Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Bimbalka i reszta tajniar zakladajmy konta fikcyjne, ja tylko poodkurzam i biorę się za to:) Bimbalka u Ciebie na nk to Ci chociaz gry wysylali itd a pod moimi danymi ktos otworzyl sobie konto i zapraszal moich znajomych, cholera wie co im tam powypisywal zanim sie skaplam i postraszylam policją. Potem swoje tez usunelam bo malo kiedy juz na nie wchodzilam. Fb mam ale malo co tam wchodze i nic nawet nie mam wstawione chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka teraz tajniaczki muszą cię zaprosić. Wywołaj Iwonkęona wszystko wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i łatwo jest każda z nas rozpoznac nawet jak nie wiadomo ktora to ktora z kaffe;) Elusiowo poznalam po tulipanach, dzialce, psiaczku itd:) Fiff po tych nogach co widzialam;) itd....da sie dopasowac tym co opisujemy:) dobra lece do odkurzacza, wstawie tam fotke swojego brzusia;) mam chyba wielkosciowo taki sam jak Catarina....a wlasnie kobieto jakie Ty masz zdolnosci! Podziwiam. Aaaa i wszystkie walczące jestesmy sliczne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ma super brzuszek...też chce!!!! podeślij mi fluidki...proszę!!! no zdolnośi masz ..ciekawe po kim?? po mamusi;) Elusiowo i fotki z działeczki...założe konto i też powrzucam kwiatuszki..bo co mam dać jak brzusia nie mam jeszcze;)Tasie jak zobaczyłam to zaraz wiedziałam ..no chyba ze się mylę Jutro założe to konto i myślę że któraś mnie zaprosi;) chyba muszę maila podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śle fluidy śle.... ja tam nie mam nic do ukrycia. Grzebcie ile chcecie :) dzieki za pochwałki. W czwartek sesja z brzusiem!!! Jupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a potem maluszkowi też będziesz robiła sesję? takie słodkie te maluszki na zdjęciach;) przyjęłam fluidki;) Młoda jesteś,pełna zycia to nie musisz nic ukrywać tylko cieszyć się życiem;) ja też nie mam nic do ukrycia ale w pewnym wieku nie wszystko już można;) Iwcia musisz czekać aż któraś cię przygarnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już będę w ciąży i urodzę maleństwo to też marzy misię taka sesja bobaska;) pomarzyć można ;) Catarina wiem ze w głowie..ale pomyśl marzę o dziecku a ty mogłabyś mamo mi mówić;) też to może nie podobać się wszystkim!! stara i głupia. Dlatego wolę w cieniu być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja robie tylko na kazda wizyte morfoligie i mocz, twraz tylko ta krzywa cukrowa. Na kolejna kazala mi dodatkowo zrobic jakis wskaznik cobsa-czy cos (jest w ksiazeczce ciaxy) nalezy go trzy razy w ciagu ciazy zrobic. Toksoplazmoze robilam tylko przef tranferem. Czemu mamy takie inne te badania? Ja juz jezdze co dwa tyg od ostatniej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez dobrze juz wiesz ze w obecych czasach nie jest już to ważne. Więc przestań się wkrecasz, bo się sama blokujesz podswiadomie. A co ma się komus podobać? jak się nie podoba to niech spada. Nic mu do tego :) to Twoje życiowe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja też już robię konto fikcyjne :) i lece do was ale czad fotki pooglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez chce dolaczyc fo forum nazywam sie Kwiat Stokrotka pozniej dodam zdjecia bo siostra mi wszystko ustawia zaprosi mnie ktos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem zalozyć konta gdzieś zaznaczyłyście że to fikcyjne? mi każe stronkę założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kmbinuje i niechce mi założyć konta prywatne mam ale niechce się ujawniać żeby ktoś coś zobaczył......hmmm kombinuje na grania grani ai nic nawet nowego maila założyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja nie dołączę bo nie umiem zrobić sobie konta fikcyjnego :( i mi smutno bo nie będę widziała co tam sie dzieje. Przerasta mnie ta technika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×