Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Wiele z nas bralo encorton a acard brala i chyba nadal bierze bimbalka. Bol brzucha na poczatku to normalne,macica się rozciaga bo szykuje sie domek dla malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia tylko czemu nie mogę sobie pospać? Ćwiczenia przed przyjściem dziecka(i) ma świat hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istrix
Cześć dziewuszki :-) Kamilka wita, też leczę się w GynCentrum, niby wszystko ok ale 12 latek i nic...33 latka stuknęło i już przydałoby się aby coś po domku szalało ♡♡♡ czy tylko ja taka jestem tu stara??? Leczę się u dr Bednarskiej-Czerwińskiej ale ona jakaś dziwna jest...czy ktoś był z niej może zadowolony??? A może dzidziusia ma dzięki niej ??? Chcemy prywatnie brać program Inv 100% gwarancjii i nie wiemy czy dalej iść do niej czy zmienić np na Mercika :-( pomożecie ??? Ps. Jeszcze będziemy wszystkie mówić "na cholerę mi to było" ♡♡♡ już nie mogę się doczekać ♡♡♡ i każdemu życzę owocnego leczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istrix ja mam 34 lata i po 8lat starań dopiero w Gyn nam pomogli...u dr.Cz byłam 2 razy przed transferem ale jak dla mnie to jest dziwna...ja się leczyłam u dr.M i to On nam pomógł i Jego polecam z całego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. ..istrix ja mam 36 takze nie ma tak źle; ) co do dr Cz wolę sie juz nie wypowiadac, mi ona nie odpowiada, polecam dr M a juz z brzuszkiem dr Piekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Witaj istrix :) to chyba ja tu najmlodsza? 22 lata mam ;) co do lekarza to rak, tyllo dr M i P :) a powiedz leczyliscie sie gdzies wczesniej? Z czym u Was problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Istrix witaj na forum ja tez polecam dr M :-) Sylwia to Ty faktycznie chyba najmłodsza jesteś ja mam 28 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to ci powiem, że nie myślałam, że jesteś taka młoda. My tu jakiś czas temu doszłyśmy do wniosku, że to klun 30-to latek. Ja mam 31,5 :) i staramy się już prawie 5 lat... a w zasadzie, wg słów mojego poprzedniego lekarza, to staramy się już 6,5 roku... Istrix ja byłam raz u dr Cz i mam nadzieję, że mnie więcej ta przykrość nie spotka. Mnie leczy dr M. Choć powiem, że i on miewa gorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzka00
hej dziewczyny, wczytałam sie w Wasz temat. Postanowiliśmy z mężem odwiedzić Gyn, po 2 latach i 2 lekarzach bezskutecznego leczenia ...Nawet nie mamy zdiagnozowanej w 100 % przyczyny braku ciąży. Dużo dobrych opinii o tej klinice nas skusiło. Czy któraś z Was jest zorientowana czy w tym roku da się jeszcze załapać na rządowy "invitro" ? mamy wizytę u dr M ... ciekawe co nam powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc istrix bednarska-czerwińska to zły wybór -ta babka jest jakaś dziwna , nie potrafi być miła , naciąga na niepotrzebne badania - liczy się tylko zysk ....a efekt zupełnie ją nie obchodzi - nie znam osoby której pomogła, miałam niemiła przyjemnosc miec u niej raz inseminacje i nie zdążyłam usiąść a ona tekst rozbieramy się-jak do pierwszoklasistki-ogólnie jej nikt nie lubi jeżeli chcesz sie leczyc w gyncentrum to tylko M albo P -tzn mi jeszcze nie pomogli , robiłam już u nich 5 inseminacji i zero efektu -wszystko u mnie i partnera ok a ciąży brak -ogólnie słabo stymulują -mam porównanie do poprzedniego lekarza u którego sie leczyłam serafin i cala reszta do niczego sie nie nadaje -szkoda sobie zawracac głowe i tracic bezcenny czas jestes z katowic ??? robilas już inseminacje? - czy od razu decydujecie sie na in vitro?-aha i na 1szej wizycie u mercika usłyszysz że 6 inseminacji to max -ale to chyba my pacjenci o tym decydujemy...czy jest u nich sens podchodzic do in vitro ciezko powiedziec????.....mam mieszane uczucia słyszalam dobre opinie o łodzi i białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska- zle stymuluja? ;) na innym forum wiele dziewczyn nawet z niskim AMH mialo po kilka komorek. Jesli w rzadowce zapladniaja 6 konorek to po co niszczyc rezerwe i hodowac 20 komorek? A to ze komus sie nie powiodlo... kazdy inaczej reaguje na leki. Tobie akurat u tamtego lekarza leki lepiej wystymulowaly ale innej osobie te same leki mogly nie pomoc... a wsadzic mase zastrzykow i doprowadzic do hiperstymulacji nie jest niczyc trudnym ;) ja uwazam ze kazdy musi przekonac sie sam ;) ja jeszcze nie wiem jak potoczy sie moja stymulacja i jak na nia zareaguje... zobaczymy co mi w srode dr P wypisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) i witam nowe koleżanki:) fajnie ,że dołączyłyście do Nas;) Co do lekarza to ja również jak reszta dziewczyn polecam dr M i w nim mam nadzieję:)Ja jak byłam na początku na wizycie to mnie skierowano na dwie inseminacji - po nieudanych inseminacjach decyzja od in vitro:) więc to chyba zależy od problemu... No Sylwia to Ty młodziutka jesteś i chyba rzeczywiście najmłodsza z Nas;) bo ja mam już 26 hi hi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzka00
no w sumie przeszłam już 4 inseminacje chociaż nie wiem czy to mogę nazwać inseminacją - to co mówi procedura/przebieg inseminacji, a to co ja miałam :( ... dziś mogę stwierdzić że gin naciągnął mnie na kasę ... takie konkretne - z konretnym przygotowaniem nasienia - miałam 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Istrix, Meduzka00 witam na forum :) Ja leczyłam się u dr Cz. i niestety po ostatniej wizycie byłam w ogromnym szoku, kobieta nie ma w sobie za grosz empatii. NIE POLECAM !!! Dziewczyny na forum doradziły mi przepisać się do dr M. Dziewczyny w piatek kupiłam ten test w rossamnie a w sobotę rano dostałam @ :( to był 34dc i już miałam nadzieję że zdarzył się cud ale niestety... Jutro zadzwonię do Gyn umówic się na wizytę do dr M (dr Cz mowiła że mam się zgłosić ok 20dc biorąc antki) i zapytam czy są pieniądze co myslicie ??? Chyba że poczekam Sil do wtorku, sama może się czegoś więcej dowiesz:/ Jeżeli nie mają już pieniędzy to chyba napiszę skargę gdzieś bo to będzie paranoja Aczkolwiek jeżeli to się potwierdzi to również wezmę kredyt na leczenie ale wtedy chyba przeniosę się do Provity i nie dam im zarobić... taka jestem zła na to wszytko brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :-) ja również chodzę do dr M z dr Cz póki co nie miałam do czynienia. Powiedzcie mi jeździcie na wizyty z mężami/partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta wieleee klinik ma chyba z tym problem... :/ :( ja mam taki plan ze jak pierwsza procedura sie nie uda (teoretycznie bo sie kuzwa uda) to druga zrobie w provicie. Pierwsza wybieram w GynC bo nie moge na nic narzekac i jestesmy poki co bardzo zadowoleni...jakos bardziej nam odpowiada fakt 3 iui nie udane ale to przeciez nie wina kliniki... inseminacja to tylko max 10 % szans wiec trzeba brac to na poprawke :) Tym bardziej fajnie dziewczyny ze mimo sporej rozpietosci wiekowej jest tu tak milo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meduzka00 z tego co wiem, w GynC nie ma już środków z rządówki dla nowych pacjentów na ten rok. Są również różne informacje na temat tego, czy środki są dla zakwalifikowanych już pacjentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta a nie musisz mieć 3 miesięcy przerwy? Bo mi tyle kazano czekać po pierwszej stymulacji. Choć u ciebie stymulację w trakcie przerwano nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek ja zawsze jadę z mężem, ale nie zawsze idziemy razem na wizytę. W stymulacji praktycznie nie wchodził, bo nie było sensu, ale przed i potem jak się nie udało, to tak - był ze mną i sam rozmawiał z lekarzem. Teraz jak wracamy, to też wejdziemy razem, bo jak lekarz powie, że nie ma dla nas kasy, to nie chcę być tam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil Miałam przerwaną stymulację i teraz miałam mc przerwy, od tego cyklu antki i w okolicy 20dc kontrola iiii mam nadzieję dalej już stymulacja :)Taki był plan dr Cz ale teraz już na wizytę wybieram się do dr M. Jutro zadzwonię się umówic i zobaczę co powiedzą. Zapomniałam wcześniej wpisać ja mam 29lat :) Sylwia ja z iui zrezygnowałam dla mnie te 10% to pomyłka i nawet nie podchodziłam (jak z mężem powiedzieliśmy lekarzowi że naszym daniem iui jest bez sensu to nawet przyznał nam rację) MUSI SIĘ NAM UDAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja nawet do iui nie podchodziłam uważałam że to nie miało sensu i jak powiedziałam to dr to nawet przyznał mi rację... Ja zraziłam się do dr Cz ale jeżeli będę miała dalej wszystko z programu to zostanę w Gyn jeżeli nie do wracam do Provity Sil_sb na ostatniej wizycie dr Cz powiedziała mi że przerywa stymulację i że od następnego cyklu mam brać antki i wtedy w okolicy 20dc mam zgłosić się na wizytę do klinik więc mam nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć istrix. Bardzo długo się już leczycie :( Ja skończyłam niedawno 33. Odradzam dr Cz zrobiła na mnie okropne wrażenie. Chociaż mam lęk przed facetami-ginekologami ale mimo to zdecydowałam się chodzić do dr M (po kilku wizytach u dr Cz) i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie jest zbyt wylewny w informacjach, ale jeżeli spytasz wszystko wyjaśni. No i zajmuje się stymulacją, punkcją i transferem a dr Cz tylko stymulacją. Mi się udało, że on mi wykonywał punkcję i transfer co też było dla mnie ważne. No i się udało za pierwszym razem!! :) Trzymam kciuki za to, żeby niebawem mały Ktoś tuptał po Twoim domu :) Sylwia - zazdroszczę latek :) :) :) Witaj Meduzka, ja nie wiem jak to jest z kwalifikacją w tym roku :( Laurenta :( przykro mi, że się jednak nie udało. Mam nadzieję, że pójdzie po Twojej myśli i nie będziesz zmuszona brać kredytu. Smutasek, tylko jak mogę zawsze idę z mężem. A że czasem wyjeżdża to miałam kilka wizyt bez niego, teraz całą stymulację :( W końcu to nasza wspólna sprawa. Z resztą ja nieraz nie zapamiętam co dr mówi bo jestem zestresowana, to on na bank pamięta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mam nadzieję że dr M przyniesie mi takie szczęście jak Tobie i zatrze złe wrażenie po dr Cz... Ja w tym roku 4 rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...mi dr M przyniósł również szczęście i u mnie może jeszcze po domku nie tupta Ktoś ale kursuje w wózku:) czego i Wam szybciutko życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga zadam glupie pytanie :D zastanawiam jak sie czyta IMSI :D literuje sie z angielskiego kazda litere czy podaje cala nazwe z angielskiego? :P nie chce wyjsc na glupka w srode :D wole przed wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś strasznie denerwuje. Mam bardzo złe przeczucia, co do jutrzejszej wizyty. Straszne przeczucia. Aż mi się płakać chce. Coraz więcej klinik robi takie akcje że nie blokuje kasy na pacjentów w programie. Jak już Provita tak zrobiła to czuję, że my tez polecimy. Tragedia jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×