Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej hej! :) Co za cudowne wieści! Fif, Vicky gratuluję Wam serdecznie!!! To cudownie że macie/będziecie mieć bliźniaki! Też bym chciała a co ;) Dredzik, Madzia, Joafer, fajnie że nie jestem jedyna ;) Ja biorę antki do 1 lutego włącznie, a wizytę mam 28go stycznia. Idę znowu krótkim protokołem (ciekawe czemu) więc pewnie w pierwszym tygodniu lutego zacznę stymulację :) Allessa, wynik masz naprawdę fajny :) Ale z tego co pamiętam co dr M mówił, że zapładniają wszystkie komórki, a nie tylko 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikita - ja mam dopiero drugie podejście - to chyba przy ostatnim zapładniają wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa jak mnie pamięć nie myli to pytałam się o to przy drugim podejściu, Niestety na 100 % nie wiem, bo i tak w drugim podejściu zapłodniło się tylko 6. Jak nie zapomnę to spytam się o to znowu przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer - Długi protokół: 21 tabletek anty 14 tabletek gonapeptyl (rozpoczyna się chyba w ostatnim dniu antyków) Stymulacja w trakcie której przyjmuje się połowę dawki gonapeptylu (8-12 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sil już mi kiedyś to tłumaczyłas ;-) ale ja zakręcona jestem a powiedz mi te zastrzyki to po tabletkach czy w trakcie? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to już gonapeptyl to zastrzyki, więc będziesz miała tabletki, zastrzyki i zastrzyki x2 (dziewczyny pisały, że biorą potem zastrzyki stymulujące wieczorem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Dziewczyny kojarzycie ile kosztuje w Gyn Gonal 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprzedają w dawce 150? Jak ja miałam taką dawkę w klinice do przyjęcia, to mi sprzedali 2x75. Ale to było pół roku temu i nie pamiętam ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny o ktorej bralyscie wieczorem zastrzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
ja dzis byłam na wizycie u dr M . koncze antki i za pare dni zaczynam stymulacje gonal 75 menopur 75 , w aptece - tej na dole , zostawilam 507 zł .. uzgodnilam z lekarzem ze bede miec kroplowke intralipid i bedzie zastosowany glue . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Ewela od kiedy zaczynasz zasrzyki bo ja od dzis moze bediemy szly podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Polly ja dziś 20 tan antyków takze zaczynam się. Kluc za jakies 4 dni. A ty jakie masz dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Tym razem duze gonal 150 + menopur 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Ewela a jakie pojemnosci lekow wykupilas bo ja gonal 900 a menopur 6 ampulek po 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Fifaszek - gratu.acje!!!!!!!!!!!!niech maluszki rosną zdrowo :-) :-) :-) Dziewczyny cały czas kciukam mooocnoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Polu ja wykupilam gonal 900, menopur 600 fsh plus 600 lh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Pierwsze wieczorne dawki w tej stymulacji poszły brawo ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi po pierwszy raz mam długi protokół czyli po antykach zaraz są zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Gosc ja wlasnie mam długi protokół po antykach zastrzyki gonapeptyl okolo 14~15 dni potem ciagle gonapeptyl plus dawki gonalu menopuru ktore ja dzis zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Mala mi alessa catarina wiadomo cos z laboratorium trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj po wizycie, maly rosnie ma juz cały kilogram :) kolejna wizyta za miesiac a wczesniej jeszcze 3 badania prenatalne. Iza co tak sie znowu nieoddzywasz???? Czekamy :) Co tam slychac u innych mamusiek? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny:) Mam pytanie do Was bo jutro mam wizytę w gyn i chcemy zrobic badania na hiv, zółtaczkę bo podobno trzeba i nie wiem czy długo na te wyniki się u nich czeka?Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Kochane. Ja nie dzwonilam, zwyczajnie tchorze. Jutro sami powinni przedzwonic-na 12 mam ustalona keoplowke. Pozdrowionka i Asia trzymam kciuki za sobotnia bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam jeszcze pytanie do naszych przyszlych mamusiek jakie zażywacie witaminy teraz w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
Witam Wiadomo już coś na temat pieniędzy z programu rządowego ?? Jestem po pierwszym podejściu i czekam na drugie. W następnym tygodniu mam wizytę u Pana M. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×