Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny, Aldza a na co jest ten acard?? Będziesz go brała tak sama z siebie, nie jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Linkaa dziewczyny na forum też go brały nie pamiętam które;) w każdym razie zapytałam lekarza czy mogę go brać nie widzi przeciwwskazań ale dopiero po transferze moge go zażywać. Działa jak aspiryna i poprawia ukrwienie. Nie jest na receptę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka to bierze chyba, tylko siniaki ma po tym i fragminie ale ponoc pomaga to w zagniezdzaniu o ile nic nie pomyliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny juz tez troche poczytałam i faktycznie pomaga w zagnieżdżeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja biorę ten acard i robi mega siniory ale działa ; ) bierze się po transferze razem z fragminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trapka
Fif napisz mi prosze jaki miałaś przyrost bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja Beta z 740 na 1600, zaczyna mi byc trochę ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPD
Beta 1474 to już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Masz troche ponad 100% wiec jest luz chyba ze robilas bete dzien po dniu to wtedy ...woooow...moga byc blizniaki. Ja poki co czysto...zagniezdzenie sie skonczylo to i plamienia nie ma hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona czyja to beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Oki uspokoiłam sie, robię co 2 dni. Lekarka powiedziała ze Beta powinna dzis wynieść koło 1000, jest 1600... Wiec może w poniedziałek sie okaże o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień !!!! Mamuśki gratulacje!!! Piątek znów szczęśliwym :) Malinka kupilam dziś wózek też Adamexu ale Barlleta, różni się od Pajero wzmocniomymi amortyzorami. Połączenie popielatego lnu z szarym pikowanym czymś. Jest codowny!! Pietwsza fura Nimusia :) Kupilam resztę gadżetów dla mamy i dzidziusia. Został tylko laktator, karuzela i jedna p**dzama do karmienia-pakuje się i jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę acard i siniaki mi się nie robią. Znowu przespałam całe popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mamuśki:-) trapka pięknie betka rośnie! Iwona Twoja tez super:-) który masz dpt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie takie wysokie te betki ze ja u obu widzę podwójnie hihi :-D a jeszcze pytanko macie lutinus czy luteine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trapka
luinus, w provicie przy poprzedniej próbie dostałam tylko duphaston, teraz 3 razy dziennie lutinus x 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Grania to ja już nie ogarniam. Jak nie brałam acardu to ani śladu po zastrzykach. Jak zaczęłam z acardem to mam masakrę bo na udach mają tak po 1,5 cm ale na brzuchu po 4 cm !!! i znikają ponad tydzień a te na brzuchu miesiac wrrrr. A jak robisz to wypuszczasz to powietrze ze strzykawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No ale z fragminem jest tak ze jedni zalecają a inni nie. Ja odruchowo wypuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka wychodzi na to że naturalnie :) W maju miałam IUI ale beta 0,100 potem w 12 dc miaąłm lekkie krwawienie,na usg wyszło że owulacja już była. Dostałam duphaston i miałam zrobić betę dziś. No i zrobiłam :) Jutro będę dzwonić do gyn i pytać co robić dalej :) W środę wracamy z urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię z powietrzem i mam minimalne ślady siniakami tego nie można nazwać. Może masz słabsze naczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwona widzisz wystarczyło na urlop jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny same dobre wieści widzę:) mam nadzieje że dobra passa potrwa dłużej... ja na razie, czekam wysiaduję jak kwoczka jaja. czy miałyście bóle jajników podczas stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból jajników był i to nie mały. Jajniki bardzo się powiększają to normalne a nawet dobry znak że produkcja idzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj na USG i faktyczne dr P. potwierdziła ze jest dobrze ale czy to aby nie grozi przestymulowaniem ? ehhh same wątpliwości mnie trapią . W którym dniu cyklu miałyście punkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×