Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

witam dziewczynki czy któraś z was będzie rozpoczynać teraz lub początkiem października stymulację? czy będę sama, wolałabym jakieś wirtualne towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja :) mam jeszcze dwa dni anty + pewnie z 3 dni czekania na @ i zaczynam od 2 dc gonal :) to bedzie koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, dobrze ze nie będe sama :) ja zaczynam stymulację od 03.10 teraz jestem na antkach. 01.10 mam wizytę bo tym razem podchodzę do stymulacji w długim protokole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dziś dostałam @ więc zaczynam odliczać czas do końca antyków i modlę się o to by kasy dla mnie starczyło... Umówiłam się dziś do dr M na 9.10, ale zmienię jutro termin na 7.10.. a co, nikt mi nie zabroni, a może akurat wtedy środki jeszcze będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze Sil trzeba działać :) trzymam kciuki aby do 7 była jeszcze kasa i możliwość rozpisana stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, Sylwia i Sil dołączam do grupy październikowej mam nadzieję ;) ja jestem na antkach zostało mi jeszcze 14dni ale na 5.10 (to będzie 18dc) jestem umówiona do dr M. wtedy się dowiem wszystkiego odnośnie stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpara
Jeśli któraś z pan ma na sprzedaż lutinus to proszę o kontakt na tel 791 632 232. Jesteśmy z okolic Katowic i chętnie kupimy parę opakowań. Pozdrawiam Para z katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta ty komercyjnie? Mozesz przypomniec co mialas wczesniej, jakoe leki przy 1 stymulacji? Sil ta wizyta bedzie pod koniec brania antkow? Ktora to bedzie tabletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Sylwia aktualnie jestem w programie. Stymulacja od połowy sierpnia (przed stymulacją antki) protokół ultrakrótki od 1-3 dc GONAPEPTYL, od 2-9 Menopur 225 6dc USG dodatkowo od 6dc-9dc Gonal F 75j. 9dc USG i decyzja o przerwaniu stymulacji. Aktualnie czekam na wizytę to będzie 5.10 18dc, zażywam antki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helen, Fifaszek, z maluszkami musi być wszystko dobrze! Nie martwcie się na zapas. Mojej koleżance wykryli kilka wad wrodzonych a dziecko się urodziło zdrowiusieńkie. <> Sylwia, Catarina już trzymam kciuki za owocną stymulację. <> Sil_Sb musi starczyć kasy!! <> gośćpara Lutinus można kupić w Bytomiu po 125 zł niedawno podawałam adres i tel. <> Byłam wczoraj na wizycie, przez Lutinus było niewiele widać. Ale w końcu dr znalazł jeden pęcherzyk. Powiedział, że to nie na 100% jeden ale prawdopodobnie tak. Stwierdził, że wszystko jest OK i tak jak powinno być. Następna wizyta 2.10 u dr Piekarz bo dr M nie ma. <> Nie wiem czy wiecie ale w przyszłym tygodniu dr M ma urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Laurenta, dobrze ze nie będę sama zawsze można sie doświadczeniami wymienić , lub nawet jak będziemy mieć szczęście na korytarzu w Gyn spotkać. Sil mam nadzieję ze do nas dołączysz...:) ja nie wiem jakie będę miała leki do stymulacji bo mi dr Cz nie powiedziała myślę ze Gonal i Menopur wcześniej miałam sam Gonal, zobaczymy wizyta juz za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cetroide jest po to by pęcherzyki nie pękły zbyt szybko, i to jak dla mnie było najgorsze dawkowanie tego jest skomplikowane i bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Wczoraj miałam wizyte u dr M, serduszko bije mocno fajnie było tego posłuchać ale nie dostałam zdjęcia :( Sam zmienił lutinus na luteine fajnie przynajmniej jakaś oszczędność no i teraz juz do swojego lekarza mogę iść. Dzisiaj dzwoniłam żeby się umówić mi babeczka zaśpiewała 3 tyg czekania masakra a ja mam leków na 10 dnia hahah i tłumacze jej jaka sytuacja to stwierdziła że mam napisać do lekarza moż eon znajdzie inny szybszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Izuś super ,że wszystko ok:) jeszcze może drugi pęcherzyk się pojawi:) :) dzięki za info,że dr M ma urlop bo miałam zamiar polować na niego w przyszłym tygodniu ale już sama niewiem bo jak narazie @ jeszcze nie mam:( czekam.... Dziewczyny super,że razem będziecie się stymulować w kupie siła:):) a ja między Wami się dołącze na crio:) Linka 1 .10 tuż tuż:) mam nadzieję,że dr Horak Ci pomoże;) i będziesz mogła tak jak planujesz w grudniu wrócić po zarodeczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr M ma urlop? Niieee!! Dr piekarz przyjmuje od srody do piatku a mnie wizyta moze wypadnie w przyszla sobote... za nic nie ponde do dr Cz. Jakby mozna to wolalabym podjechac do GynC w Bielsku o ile w poniedzialki i wtorki to tam dr P przyjmuje To pazdziernik bedzie pelen bet i emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mi sie udalo w pazdzierniku to mialabym termin okolo moich urodzin... to bylby najpiekniejszy prezent na swiecie... :) Trzymajmy wszystkie za siebie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska mi też zmienił na luteinę. Zdjęcia też nie dostałam ale było tak słabo widać, że nawet nie chciałam. W którym dniu byłaś po transferze? Puścił Ci głos, WOW! małamii właśnie na to liczę, że się drugi gdzieś skrył :D Może akurat tak Ci się zgra @ z powrotem doktorka. Sylwia też bym do niej nie chciała iść. Może inny dr będzie na dyżurze w sobotę. Życzę Ci aby Twój prezent był równie udany jak mój :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) moze nie bedzie to w niedziele tyljo dostanie krwawienia pozniej. Ald jesli bede miala tylko dr Cz do wyboru to poprosze skany kartoteki i pojade do bielska do dr P :P Iwcia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta - to u ciebie już będziemy wiedzieć, czy kasa jeszcze jest dla pacjentów w programie, czy już nie. W sumie to ci powiem, że nie wiem czym twój ultrakrótki protokół różnił się od krótkiego. Mój trwał (krótki) 14 dni i to było wyjątkowo długo. Nawet dr M na wizycie ostatnio to powiedział, ze przedłużył go do ostateczności. Normalnie powinien trwać max do 11-12 d. No i już po tej stymulacji, punkcji, transferze i czekaniu musiało być 3 miesiące przerwy. A powiedział, że przerwa jest wymagana z powodu stymulacji. Zawsze musi organizm 3 cykle odpocząć. Więc w sumie z***biście u ciebie, że nie ma aż tak długiej przerwy jak normalnie robią... sylwia_159 - ja się umówiłam do dr M w 2/3 brania antyków. Teraz niby powiedział, że mam być trochę przed końcem antyków, ale poprzednio powiedział, że ok 16 dc... Iza82 super kochana. Teraz będzie już coraz lepiej. Ja też mam nadzieję, że kasa będzie... ale czy będzie... się okaże. Słyszałam, że jak się jest w programie, to nie można Baska1988 - super że było serduszko i że przeszłaś na luteinę. Koszty są zdecydowanie niższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję że i u nas wszytko potoczy się tak jakbyśmy chciały... Sylwia ja raz byłam u dr P (jakos dr Cz nie było w pracy) i mówiła mi zupełnie i innych lekach niż te które dostałam od dr Cz więc jakoś nie dziwię się Wam że nie chcecie już do niej isc. Po waszych poradach też już nigdy bym do niej nie wróciła. Ja muszę jeszcze tydzień wytrzymać chociaż już bardzo się denerwuję :( Baska - zazdroszczę to musi być niesamowite uczucie usłyszeć bicie serca własnego dziecka... Iwcia 3maj kciuki mocno !!!! Iza oby życzę Ci podwójnego szczęścia. Sil wizytę mam już o 10:00 dam znać o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza byłam w 33 dpt. Faktycznie niesamowite uczucie usłyszeć coś takiego z mężem wyszliśmy z tego gabinetu tacy szczęśliwi ze babeczki w rejestracji gratulowały. Szkoda że poprzednią wizytę miałam u dr Cz bo już bym zaoszczędziła pewnie na lutinusie ale co tam dobre że teraz :) Powodzenia wszystkim dziewczyną życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×