Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:) Sylwia i jak @ się rozkręca??:) no to lada moment zacznie się kłuć:P Może podobnie będziemy mieć transfery:) Ja wczoraj dostałam @ i już od dzisiaj biorę leki...umówiłam się za tydzień na wizytę dr Cz nie ma bo ma urlop ale zastępuję ją dr P-jeszcze u niej nie byłam..ale mam nadzieję,że będzie ok-niestety rano muszę być w pracy a dr M tylko w czwartki popołudniu przyjmuję... Catarina a Ty kiedy zaczynasz? ile masz jeszcze tabletek do końca? gość dr Sz napewno coś wymysli-nam pomógł -udało się uniknąć biopsji jądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć Dziewczyny Sylwia lada moment @ się pojawi:-) na kazdym etapie trzeba ćwiczyć cierpliwość:-P Małami super ze juz niedługo będziesz mogła zabrac maluszki do siebie:-** przypomnij masz 1 czy 2 śnieżynki? bo nie pamiętam.. Fif jak się czujesz? I reszta mam Lila, Iza, Grania i juz nie pamiętam kto bo tyle Was tutaj :-D jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mi @ się już skończyła. Teraz dotrwać do kolejnego tygodnia. Choć czuję, że jednak styczeń mnie czeka :( Gościu mój M niestety nie leczył się u urologa/androloga. Więc nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka wracam po 2 mrozaki-mam razem zamrożone bo tak mi embriolog powiedział...więc pewnie dwójkę będę miała podaną.... zobaczymy co to będzie... SIl nadzieja jeszcze jest...kiedy masz tą wizytę 7-go>?? to już za tydzień...tydzień temu jeszcze kasa była na stymulację...więc jeszcze ten tydzień..najgorsze to czekanie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Czytam was codziennie ale jak jestem nie w temacie albo nieumiem pomoc to sie nieoddzywam :) Teraz malo sie nasze przyszle mamuski oddzywają. Dziewczyny co tam u was? Mała,Fifi, Grania, Iza .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wyników przed sobą bo mąż je schował od razu i nie chce mi pokazywać żebym za wiele nie czytała na ten temat i nie denerwowała się ale z tego co pamiętam to chyba ok 10 mln tyle zapamiętałam.Pytam o dr Sz bo mało opinii o nim na znany lekarz i nie wiem co myśleć .Jak długo może trwać takie leczenie ? Widzę po wpisach że mało waszych mężów było u urologa więc chyba mają dobre nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym znala wyniki to moglabym Ci powiedziec w sumie tyle co i urolog bez USG:P 10 mln tylko czy w ml czy w calosci- oto jest pytanie ;) mow ma 10-20 mln w calosci czyli bez tragedii ale jak widac za malo by poczac dziecko naturalnie- choc i to sie zdaza ;) ale do inseminacji- jak najbardziej ;) choc nam dwie akurat sie nie udaly. Ale sa takie pary, ktore maja tyle plemnikow co my i inseminacja udaje sie za 1 razem a sa pary ktore maja 200 mln i i seminacja udaje sie za 4 ( jak kolezance z innego forum) lub wcale- duzo to kwestia farta i zywotnosci plemnikow... mozna miec ich ogrom ale beda zyc np tylko godzine... a mozna miec 10 mln ale beda zyc 12 h. Kto ma wieksze szanse- wiadomo :) Xxx Co do mojej @- siedze dzis caly dzien z termoforem na brzuchu- moze jutro @ przyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala81
Hej ja dziś byłam na wizycie i już leci 9tc....nasze kruszynki mają się dobrze i mają po 1,91 także oby tak dalej...powoli do mnie dociera,że jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia_159 ale jak są obniżone parametry nasienia to chyba powinno się iść do urologa ? bo już teraz nie wiem.Wy nie byliście po jakieś wspomagacze żeby zwiększyć ilość ? Nie wiem czy 10 w całości czy na mililitr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no to niech rosną te nasze kruszynki :) Sil a TY już dostałaś tą odpowiedź z MZ czy można w trakcie programu (skoro mówicie że rejestracja to też już program :( ) podejść komercyjnie? i trzymam kciuki że za tydzień usłyszysz że jest dla Ciebie na stymulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe ma cudownego leku na poprawe nasienia. Mozna brac CLO ewentualnie ale raz- nie zawsze pomaga, dwa jak juz pomoze to jest to efekt chwilowy, trzy- czesto branie tego leku przynosi wiecej szkód niz pozytku. U nas jest malo bo moj ma widoczne zylaki, a po drugie jedno jadro ma wyczuwanie mniejsze- w dziecinstwie mial skret powrozka jadrowego skad jadro nie pracuje wcale, badz minimalnie. Mozna brac suplementy diety- cynk, selen l- karnityne itd- ale rzadko przynosi skutek- tulko w przypadku niedoboru witamin. Moj bral 3 mce i wyniki byly jeszcze gorsze ;) nie ma srodkow farmakologicznych leczacych problem meski. Mozna operacyjnie np usuwac zylaki jesli sa- jedni polecaja inni nie. Jedni uwazaja ze warto bo wyniki MOGA sie poprawic inni lekarze- w tym urolog z Kedzierzyna powiedzial nam ze odradza bo nie ma potwierdzen medycznych, ze to pomaga- malo tego jest wiele przypadkow gdzie po usunieciu zylakow faceci nie maja w ogole plemnikow! Wystarczy poczytac temat na naszym bocianie. Jest wiele takich przypadkow. Wiec po prostu za rada lekarzy- dzialamy tym, co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informacje.Zobaczymy co ten lekarz doradzi.Szkoda tylko że tak mało opinii na temat jego leczenia.Nie wiem na co się nastawiać czy takie leczenie może trwać tylko 3 miesiące czy rok albo i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim- badanie testosteronu- w zadnym wypadku nie pozwol podawac mezowi czustego testo- sieje spustoszenie. Badanie fsh i estradiolu. Chlamydia ureaplasma mucoplasma posiew nasienia. To takie podstawy. Nic nie wiecie o przyczynie niskich parametrow wiec trudno powiedziec. Ja nic wiecej tez nie doradze jak nie znam wynikow. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity :-) Stawiam kawkę i lece do pracy a wieczorem mam aerobic :-P chodze 2 razy w tyg hihi bo trzeba się bozbyc tego tłuszczyku po tych dawkach hormonów! Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w nocy na wkladce mialam sorry za okreslenie pomazane krwia ale taka zywa, czerwona wiec chyba od jutra moge zaczac zastrzyki i dzis liczyc jako nowy cykl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Małami ja mam jeszcze 3 tabletki czyli stymulacje powinnam zacząć w sobotę,nie wiem bardzo jak to będzie teraz wyglądało, może któraś miał protokół długi i mi podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Co do wynikow nasienia to moj T ma bardzo zle, skrajnie. Nie bylismy u androloga, ale u urologa tak Ma pomniejszone jadra, male zylaki powrozka. No i Pani dr sama mowila, ze operacja zylakow czasem nic nie daje, a jak daje to w naszym przypadku nie na tyle, aby byla z tego naturalna ciaza. To samo tyczy sie wynikow po suplementach. Polecany jest Profertil-jest tez jego odpowiednik kilka razy tanszy. Niestety tak, jak dziewczyny pisza, moze dac sporo, a moze nie dac nic albo pogorszyc...Wazne jest zrobienie hormonow. U nasz testosteron byl ok, ale tsh bodajrze bylo bardzo wysoko, co wskazywalo na pierwotny problem np uszkodzenie jader. My nie zdecydowalismy sie na leczenie tego w ogole. I podeszlismy z takimi wynikami do IMSI i udalo sie za pierwszym razem. A chyba mielismy najgorsze wyniki ze wsyztskich tutaj na forum. AAAA co do mnie to wczoraj mialam przyspieszona kontrole szwu. Szew trzyma, ale mam infekcje, ktora teraz jest leczona globulkami i zrobiony wymaz. Jak cos tam niefajnego powychodzi to antybiotyk doustnie. No i rozmawialysmy o szpitalu po dkoniec, a okazuje sie, ze u mnie pod koniec oznacza zaraz po 32 tc. A wiec pewnie w grudniu juz bede w szpitalu. Ale moje kruszynki po sobotnich prenatalnych maja po 400 gram, wiec sa spore:-) Wszytsko z ich serduchami, nerkami i innymi narzadami jest zupelnie ok, co bylo dla nas bardzo wazne po pierwszych prenatalnych :-)I lezec! Mam sobie zyc od wizyty do wizyty i ladnie lezec, a bedzie ok. Wiem, ze urodze wczesniej, w najlepszym wypadku w 36tc, a to oznacza poczatek stycznia. Wlasnie tak bym chciala, ale tarz rzeczywiscie od wizyty do wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
Witam! Niestety po pierwszej probie ivf beta urosla do 490, zaczely sie plamienia i niestety beta spadala. 11 wrzesnia druga proba ivf i betka poszla do gory do do 20 po czym znow zaczeal spadac :(( Teraz dr Cz. skierowala nas do immunologa. Do tego mamy zrobic specjalistyczne badania krwi (CFTR, AZF, V-leiden, Kariotypy) Ktos z Was podchodzil od takich badan ? Mam nadzieje, ze tym razem znajdziemy przyczyne niepowodzen i za 3 razem sie uda! Swoja droga dzis Dr CZ powiedziala, ze juz nie ma pieniedzy na ivf !!! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
Dodam jeszcze ze nie rozumiemy dlaczego mnie skierowano na badania skoro moja sperma jest bardzo dobra. Tak przynajmniej twierdzil dr Se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam kariotypy razem z partnerem, plus partner dodatkowo azf i cftr. Invicta ma w promocji to azf i cftr za 199 zl to test ze sliny przyzylaja i potem odsylacie gotowe. Wynik za dwa tyg. Noeprawidlowosci np w kariotypie mozecie miec mimo dobrych wynikow. Tak samo mutacje cftr czy azf. I nas akuray wyszly ok. Polecam zrobic ci jeszcze fragmentacje dna- w gyncentrum koszt 300 zl wynik do 2 h. Mozna miec wyniki na oko super ale kod genetyczny moze byc zly :( i wtedy zarodki padaja. dlatego warto badac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z Katowic tęskniliśmy za tobą. Szkoda wielka, że wam nie wyszło. Współczuję mocno :( kariotypy my zrobiliśmy po pierwszym nieudanym ivf. Nie rób w GynC bo tam jest drogo idź do Diagnostyki, tam 100 zł mniej za 2 osoby zapłacicie. Kariotypy sprawdzają, czy w ogóle możecie mieć ze sobą dzieci. Mieliście od razu 2 ivf? Jak długi odstęp między stymulacjami mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że tak się wcinam z tym urologiem ale jak wygląda taka wizyta w Gyncentrum.To jest wizyta partnerska czy mąż sam ma wejść ? Nie wiem czy jest sens żebym tam z nim jechała.Nigdy nie leczyliśmy się w jakiś specjalistycznych klinikach i nie wiem jak to się odbywa.Czy wizyta u dr Sz też jest tak krótka jak te o których pisałyście u dr Cz ? Bo w 5 minut to chyba nawet nie zdąży się o wszystko zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc- nie bylam, nie wiem. Gosc z katowic- najtaniej zrobicie kariotypy w Inwimedzie na Piotrowickiej w Katowicach- 320 zl od osoby to jest jeszcze sporo taniej niz w diagnostyce i wyniki szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu wlasnie tak, jak pisza dziewczyny. Nawet jezeli wasze kariotypy sa prawidlowe, a twoje nasienie ok to moze sie okazac, ze jestes nosicielem np mukowiscydozy. Ona nie wystepuje tylko i wylacznie w takiej postaci jaka zwykle znamy. Jest tez brzuszna i mosznowa. Lepiej, zebyscie mieli zbadane takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj partner byl sam na wizycie. Nie srasz go, ale moj byl badany per rectum i mial usg jader i powrozka i wizyta nie trwala 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×