnio sie tam dzieje na temat invimedu w warszawie, klamka juz zapapadła. A ja bardzo nie chce stracić szansy na to III podejscie wiec na to sie zdecydowałam.... Moze inny lekarz inne podejscie , inny klimat zrobią dobrze, tylko te dojazdy mnie przerażaja.Ale wole wydać 1000zł na dojazdy i hotele niż 10 tyś na procedurę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela mam pytanie ilu dniowy zarodek miałaś transferowany? Cofałam się na forum ale nie znalazłam. Bo też się zastanawiam nad beta dzisiaj ale trochę chyba jeszcze za wcześnie... Test sikany nic nie pokazał (wiem ze wcześnie ale nie wytrzymałam) :( Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka nie potrzebnie zrobilas test sikany!!!! Teraz będziesz się zamartwiać nie potrzebnie. Ja miałam podany 3 dniowy zarodek.a betę Robilam w 8dpt wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka nie potrzebnie zrobilas test sikany!!!! Teraz będziesz się zamartwiać nie potrzebnie. Ja miałam podany 3 dniowy zarodek.a betę Robilam w 8dpt wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina 3mam kciuki za wizyte poniedzialkowa:** na ktpra masz?? Allesa a Ty co dalej planujesz?? Ja przegladalam wczoraj te kliniki w katosach to jedynie gyn(najlepsza) provita, invimed i jeszcze jakas klinika Zieba co wogole nie znalazlam zadnych opini... Melka nie rob sikaczy...ktory masz dzisiaj dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Cześć Dziewczyny! :) Ja juz po punkcji, czerwinska sie tak spoznila ze wizyte mialam po. Dzisiaj jest tu straszny mlyn, nie ma gdzie siedzieć, szybko cie z lozka wyrzucaja. Podobno pobrano mi 10 pęcherzyków, ale okaże się ile z tego będzie dojrzałych. Dr Cz.powiedziala ze ona proponuje dzis intralipid a nie w dniu transferu, jak sugerowak dr M. No więc posłuchalam jej; z tymże nie mają wolnych łóżek i wyobraźcie sobie ze teraz nam kroplowke podawana w gabinecie nr 3, na siedząco, przy biurku...chyba łożek nie mają. ..masakra! Ktoras z Was też tak miala? I to za 350 zl, gdzie nawet welfronu nie musiala wbijać bo mam z punkcji.. nie wiem jak wytrzymam na siedzaco 3h :/ na razie juz mnie brzuch nie boli bo mi podali przeciwbólowe, bo na początku to strasznie. .. Czy któraś z Was miala podawana ta kroplowke w dniu punkcji? Boje sie ze mimo tego co mówi dr Cz to za wcześnie :( jeszcze mowila ze dzwonić moga jutro albo w pn, i wtedy transfer może byc nawet w wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Melka a ty kiedy planujesz betowac. Bo ja też myślę że w piątek to będzie mój 8 dpt. Ale boję się jak myślicie jak ma coś być to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita super ze juz po. Kurcze w soboty to oni zawsze tam mają młyn. Ale tego nie widziałam żeby kroplowka w gabinecie. To się boroczku nasiedzidz. Ja miałam kroplowka w dniu transferu więc niewiem jak to jest. Trzymaj się będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja myślałam że w pon ale Już Nie umiem wysiedzieć. .. Dzisiaj mam 8 dpt ale chyba wytrzymam. ... Mąż na mnie krzyczy ze mamy czekać do pon... Pewnie ma rację ale ech. . Taki niecierplliwek ze mnie... dzisiaj o 4 się obudziłam i juz po spaniu było. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Cześć moje Wojowniczki. Dziś jest mój 7 ds. Jajka rosną, wczoraj bylam w Gyn na podglądaniu. Teraz wizytę mam we wtorek w 10 ds na 11.50. Któraś z Was jest może teraz stymulowana jak ja? :) i może któraś ma wizytę we wtorek? Alessa, Malami co ta u Was? Myślę o Was! No i Joafer moja kochana jak się czujesz? Pewnie od zmysłów odchodzisz...ja będę miała to samo! Juz wiem, ze tak będę się bała zobaczyć to zero na wyniku, że oszaleję. Brałaś to relanium w końcu? Ja jutro w pracy przetoczę sobie Intralipid pierwszą dawkę. Dr M. jest jak najbardziej za :) cudownego dnia i idę sernik piec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka wytrzymaj do poniedziałku! Mąż ma rację, wynik będzie piękniejszy i pewniejszy. :) Trzymam kciuki za Ciebie. Co do dzisiejszego młynu w Gyn to masakra. Kroplówka na siedząco po punkcji....Wszystko się zniesie oby tylko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rady dziewczyny..właśnie czekam w Gyn..ale tu młyn faktycznie..porażka z kroplówka ale trzymam kciuki żeby się udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rady dziewczyny..właśnie czekam w Gyn..ale tu młyn faktycznie..porażka z kroplówka ale trzymam kciuki żeby się udalo... Zizia_a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×