Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Biore leki na to juz kilka lat nawet ale nie wiem co jest powodem:-( no właśnie myślałam ze skoro dr M jest endokrynologiem to mi zmieni juz dziś na wizycie dawkę a on ze mam iść sobie to unormowac do jakiegoś specjalisty to się od razu w gyn umówiłam na wtorek ale nie pamiętam nazwiska lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tez tak miałam ponad 28 i piłam duzo wody z jodem i mi spadło do 2 więc kupiłam dziś zgrzewkę i licze ze tym razem tez pomoze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Linka Tsh spadnie i będziesz zaczynać, skoro ostatnio spadło po wodzie to kup nawet 2 zgrzewki;) Catarina, Malinka..pewnie spotkacie się w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli chce Cię wcześniej położyć i żebyś dolezala w szpitalu czy jak? Ktory będziesz miała dzień ciąży jak masz zjawić się w szpitalum .Mówiła w który dzień cc??? Kobieto weź no odezwij się na tym fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
No słuchajcie dziewczyny ja się dzisiaj chwalę. Mojemu M w ciągu roku ilość prawidłowych plemników wzorła a z 3 do 17% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Edyta super :) a jak tego dokonał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
w sumie to nie wiem,z mieniliśmy trochę dietę i od dwóch miesięcy bierze Androvit. Mam nadzieję że pomoże nam to przy staraniach :/ Natomiast ja dostałam planowo @ więc na histero się wybieram ale wszystko zaplanowane mam co do dnia więc łatwo się poślizgnąć ;). Dostałam dodatkowo leki bo podobno brak mi naturalnej flory bakteryjnej , tak wyszło w wymazie, więc musimy wziąć antybiotyk oboje. W poniedziałek TSH i LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a jak się czujecie WY ? Jak tam brzuchy ? dzieciaki chcą już wychodzić czy im się nie spieszy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa28 z jajcami jak się okazuje, jest całkiem dobrze. Niby w jednym min 3, a w drugim min 4. Mam dodaną cetrotide, już od jutra. Dostałam receptę na gonal, dalej 150 i mam wziąć jutro i w niedzielę. W poniedziałek wizyta o 8 rano i sprawdzanie jajec, zasadniczo dr M chciał 3 dawki gonalu żebym przyjęła, ale powiedział, że może się okazać, że trzecia nie będzie potrzebna, a jeśli będzie potrzebna to dadzą mi ją już w poniedziałek w Gyn. Dr M powiedział, że nie chce mnie przestymulować, że jajca rosną i jest dobrze. Więc odetchnęłam trochę, bo się bardzo martwiłam. Pytałam o @, bo rano jeszcze miałam. Od rana już brak... dr M powiedział, że to pewnie reakcja na antyki i mam się tym nie martwić. Moja lista z pytaniami, jak się okazało, wylądowała w śmieciach, a do portfela wsadziłam pustą kartkę :( Nie zapytałam więc ani o seks w trakcie stymulacji, ani o kosmetyki bezzapachowe, ani o nacinanie zarodka, ani o inofolic... Nic, zero, null... Dobrze, że w poniedziałek wizyta, na poniedziałek spiszę wszystko na nowo i zapytam. Jak się rejestrowałam w rejestracji, to się laska zapytała "do kogo" i ją uświadomiłam, że tylko i wyłącznie do dr M. Powiedziała, że on ma rano zabiegi więc pewnie chwilę będę musiała poczekać, bo mnie przyjmie między nimi. Zresztą, powiedziałam dr M w gabinecie, że się martwiłam, bo dr Cz mi powiedziała na wizycie, że na pewno nie będzie się mnie dało wystymulować... linkaa28 zobaczysz że będzie dobrze u ciebie, coś endokrynolog poradzi, woda z jodem zdziała swoje, a za tydzień zaczniesz stymulację :) malinkaa76 super że wszystko jest ok i że mała tak rośnie :) Wkrótce będzie z wami i będziesz ją tulić. Zazdroszczę :) Edyta_GYN gratuluję pięknego wyniku twojemu małżonkowi :) Co robił? Mój ma tylko 2% prawidłowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to najważniejsze ze stymulacja działa na Ciebie pewnie ok czwartku będziesz już miała punkcje:-) No mam nadzieje ze zdąże unormowac te głupią tarczyce a jak nie to najwyzej będe miała transfer w następnym cyklu po punkcji:-( oby jednak jakimś cudem ta woda mi pomogła, juz 2 l wypiłam i ciągle sikam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Sil no mój też miał 3% rok temu, zaczął jeść trochę więcej warzyw i brał androvit przez 2 miesiące. W sumie innych zmian nie było. Dziewczyny kiedy po histeroskopii mogłyście współżyć ? Pytam bo zastanawiam się czy mam brać w tym cyklu jeszcze clo czy nie ma sensu bo i tak nie będzie okazji do tego żeby się przydało :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tym póki co brardzo nie martwię. Dr M powiedział, że zrobimy IMSI, mam nadzieję, że to i to że mieliśmy urea było podstawowymi przyczynami braku ciąży. No ja mam jeszcze endometriozę i zrosty, ale z tym za bardzo nie zawalczę. Mam nadzieję, że może jednak teraz się uda... jak nie, to będziemy próbować dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_Sb okropy sen :( Ninka - super wieści!!!!!!!! Edyta_Gyn gratulacje takiej poprawy! Proszę o informację, czy któraś z Was miała długi protokół i jak on przebiegał (ile dni do punkcji). Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pomogę, mialam krótki. Jakiś czas temu ktoras z dziewczyn chyba pisała tutaj o długim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Catarina zobacz w folderze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też nie pomogłam, tu chyba głównie króluje krótki z antagonistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a więc we wtorek będzie 37 tc i 6 dzień, w środę zmieni się na 38 tc skończony. Nie powiedziała dokładnie kiedy cc, powiedziała że lepiej być w szpitalu bo jest się pod kontrola a nasze ciąże to ciąże podwyższonego ryzyka. Z tego co wcześniej mówiła to dwa dni sterydy a potem ewentualnie cc ale teraz mówiła że może być później bo sa też ustalane terminy operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iza ja tez ci nie pomoge bo ja mialam ktotki protokol i z antagonista .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
Hej Iza, ja mam teraz trzecie podejscie i długi protokół. Brałam przez dwa miesiace antyki Marvelon i przy drugim opakowaniu w 21 dc zaczęłam robic zastrzyki z gonapeptyl daily. Mam je robic przez 14 dni ale w 13 dniu mam wizyte u dr M i rozpisze mi pozostałe zastrzyki - chyba gonal i menopur. Podobno robi sie je ok 10 dniu ale to pewnie zależy jak kto sie stymuluje. Mam nadzieje, ze chociaż troszke pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki robie kawe i od razu proszę o rade bo juz nie wiem jak to jest. Dziś mam 28dc i zaczęłam plamic od rana na rózowo jakby początek@, juz mnie 2 dni temu brzuch i plecy bolały typowo jak na @ ALE jeszcze mam przeciez 2 antyki na dziś i jutro:-( i co mam od jutra zacząc gonal? Myślicie ze mogłam dostac juz okres mimu antyków (przypomne ze zaczęłam je brac 9dc) Miała któraś podobnie? Poczekam jeszcze do 12-13 i zadzwonie do połoznej niech najwyzej zapyta lekarza bo to wazne nie wiem co z tym gonalem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka najlepiej sobie zadzwoń i zapytaj, bedziesz wtedy spokojniejsza. Dzien bez kawy był kiedyś dla mnie straszny a od kilku dni mam obrzydzenie i sam zapach mnie zbiera na cofki..coś mi się poprzestawialo;) za to cola mi smakuje jak nigdy wczesniej, tylko mąż mi zabrania bo mówi, że mu syna narkotyzuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa28 ja bym zadzwoniła i poprosiła o konsultację z lekarzem... mój organizm pod koniec antyków też zachowywał się tak, jakbym miała zaraz dostać @. A po odstawieniu antyków wszystko się pomieszało. Gonal bierzesz w drugim dniu krwawienia, brązowy śluz raczej świadczy o końcu cyklu, a nie o początku już nowego. Może faktycznie od razu dostaniesz @ ale myślę, że to jeszcze nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaaaa daj znać, jak tam na wizycie. W ogóle napisz jak reagujesz na stymulację, jak się czujesz? Czekam na info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
dziewczyny a po co się bierze antyki przed stymulacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszanie jajników, tak mi powiedział dr M. Dzięki nim w teorii jajeczka w cyklu po nich powinny być mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta dokładnie tak jak napisała Sil na wyciszenie jajników No a ja gadałam z połozną i pod koniec antyków nawet u 50% kobiet występuje plamienie/ krwawienie przy pierwszym opakowaniu i mam normalnie je dokończyc i dopiero po jak będzie @ od 2dc gonal czyli normalnie:-) trochę mnie uspokoiła bo rano byłam w szoku tym bardziej ze to nawet było lekkie krwawienie a nie plamienie:-/ juz w zasadzie prawie ustąpiło Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×