Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

W 14 dc wyklulam 16 jajeczek z czego 6 zapłodnili, 4 zamrozili, reszta nie przeżyła, 2 podali:) i póki co sie udało. Ja miałam ginął 150 i menopur 150. Niskie amh wskazywało na kończące sie rezerwy jajeczek:( ale udało mi sie cos tam wysiedzieć. Uczę sie właśnie do egzaminu i jedno z praw mówi ze im ważniejszy cel tym motywacja powinna byc na niższym poziomie, wówczas większe prawdopodobieństwo sukcesu. Podchodziłam do tego wszystkiego z większym spokojem niż ostatnio i bez takiej presji i myśli ze to ostatnia szansa ... I póki co Beta rośnie. Trzymam kciuki za wysuadujace, jajniki bolą niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina tak ból jajników jest. Ja jestem dziś w 7 dc i już czuję klocia, ale to nic oby dorodne były hihi Iwona gratulacje może kolejne bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje:) super wieści. Catarina aż musze poszukać Twojego koloru. O ile pamiętam to chciałaś taki tradycyjny wózek jak kiedyś, coś się zmieniło? A co kupiłaś z gadżetów? Ja już zielona jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldza to jesteśmy na tym samym etapie u mnie też 7 dc ciekawa jestem kiedy będę miała punkcje muszę se wszystko poustawiać praca,dom itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldza
Catarina99 a byłaś już na pierwszym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 doczytałam byłaś na usg i dr p nie powiedziała ci kiedy punkcja mnie dziś dr m mówił że środa lub czwartek w pon się dowiem dokładnie. Coś się dziś dzieje z kafe nie wyświetla mi połowy napisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie decyzja zapadnie w poniedziałek na kolejnym USg też mówiła o środzie ale powiedziała ze się zobaczy jak to będzie wyglądać, gdzie chodzisz do Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Gen centrum Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Jeszcze się okaże ze będziemy mieć punkcie w tym samym dniu ;)we dwie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona serdeczne gratulacje!!:):) ale teraz wiadomości...oby one trwały i trwały...grani i ani_ani teraz kolej na Waszą wysoką betkę:D:) No dziewczyny Wy w środę macie punkcję to ja pewnie będę za Wami bo mam mieć criotransfer tylko jeszcze nie wiem o której..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja mamusiek!:) gratulacje dla obu msmuś! betka pieknie wzrosła a u Ciebie Iwona to już mowilam:) widzę nie początek ciąży bo to za wcześnie po @ z 24 ale juz kilku tygodniową ciążę po inseminacji:) ta beta z 11 dnia po wydaje mi się ze poprostu nie wyszla jeszcze a ta terazniejsza wskazuje juz kilku tygodniowa ciążę:) uwazaj na tym urlopku na siebie teraz i tylko wypoczywaj:) kurcze niech tak teraz kazdej się udaje po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ponad godziny leżę i przy 10-tym razie wyjścia do wc w tym momencie przestaje liczyć...wrrr..jutro chyba kaczkę pójdę kupić i będę stawiac kolo wyrka bo nie wyrobie. W środę mamy wielki dzień znowu;) i trzymanie kciukoli od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i dzisiaj robię tutaj kawę dla wszystkich sobotnich spiochów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ile Ty spalas w ogóle??? Kobieto co będzie jak się Szymus urodzi? odstaw kawę i wieczorem pij mleko to podobno pomaga na sen, a do WC po ciemku chodź żebys się nie rozbudzila, ja tak robię i śpię dalej;) Dzień dobry w ogóle:) Czy ktoś dziś ma wizyty? Juz mi się kicka wsxystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka kawę piję tylko jedną, slabą rano i jak jej nie wypije to chodze jak zombi. Od poniedziałku jakoś tak spania w ogóle nie mam, do wc nie tyle latam zaspana co przed zaśnięciem i światła nigdy nie świecę:) obijam się lekko po scianach;) mam takiego psiaka że kazde moje nocne wyjście asekuruje i człapie razem ze mna:) spróbuję moze z tym mlekiem bo i tak jem i piję mało nabiału. Twoja krolewna też urzęduje tak od 23 właśnie? Moj m jak zobaczyl wczoraj moje fale na brzuchu jak na morzu podczas sztormu to tylko pytał czy mnie to boli;) ostatnio pytałam na wizycie o te mocne, czasem bolesne ruchy to mówiła że maluch jest bardzo aktywny i tyle..niech się wyskacze lepiej teraz bo potem nie ogarnę jak bedzie tak latał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wskakuj na tego fb! Jak chesz to mogę przepisać Ci cała moja liste wyprawką tworzona 8 miesiecy ale troch tego jest. Jak co daj znać. Co do wózka nio to miał byc retro masz rację, ale sam stelarz jest tak wielki i ciężki że trudno by mi było pakowaniu samej do samochodu, poza tym ten brak sterownosci... A te wzkocnione amortuzatory i aluminiowe koła w tej wersji tez nadaja się na moje pola i lasy. Poza tym spacerówka dużo lepiej wygląda. Nio i tak mój 8 miesieczny plan, podczas jednej wizyty z mężem legl w gruzach. Zaraz robacze na stronie jaki to kolor i Ci podeślę. Mnie Mikus zaczyna szaleć jak ja juz prawie zasypiam. ... siku przed zaśnięciem też chodzę z 10 razy potem w nocy to różnie. Staram sie ograniczać picie wieczorem, bo wstawaniw z łóżka połączenia słoniny z wielorybem nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pół nocy nie spałam,a jak spałam to jakieś głupoty mi się śniły :) Dzwoniłąm do gyn. Dr P dziś nie ma,położna ma łapać jakiegokolwiek lekarza i będzie dzwonić do mnie. Najchętniej bym dziś jeszcze poleciała na betę jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto masz taką wielką betke że spokojnie:) tylko nie wariuj na mocno na tym urlopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mała uaktywnia się w pozycji pół siedzącej, co do godzin to nie ma reguły. Wczoraj wieczorem była dość aktywna ale nie aż tak żeby to bolało, może przez to przednie łożysko. Catarina właśnie ten obstawiałam po Twoim opisie;) Kolorystyka nasza bardzo zbliżona bo my mamy pajero 88L. Mam nadzieję że za szybko się nie będzie brudził. Co do wyprawki to bardzo chętnie, Iwcia pewnie też z ciekawością poczyta co Ty masz:) A łóżeczko skręcacie przed? Bo mój M z Tatą skręcili a potem usłyszałam od znajomej że tak się nie robi, podobno dopiero jak jest się w szpitalu. Kurczę wszędzie te zabobony...co ma być to i tak będzie i chyba łóżeczko skręcone nie ma na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak bede na kompie to Wam przepisze. Co do łóżeczka to nie wierz w takie brednie. U mnie łóżeczko ma zrobic M ale narazie nie ma na to czasu.... Ale nw Twoim miejscu już bym miała naszykowane. Chodziła i głaskała... tak jak to robię teraz z wózkiem. Malinka-konto na fb! !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam łóżeczko w następnym tygodniu i mąż złoży przed szpitalem, kto bedzie miał potem głowę na skladanie jak będę w szpitalu;) mi tez glupoty gadali, zebym do 3 miesiąca o ciąży nie mówiła, zebym pod sznurkiem nie przechodzila bo maluch w pępowine się pozawija a oststnio to juz w ogóle usłyszałam jak to krew tryskala po głowie przy Cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj nosi, wysprzatalam cale mieszkanie, zrobiłam chlodnik i nalesniki a teraz ryz na gołąbki wstawiam:) Elusiowo te gołąbki to przez Ciebie oczywiscie;) wieczorem pewnie polegne a jutro ledwo wstane bo tak mam, jeden dzien nic mi sie nie chce a na drugi bym pół chaty rozniosla;) ooo i sloneczko wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie pada sobie iwcia przyjedz do mnie jak sie wyrobilas w domu widac ze masz duzo energii a ja wlasnie zaczynam sprzatac mialam okna myc ale sie rozmyslilam:) z mama troche pogadalam przy kawie i dowidzialam sie co nie co i sie troche zdenerwowalam juz zdanie zmienilam na temat tesciow a w szczegolnosci na tesciowa bo jak ostatnio wzielam rodzicow swoich do nich to przyjechaly szwagierki rodzice i obgadywali mnie ze to moja wina ze nie moge miec dzieci i ze wogole ich nie bede miec znowu rycze po katach ale musze sie wziasc wgarsc zeby maz nie zauwazyl ze placze bo bedzie sie pytal dlaczego znowu mam chandre okresowa zalamalam sie tym musialam sie wyzalic i napusac do was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Kwiat84 czym ty się przyjmujesz? GŁUPIM GADANIEM. Wiesz nasze polskie społeczeństwo do mądrych nie należy wiele ludzi nie rozumie "NAS" kobiet które mają problem z zajściem w ciążę. Ja wiem że takie słowa mocno ranią bo sama przez to przeszłam ludzie są perfidni u zawistni ale z czasem doszłam do wniosku ze co nas nie zabije to nas wzmocni. Jeszcze będziesz mieć upragnione szczęście i wtedy zobaczysz miny co poniektórych- bezcenne. Głowa do góry i nie martw się kochana będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aldzia masz racje ludzie sa zacofani bo nie sa na naszym miejscu i nie rozumieja tego co kazda z nas przechodzi aby miec to upragnione szczescie ale i tak sie kiedys odezwe do tesciowej i powiem jej co nie co co otym mysle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×