Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

gość przykro mi :( 3maj się Kochana:* Tulę Cię mocno:* Umów się do dr M niech Cię skieruję na te badania:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odczarowałam dziewczyny :( Nie udało się tak jak myślałam :( Czuję fizyczny ból w środku i chyba nic go nie ukoi :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita cały czas ze spuchniętymi już kciukami czekam na wieści. Gościu bardzo bardzo mi przykro. Dr musi zlecić szerokie badania. Może trzeba konsultacji w innej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita :( :( :( :( nie wiem co napisać :( nic teraz nie ukoi Twojego bólu. Tak mi przykro. Przytulam Cię kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Dziewczyny ściskam Was mocno i przytulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita:(( tak bardzo mi przykro:( to jest wszystko nie fair:( wiem co przechodzisz;* wypłacz się i działamy dalej:*** ehh ten październik rzeczywiście jakiś mega pechowy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro dziewczyny:( zeby dojść na szczyt trzeba isc pod górke dlatego wierze że za jakis czas dojdziecie do swojego szczytu, bardzo Wam kibicuje i nie poddawajcie się w tej walce. Kiedys przechodzilam to samo dlatego mocno wierze ze Wam rowniez sie uda. Spokojnej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Gosc i Nikita bardzo mi przykro:-( Kiedys nam wszystkim sie uda zobaczycie:-( A ja mam dzis wielki dzien... jestem juz po lewatywie :-P i kąpieli... i dzis zabieg... i caly czas chce mi sie ryczec:-( boje sie ze cos pojdzie nie tak.... w nocy prawie nie spalam jestem wykonczona.. odezwe sie kolo weekendu jak poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita- przytulam Cie mocno! ja ciagle boje sie tej bety. Chyba pojde jutro choc wynik dopiero bedzie i tak w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka powodzenia!!!3maj sie:** 3mam mocno kciuki:** Nikita Kochana jak tan?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla i linka bardzo Wam kibicuje :) agulla jak masz gdzies obok siebie punkt pobran diagnostyki to wynik mialabys jeszcze w ten sam dzien online :) Nikita... ja wiem ze najgorsza jest ta rozpacz w sercu... ta pustka... ta cholerna pustka ktorej niczym nie mozna wypelnic... ale trzeba isc do przodu... nie wolno sie poddawac! Wtedu nigdy nie wygrasz. Dopoki walczysz bedziesz zwyciesca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane! Strona mi cały czas nie przeskakiwała. Dziękuję Wam bardzo za słowa wsparcia :* Tylko Wy wiecie co naprawdę czuję, chyba nawet mój mąż tak tego nie odczuwa, on jest bardziej wściekły i rozgoryczony niż smutny. Strasznie mnie to rozwaliło, choc po tym jak się okazało że pozostałe zarodki nie przetrwały do mrożenia, to się tego spodziewałam, one są za słabe i sie przestają rozwijać :( Więc jakie mam mieć nadzieje na przyszłość, skoro nawet nie chcą się zagniezdzić? Nie rozumiem, niby zdrowa jestem, histeroskopia nic nie pokazała i ciągle nic :( To doświadczenie podkopało mocno naszą wiarę w Boga :( Mój mąż otwarcie już mowi że nie ma Boga, skoro pozwala na taką niesprawiedliwość :( Zawsze chodził do kościoła, ale po tym jak ostatnio usłyszeliśmy to kazanie i wyszliśmy i teraz po tym, nie chce już chodzić... Teściowie przed każdym transferem do Częstochowy jeżdzą, ja proszę wszystkich świętych, modlę się cały czas i tyle efektu :( Chyba się już dziś nie dopcham do dr M., ale chciałabym jeszcze jakieś badania porobić. Poradzcie mi co powinnam jeszcze zrobić? Wirusologię z moczu? Bo podobno ta z krwi to co innego i z moczu też trzeba? <> Linka, trzymaj się tam w szpitalu, raz dwa i będziesz po i będziesz zadowolona, ja to wiem :* Będzie dobrze :* <> Aguula, w Tobie jedyna nadzieja, że odczarujesz ten pazdziernik, bo rzeczywiście, wyjątkowo wredny się okazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, no więc mój mąż kiedyś miał badany testosteron, prolaktyne i inne badania moczu - wszystko w normie. Jedynie plemników mało, w najlepszym badaniu miał ich 5,7 mln/ml, w najgorszym w styczniu 2 mln, ale już przy 1 in vitro, w karcie informacyjnej pisało że było ich 5 mln/ml. Dziś może sie dowiem ile było tym razem. Poza tym miał badane genetyczne CFTR i AZF - też prawidłowe. Po 1 nieudanej próbie, oboje mieliśmy badane kariotypy, wyszły ok i ja histeroskopię - wyszła prawidłowa. A tak to tylko jeszcze tą obowiązkową wirusologię przed transferem z krwi, tj. żółtaczka, hiv, kiła i chlamydia, wszystko zawsze w normie. Ja tylko po 1 próbie przed histeroskopią miałam jakieś drożdzaki po wymazie, to brałam potem globulki, ale takie stany zapalne pochwy to mi często wychodzą. Udało mi się zapisać na 14:45 do dr M, więc jak macie jakieś sugestie co mozna by jeszcze zbadać to dajcie proszę szybko znać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty robiłaś badania na hasimoto? przeciwciała ANA?mysle ze to warto by było. Przyciśnij dr M stanowczo, to Ci podpowie i daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashimoto? a to cos z tarczycą? kiedyś lata temu miałam badaną tarczycę, bo moja mama na nią chorowała, ale wyszło w normie. Ale teraz nie. A to drugie to w ogóle nie wiem co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak hasimoto powoduje problemy z ciąża robi sie badania anty tg anty tpo ft3 ft 4 i tsh, a przeciwciala ana to przecwijądrowe. Podpytaj doktorka o baadania, ale zaznacz mu ze chcesz sie przebadać, zeby cie nie zbywał, choc moze topoprostu nie ten zarodek i trzeba poczekac...byc moze problem tkwi w jakosci zarodków... jakiej były klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no i kurde nie zrobili mi tego bo sie zabiegi przedluzyly... juz pierwszy placz zaliczyłam :-( jestem zła na cały świat.... przyszedl dr H i powiedzial ze jutro , ze nie ma co tego robic na szybko i jutro na spokojnie.... i non stop mi sie chce ryczeć.... do d**y!!! :-( Pomijam fakt ze nic nie jadlam od godz 12 wczoraj no i oczywiscie nic dalej nie moge jesc bo tylko wode do wieczora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka dobrze, że to już dziś i będziesz to miała za sobą i będziesz mogła niebawem podjąć działania :* Trzymam kciuki! aguula ktoś musi odczarować złą passę. Liczę, że to będziesz właśnie Ty :* nikita to jest niesprawiedliwe i okropne :( ale na pewno się do Was uśmiechnie słońce. Nie poddawajcie się, walczcie. Na innym forum dziewczyny polecają Ubichinol firmy Keneka na jakość komórek. Może spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar tez jesli teraz sie nie uda zrobic badanie na przeciwciala blokujace allo mrl- mozesz tez doktora o to zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie bylo ale staram sie was czytac systematycznie i bardzo mocno trzymam kciukole aby wkoncu nam sie udalo :) a co do immunologi to mozna sobie zrobic badania na te przeciw ciala allo-mlr , kir ,test cytotoksyczny i typowania hla ja placilam w gyn cos okolo 1500 zl i mi wyszly przeciwciala blokujace nie obecne i chodze do immunologa w gyn bylam tez w łodzi u dr malinowskiego na konsultacji i stwierdzil ze musze wybrac szczepionki i zrobic z mezem badania ktore koszt ok 6000 tys zl ale zrezygnowalam i poszlam do gyn do sydora i on tez mi mowil o tych szczepionkach . Dzis bylam na wizycie u Cz i jej to wszystko powiedzialam o tych szczepionkach co sydor mowil a ona powiedziala ze szczepionkom stanowczo nie tylko zaproponowala nam kroplowke z limfocydami cos takiego bo nie ma czasu na te szczepionki i bez sensu je robic. I tak powiem szczeze jestem skolowana w grudniu mam sie umowic i zaczac juz stymulacje i ta kroplowke mam wybrac :) Kobietki bardzo wam wspolczuje ktorym sie nie udalo wiem co teraz czujecie bo sama tez przez to przechodzilam i tez mialam chwile zwatpienia ale co nas nie zabije to nas wzmocni glowa do gory i trza walczyc dalej kochane bo kto jak nie my :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te badania u dr M z lodzi za 6000 zl to jakis kosmos. Powiem ci tak- na innym forum mamy dziewczyne ktora miala 4 ttansfery i beta ani drgnela. Miala 3 szczepionki limfocytami meza i nie zdszyla rozpoczac stymulacji i zaszla naturalnie! Otoz poziom allo mrl wyszedl jej 0% czyli moglaby miec kolejnych 100 transferow i zaden by sie nie przyjal. A tobie na jakim poziomie wyszlo allo mrl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kir to jest skrot? Chodzi o natural killers NK? Mozesz rozwinac? Przyda mi sie bo jak sie teraz nie uda to bede badala immunologie w Gyn- temu z lodzi nie dam 6000zl za same badania... wiem ze szczepic mozna sie tez w krakowie za 500 zl za szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tez zero procent a co do kir to sa jakies typowania ktore sa obecne i nie obecne wykonane metoda genetyczna sama nie wiem na czym to polega bo nikt mi nie tlumaczyl a ja zapomnialam sie zapytac. A co do doktora Malinowskiego to ci powiem ze jest obeznany w tym co robi konkretny i poswieca duzo czasu dla pacjeta a te badania jak on tlumaczyl to on musi wiedziec co ma robic zeby pacjentowi nie zaszkodzic wiec jak mi sie nie uda w gyn z tym immunologiem to wroce do niego i zawsze moge sie wytlumaczyc ze nie mialam kasy na te badania bo musialam uskladac albo wziasc pozyczke aby je zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×