Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Super grania:) oby tak dalej wszystko było dobrze :) trzymam kciuki za Was dziewczyny i mam nadzieję że dla nas też pieniążki szybko będą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiat84 jestem wdzięczna za odpowiedź.Przekazałam już małżonkowi wszystko a teraz ma czas przemyśleć co dalej.Zmuszać go nie będę bo mnie też nikt nie namówiłby na badanie tam :D Kiedyś ginekolog chciał mnie tam zbadać ale się nie zgodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Binus bardzo mi przykro:(( 3maj sie chociaz wiem jakie to trudne:(( do kogo chodzilas na wizyty? Do dr M? Przytulam Cie bardzo mocno:*** Grania super ze z malenstwem wszystko ok:** Linka o ktorej masz wizyte?:)czekamy na relacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tez dzisiaj o 16 idę na wizytę do dr Cz. linka jak plan działania? grania super oby dalej juz było lepiej binuś przytulam mocno sylwia jak ci idzie dawkowanie leków do stymulacji, j zawsze wszystkie zastrzyki daje sobie sama mój M nawet na to patrzec nie może laurenta a ty na jakim jesteś etapie? gubię sie juz czasami tyle tu nowych twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus bardzo mi przykro :( znacie powod niepowodzen? Mialas mrozaczki? Sil wlasnie nie wiem czy dobrze czy zle bo laska z innego forum byla z tym artykulem u swojego gina ktory jest wlascicielem kliniki i mowi ze to go wlasnie bardzo martwi. Inni ginowie nic nie wiedza wiec zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce... :) Dziewczyny podchodzace komercyjnie- ile placilyscie za mrozenie zarodkow? Bo cena jest od 550... Catarina- gonal jest latwy w uzyciu ale i tak moj mi robie bo u nas z kolei ja nie moge patrzec :P dzis byla 2 porcja, jeszcze 4 i w poniedzialek wizyta :) mam nadzieje ze bedzie wiecej niz 2-3 pecherzyki :(( Wszyscy biora encorton... mam nadzieje ze ja tez go dostane od dr P... choc nie wiem czy przy swiezych zarodkach daja... Ktos korzystal z embryo glue? My bedziemy korzystac- dr powiedziala ze warto. I jesli bedzie gruba otoczka to AH- naciecie otoczki- ale to powiedza w trakcie czy robic czy nie. Ktos korzystal? Choc wiadomo, jak zarodki beda zle to nic nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia własnie wiem schody dopiero sie zaczynają przy cetrotide, powodzenia życzę, i czekam na dobre wiadomości laurenta jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko się robi cetroide? :) ciekawe czemu przy mrożonych daje się encorton... a przy świeżych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies30 tak musisz doliczyć koszt leków w trakcie stymulacji i koszt leków do czasu bety. W sumie ok 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie bylo zle z cetroide, tylko za kazdym razem wystepowal obrzek i swedzenie-podobno normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś bardzo mi przykro :( trzymaj się i trzymam kciuki może jeszcze spróbujecie prywatnie a może uda się naturalnie. Takie niespodzianki się zdarzają jak nic niechce pomóc. Trzymam kciuki i ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bomble przezyje :)) wszystko przezyje :)) Milego wieczorku laski :)) ja siedze na wsi u tesciow od wczoraj dzis wracamy wprawdzie ale milo bylo zmienic klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogarniam juz tutaj kto gdzie i kiedy tyle dziewczyn juz jest:) jak weszlam tutaj pierwszy raz to byla tylko Tasia i we dwie pisalysmy jakis czas a teraz tyle osob juz tutaj jest i bylo:) binus strasznie mi przykro, moze uda sie jeszcze jakims cudem naturalnie? Sylwia sporo dziewczyn tutaj mialo ten klej a nacinanie otoczki miala bimbalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź. czyli rozumiem że wizyta jest tylko w 8/9 dc przed criotransferem a następnie criotransfer. czy są jeszcze jakieś dodatkowe wizyty przed criotransferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa żadnej stymulacji nie będzie , bo powstała 2 cm torbiel na prawym jajniku, logest przez kolejny cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo niiiee catarinaa... :( ale wiesz, jedno pocieszenie ze podobno po anty o wiele lepiej stymuluja sie jajniki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina damy radę... ściskam Cię mocno . Ja właśnie dzwoniłam do GYN i pani z recepcji powiedziała że zarejestrowani nie są jeszcze w programie co oznacza że moglibyśmy podejść komercyjnie.... ja się obawiam że może po nowym roku wykluje się coś w środku niedobrego tak jak u Ciebie Catarina a dwa jak będę musiała robić większość badań do kwalifikacji na nowo (bo to już będzie pół roku) to się chyba załamie.... bo ta kasa mogłaby już pójść na stymulacje :( tak źle tak niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Caterina:( przykro mi:( ostatnio jak byłaś na wizycie to nic nie było? teraz dopiero się ujawniła??Już się obawiam co ja na wizycie w poniedziałek zobaczę:( bo teraz po punkcji dr M nie oglądał mnie w środku:( non sto stress Czyli kiedy zaczniesz stymuilację w listopadzie?? trzymaj się :( wiem,że to jest wkurzające -człowiek się nastawia,...a tu znowu czekać:( ale będzie Ci to wynagrodzone:) zobaczysz:) Anies niewiem co Ci doradzić:( ja wierzę,że kasa będzie szybciej - przecież widzą ile ludzi ma z tym problem:( niedość,że mamy problem z zajściem to jeszcze ciągłe problemy dokładają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, dasz radę. Ja też się bardzo bałam tym bardziej, że Gonapeptyl jest był dość bolesny, to samo Clexane. Kupiłam sobie taki lód w sprayu który dość dużo dawał no i sińce mniej się robią (chociaż mi się ogólnie raczej nie robią). Teraz się skończył i przed zastrzykiem przykładam chwilę kostkę lodu i to też pomaga tak jak ten spray. Wkłucia w ogóle nie czuć. Polecam. O kurde :( Strasznie mi przykro... że też musiała się zrobić torbiel!! :( :( :( :( Sylwia to super. Mi też robi mąż albo ktoś z rodziny. W sumie to nawet fajne :) To co piszesz o zarodkach to mi się z głowie nie mieści! Jak mogą!!?? Ja nie miałam encortonu. iwcia no przebiłaś nas... masakra. Ja też nie wiem czy jak się lekarz zgodzi czy będę miała odwagę... chociaż mąż mi zapowiedział, że jak się jutro zgodzi to od razu w aucie to robimy pod kliniką haha :D On nie ma oporów. żona gościa z Katowic, również polecam ginekologów z Provity (poza Ogrodni... i Orlińs...). linkaa co u Ciebie? Pisz wszystko czego na wizycie się dowiedziałaś. binuś ;( okropnie mi przykro :( Dlaczego ostatni raz? grania to super, że Kropek rośnie zdrowo. Mam nadzieję, że te tabletki pomogą!! Trzymam kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz jeszcze zrobic tak, ze 1 dc isc na USG gdzies i sprawdzic jajniki bo czasem nie potrzebne sa antki i torbiel sie wchlonie w czasie miesiaczki. Wieeeem, ze bedzie lekkie krwawienie, ale naprawde w czasie @ sami lekarze czasem kaza przyjsc. Co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nie wiem nigdy nie byłam na USG w czasie miesiączki, ale to raczej nie ma sensu bo dr Cz nie przepisała mi leków do stymulacji tylko logest na następny miesiąc, poza tym liczę ze @ przyjdzie w sb lub niedzielę, wiec gdzie isc do lekarza a poza tym ja przy długim protokole musiałabym od sb brać leki. wiec raczej nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny poczytam Was później bo duzo od rana piszecie a ja tylko mam chwilę.. No więc dr H. jak dla mnie ok widac ze ma duze doświadczenie, długo mnie badał i odpowiedział na wszystkie moje pytania, mimo ze miał prawie 1,5godz obsówy bo wypadły mu zabiegi byłam w gabinecie z pół godziny. Mam ok 7 mięśniaków, największy ma ok 5 cm najmniejszy ok 2 mm nie da się ich usunąc laparoskopowo bo ich jest za duzo no i czeka mnie operacja:-( dr H osobiście ją wykona. Dał mi od razu skierowanie na oddział i byłam dziś w szpitalu się umówic. Idę do szpitala juz 21.10.2015 :-) zdziwiłam się ze tak szybko bo myślałam ze na nfz to se poczekam kilka miesięcy no i ciesze się ze za miesiąc juz będe po wszystkim:-) no i jak wszystko będzie dobrze to poleze z tydzień, długo ale jakoś chyba przezyje :-P a teraz gorsza wiadomośc PRZEZ ROK!! nie mogę zabrac śniezynek do domku:-( ale jak trzeba to nic nie poradzę... juz ponad 2 lata czekam na dzidzie to rok dłuzej tez dam radę. Tak więc do crio będe musiała podejśc prywatnie to mam czas zeby odłozyc kasę:-) To teraz pytanie do Fif na którym bloku lezałaś? Ja będe na 5 i mam pytanie jest tam wifi :-D albo telewizor? :-D wiem wiem głupia jestem ale jakoś trzeba sobie ten czas tam umilic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina rozumiem... pozostaje wiec czekac kochana :* Linka sporo tych miesnaikow... skad tyle tego dziadostwa? :/ dobrze ze bedziesz pod opieka lekarza. Rok to dlugo ale po operacji bedziesz miala duuuzo wieksze szanse na to ze sniezynki sie przyjma wiec warto czekac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super ze wszystko z maleństwem dobrze :-) mam nadzieję ze te paskudne mdłości Ci miną. Catarina no jak na złość z tą torbielą:-( ciągle coś! Iza to by był ciekawy widok dla przechodniów tak pod kliniką haha ;-) Małami juz trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia niestety mam to dziedziczne :-( myślę ze po 9-10 miesiącach spróbujemy naturalnie się postarac a po roku crio.. to juz całe forum będzie pełne brzuszków i nowych mam :-) trudno zostane sama na koniec:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×