Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość helen86
Czesc dziewczyny :) Ja tez niewiem co wam doradzic, to co czytam jest absurdalne, kurde napewno musicie byc dobrej myśli i nieodpuszczac . Iza a moge wiedziec jakie imiona twoj mąż wymyślił? Poprosze podpowiedz na chlopczyka i dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry nikt nie robił kawki dzisiaj to ja zrobię, miłego dnia dziewczyny Sil czekamy na wieści po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale wiadomości! Co ja tu czytam:-( Ciekawe czy kasy braknie tez na sam transfer jak ktoś ma mrozaki? Az strach myślec...:-( Sil powodzenia Kochana pisz od razu co dr M powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Sil powodzenia !!! Czekam na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Sil_Sb trzymam kciuki za dobre wieści na wizycie. Muszą być dobre! <> małamii refundowane są 3 stymulacje, nie ważne czy rządowe czy nie. <> Sylwia ja miałam podane 3-dniowe zarodki a z ostatnim czekali do 5 dnia, żeby zamrozić ale nie dał rady :( mala jesz imbir? Ponoć jest dobry na mdłości. Chodzisz do dr P? Widziałaś już serduszko? <> helena stwierdził, że to będzie Szymon a potem (nieco za moją podpowiedzią) dodał, że Szymon i Alicja :) <> Catarina, ja poproszę pokrzywę, coś mi kawa nie wchodzi. Jestem z tego bardzo zdumiona bo bardzo lubię kawę i słodycze i śmiałam się zawsze, że to mój nałóg. A teraz bleee Chociaż szkoda bo zbożówka jest bardzo zdrowa. Mam antysmaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu mala81pije herbatę z imbirem z rana ale coś nie bardzo działa..3dni jest ok 3dni mnie mdli trzeba przetrwać...do 12 tyg.już nie długo...zdecydowaliśmy i chodzimy do lekarza do Opola u którego chce rodzić...jest b.dobry specjalista od bliźniaków-nie dała bym rady tyle w aucie wysiedziec bo do Katowic mamy daleko...Tak serduszka już widzieliśmy w poniedziałek kolejna wizyta żeby sprawdzić czy dobrze rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Iza bardzo ładne imiona :) , ja czekam az bede wiedziec dokladnie płec i wtedy bede wymyślac i szukac tego jedynego dla naszego Cudu :) Mała ja tez mam mdłości choc juz coraz mniejsze, w czw,zaczynam 11 tc. A brzuszek Ci już rośnie? A jestes juz na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Iza ..ja tez mam Szymonka:) jak bedzie siostrzyczka kiedys to Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, iwcia bardzo podoba mi się imię Szymon dobry wybór :) Ale mój mąż od 3 lat marzy o Kubusiu i mino to że mnie to imię trochę mniej się podoba to chyba jak już się uda i będzie syn to się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Ja mam straszne mdłości i wymiotuje strasznie od wczoraj wieczora pół nocy i cały dziś dzień. Wymioty zaczęły się w sobotę masakra już nawet nie mam siły do toalety iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak od rana mam :P wysle sil moje dodatkowe +2kg ktore natura mi da za obzarstwo w stresie Jutro o 8:00 mam wizyte u dr P na ktora czekam od ponad miesiaca, mialam sie zglosic pod koniec antków na USG czy torbiele sie wchlonely i zeby rozpisac protokol stymulacji. Tak bardzo sie boje ze cos przeszkodzi w rozpoczeciu stymulacji, albo ze potem zarodki beda sie zle dzielic czy ze zaden sid nie przyjmie. W kazdym badz razie trzymajcie prosze kciuki zeby jutro wszystko bylo OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja jestem na L4 po przy 2 to cały czas jest ryzyko a mój gin nawet nie chciał słyszeć że chcę pracować kazał odpoczywać jak najwięcej i tak robię bo po tylu latach starań to się strasznie boję...co do brzucha to w swoje spodnie wchodzę (w talii mam tyle samo,biodra też a obwodu brzucha nie mierzyłam nigdy...dopiero teraz)ale strasznie mnie cisną na brzuchu i mi wtedy się słabo robi więc przeżucilam sie na dresowe ale też już gumki mnie cisna więc chyba chcąc nie chcąc muszę szybko pomyśleć o czymś ciążowym bo to nie można brzucha obciskać ...a jak Ty się czujesz?u Ciebie to już pewnie widać powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam, że cały dzień nie pisałam. Ale nerwy mnie nosiły, a miałam bardzo pracowity i stresujący dzień w pracy i nawet nie za bardzo miałam kiedy tu zajrzeć (oczywiście z powodu wizyty u lekarza nie było też szans na wyjście z pracy o 16). Niestety, dr M na poprzedniej wizycie się nie pomylił, nie wziął mnie za kogoś, kto nie jest w programie. I dobrze pamiętał, że byłam u niego ostatnio... Posprzeczałam się dziś z nim bo... bo oni nie zabezpieczają środków dla osób w programie. Teraz już nie kwalifikują, mają jeszcze pieniądze na określoną liczbę cykli, ale nie wie, czy tych środków wystarczy do października. Wg niego nie wystarczy. Mogę modlić się o to, by stał się cud i środków sarczyło, albo żeby MZ się zlitowało i wcześniej uruchomiło kolejną transzę środków... Przypisał mi dziś antykoncepcję, ale na moją wyraźną prośbę. Powiedziałam, że tak się z nami umawiał, że mieliśmy wyciszyć jajniki, a dodatkowo przy HSG lekarka powiedziała, że to będzie przydatne. Przypisał antyki, powiedział, że mamy się zjawić kilka dni przed końcem antykincepcji, wtedy dowiemy się, czy ma środki, by nam stymulację przypisać. Omówiliśmy dziś przyczyny porażki poprzedniej (być może za niskie dawki leków, no i moja nadwaga). Powiedział, że u mnie długi protokół nie będzie miał sensu, więc zaś krótki, tym razem połączenie menopuru i gonalu, albo oba w dawkach 75, albo menopur 75 i gonal 150. Powiedział że boi się hiperki. Mój mąż mu powiedział, że poprzednio też się jej obawialiśmy, a wyszły 4 komórki, w tym 3 przepadły. Powiedział mu, że gdyby wytedy doszło do hiperstymulacji, może teraz nie bylibyśmy tak załamani, bo mielibyśmy coś zamrożone (może). A tak - nie było co mrozić. 3 miesiące w d... Ja mu powiedziałam, że przy gonalu 150 czułam jajniki tylko przez 3-4 dni, a potem był spokój. Wtedy stwierdził, że może zrobimy gonal 150 i menopur 75. Wyjaśnił mi też, dlaczego na początku mojej stymulacji był zadowolony, a potem nie. Na wstępie było sporo pęcherzyków, po kilka w każdym jajniku. Ale one się wchłonęły. Zniknęły... On się bał hiperki, nic mi wtedy na weekend nie przypisał dodatkowego, a po weekendzie już estradiol przestał przyrastać. Ja się boję, że zaś 75% strat będzie, powiedział że postara się tak stymulować by efekt był lepszy. Zapytałam, czy może dla nas środki zablokować - powiedział że to niemożliwe. Że w programie nie da się blokować dla kogoś środków :( Śmiechu warte. Powiedział też tekst "jakby to wyglądało, mam zakwalifikowane pacjentki, które teraz biorą antykoncepcję, przyjdą po stymulację i muszę mieć środki dla nich. A zablokowanie ich dla pani mogłoby sprawić, że one nie będą stymulowane". No to ja go pytam - czym ja się od nich różne? Nie jestem zakwalifikowana? Też mi antykoncepcje przypisał. A jednak może mi za kilka tyg powiedzieć - Sorry, kasy brak. Powiedział, że nie mogę mieć do niego pretencji, bo to nie on decyduje o tym, ile środków dostanie klinika. Dostali tyle i tyle i one się kończą. Do niego mogę mieć tylko żal o stymulacje. Z tego może się bronić. Ja mu powiedziałam, że z tego co wiem, nie powinni kwalifikować, jeśli to miałoby zagrozić kolejnym procedurom u już zakwalifikowanych. Ale nie skomentował tego... My w tej chwili trwamy więc w zawieszeniu. Czekam na @, który na dniach powinien się pojawić. I zaczynam liczyć dni... godziny. Niech środów wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia_159 a ty masz już czerwoną teczkę? Bo poza wszystkim, powiedział że już nie kwalifikują nowych par. Mają tylko środki na cykle u par, które są już zakwalifikowane, ale w tym wypadku wchodzą również pary z pierwszą stymulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama place nie jestem z rzadowki sil. Wiec mam zwykla zielona teczke. Przykro mi ze nie jestes zadowolona z wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil 3mam kciuki i mam nadzieję ze wystarczy dla nas funduszy. Ja mam u niego wizytę 5 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się zaczałam o ciebie Sylwia martwić. Że ciebie też to dotknie. Powiem ci, że ja ostatecznie wyszłam z tarczą, a nie na tarczy. Powiedziałam mu co myślę. On powiedział, że nie mam na niego naskakiwać. Wytłumaczył mu mój mąż, że nie chodzi o to, że ja naskakuje, ale że czujemy się oszukani, że sami się na przerwę w stymulacji nie pisaliśmy. Umówiliśmy się, a tu szok, bo pieniędzy może dla nas zabraknąć. Mam jednak nadzieję, że nie zabraknie. A jak zabraknie, to poproszę ich o oficjalne oświadczenie, czemu dla mnie środków brakło. Niech się tłumaczą. W innych klinikach informują o tym każdego pacjenta listownie. A u nas? Cisza... Ale ostatecznie... tak sobie pomyślałam, że byłam u niego 1.5 tyg temu i powiedział mi wtedy, że nie ma już pieniędzy, że kończą cykle rozpoczęte i tyle. A jak dziś byłam, to dalej mówił to samo. Czyli wiele się przez niemal 2 tyg nie zmieniło. Może za 2 -3 tygodnie sytuacja dalej tak będzie wygląda? Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta możemy się tylko modlić, i ewentualnie opracowywać plan B... Ja się poważnie zastanawiam nad podejściem komercyjnym. Z jednej strony mogę poczekać do stycznia...to tylko kolejne 3 cykle. Choć dla mnie to AŻ 3 cykle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil przy moim niskim AMH nie mam czasu już na żadne przerwy. Jeżeli 5 października powie mi że nie ma pieniędzy to prosto jadę do banku i do Provity. Mam to szczęście że kredyt powinnam raczej dostać. Dużo wczoraj o tym myślałam i równiez poproszę ich o oficjalne oświadczenie i złożę skargę jeszcze nie wiem gdzie ale tak tego nie zostawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja sie fizycznie dobrze czuje choc tez sie oszczedzam, jak mam popoludniu ochote na chwile odpoczynku to to robie ;) Jedynie te mdlosci mi dokuczaja ale juz mniej. Ja jak rano wstane to brzuszek duzo mniejszy niz podwieczor po kilku posilkach,a dzinsy wchodze jeszcze spokojnie ale guzika w brzuszku niezapne :) Sil ty tez masz endometrioze z tego co czytam? Ja tez a bralas kiedys vissane takie tabletki? Mi np.kazdy okres z mc na mc przynosi zrosty w brzuchu na niekorzysc przed ciaza i ja mialam bardzo bolesne okresy, a ty jak sobie radzisz z ta okropną chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko provita wyslala te listy z tego co obserwuje z dziewczynami... :( tez czulabym sie oszukana... ale tak jak mowisz sil- moze sie wiele nie zmieni :) on tez nie moze przewidziec wszystkiego. Moze na wszelki wypadek tak mowia teraz. Laurenta dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb -wyrazy wspołczucia ja dlatego na pewno nie zdecyduje sie na in vitro u M. niepowodzenie w medycynie zawsze mozna na cos zwalic.... dr M tez przepisuje mi minimalne dawki lekow do inseminacji i za kazdym razem boi sie hiperstymulacji -haha śmieszne maja burdel w tej klinice i tyle.... ostatnio mąż robił badania w gyncentrum i przesłali mu na maila wyniki - dane pacjenta sie nie zgadzaly -pytanie czy nie pomylili nasienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na waszym miejscu wzielabym lekarza zaprowadzila do rejestracji i zapytala skad sprzeczne informacje. Niech sie tlumacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil -Biedna:( to dzisiaj miałaś dzień:( brak słow...już nie wiem co mam napisać...jedynie wierzę,że się załapiesz...wyścig szczurów kto pierwszy ten lepszy:( ehh traktują nas jak śmieci i tyle... jedyny żal ,że po cholerę tyle par zakwalifikowali skoro wiedzieli,że kasa się kończy?:( Mam nadzieję,że ja chociaż na te crio się załapie.... bo jak jeszcze będzie ,że tego nie robią to masakra-i jak tu człowieku masz myśleć pozytywnie?? jak cały czas coś:( :( SIl czyli teraz 2 tygodnie czekania...teraz przez 2 tygodnie mieli kasę więc mam nadzieję,że te 2 przeciągną i się załapiesz:* tylko wiem..najgorsze czekanie...i nie wiadoma:(:( Sylwia powodzenia jutro na wizycie:* Zdaj później relacje co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a Ty kiedy masz wizytę jutro? czy w czwartek?:D Bo już mnie ciekawość zżera czy kolejne bliźniaki będą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska wybacz- ale zawsze mowie co mysle- jestem na 3 bardzo znanych forach dot starania sie o ciaze. Nigdy nie slyszalam by ktos mial takie akcje jak Ty. Caly czas jedziesz klinike jak tylko sie da. To po co jeszcze tam jestes? Mnie ZAWSZE zanim podali nasienie pokazywali probke z naszymi danymo nigdy nie bylo zadnych odchylen... Wielki minus dla nich za rzadowke ale na litosc boska nie tylko oni sie tak zachowali a zdecydowana wiekszosc klinik w Polsce. Smiejac sie z dr M ze boi sie hiperki mam wrazenie ze tez przesadzasz. Wszedzie trabia ze pierwsza stymulacja jest rozpoznawcza, skad moga wiedziec jak zareagujesz na leki? Jedna babka przy takich lekach wyhoduje 1 pecherzyk inna 5 a nastepna 10. Ale skoro po pierwszej stymulacji widza jaka byla reakcja moga do rac potem inne leki. Mialas kiedys hiperke? Wiesz czym to pachnie? Bo mam wrazenie ze nie. Kazdy lekarz nawet najlepszy popelnia blad. I nie mowie ze to cudowna klinika bo jak bede miala zasttzezenia do pierwszej procedury i sie nie uda to przeniose sie na probe do innej kliniki. Ale nie mozna generalizowac na litosc boska... to tez jest czlowiek ktory nie moze robic samowolki. Zaraz podpytam kto i ile mial pecherzykow na innym forum- oczywiscoe mowie o dziewczynach z GynC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×