Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Będę się konsultować immunologicznie u dr Janosz, tej do której chodziła Fif. Zośka a ty mi powiedz, ty jesteś ginekologiem leczącym niepłodność, czy w ogóle lekarzem? Bo to chyba dwie różne sprawy. To, że ktoś skończył medycynę, chyba nie oznacza, że wie jak dokładnie stymulować pacjentki, jakie leki wybrać, jaki protokół. Dr M mówi, że u nich najskuteczniejszy jest krótki z antagonistą, długo stosują dopiero w późniejszych etapach. Teraz tu na forum 3 dziewczyny miały długi i jakoś nie są super zachwycone. To wg mnie naprawdę indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczynki. To chyba najdluzszy tydzien w moim zyciu. Beta na wtorek a mnie od trzech dni strsasznie ciagnie brzuch na okres. Czemu tak wczesnie? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Dziewczyny ile kosztuje. Luteina na dole. W aptece a ile w Bytomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii89
Alessa mnie też ostatnio (przy pozytywnej becie) ciągnął brzuch....więc nie ma nic straconego:** 3mam za Was kciuki:** xxx Sil mam nadzieję,że załapiecie się na trzecią procedurę...i oby długi protokół się lepiej zakończył....chociaż u mnie widzisz miałam i długi i krótki i w sumie bez zmian(jeżeli chodzi o dojrzała komórki) xxx Ja już odliczam dni do czwartkowej wizyty....ciekawe czy mi pozwoli teraz zabrać mrozaki czy w kolejnym cyklu....eh wiecznie się na coś czeka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja miałam krótki protokół dawka 150 menopuru. pobrali 10 komórek z czego 6 zapłodnili 5 rozwijało się od pierwszego dnia natomiast 1 dopiero w następnym dniu ruszyła. Z czego podano mi dwa zarodki w drugiej dobie, jeden został ze mną już na 6 miesięcy, natomiast do mrożenia dotrwała tylko 1 wiec u mnie krótki protokół podziałał. Co do kliniki nie wiem co mam napisać moge pochwalić Gyn bo mi sie udało natomiast innym sie nie powodzi wiec to zalezy od naszych organizmów w duzej mierze. Co do przyjmowania pacjentek to system w provicie bardziej mi odpowiadał. Asia ja w Provicie miałam 2 inseminacje które sie nie powiodły. W razie komercyjnego in vitro w Provicie można zapytać czy nie ma jakiś badań klinicznych które obniżają koszty o jakies 3 tys. Mi sam lekarz to proponował ale decyzja należy do nas. Sil mam nadzieje że pieniedzy wystarczy i bedziesz miała mozliwosc podejscia 3 raz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela luteina nie jest droga i kupisz ja prawie w kazdej aptece u mnie w aptece bez refundacji kosztuje 55 zl natomiast z zrefundacja duzo mniej. Mała mam nadzieje ze uda ci sie w tym cyklu zabrac swojego mrozaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jest któraś z was w programie 2+1?? czy którejś się udało zajść w ciąże ?jak wygląda ta cała procedura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- my z M kario robilismy w diagnostyce. Płaciłam 361 zł za os. Plus pobranie materiału... 3.50. Mam tam karte stałego klienta 5% rabatu wiec troszke taniej było, ale ogólnie chyba 380 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita- ja na razie nic nie biorę. Dr M kazał przyjechac dopiero z wynikami kario. Czyli w okolocach lutego. Nie wiem jak bedzie teraz ale przed 2 próbą antków nie brałam. Poki co nawet @ nie mam. Spoznia sie juz 11 dzien... Jak na złość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do immunologa to miałam wizytę na grudzień ale niestety musiałam ją odwołać z przyczyn niezaleznych ode mnie. Mieli dzwonić w styczniu bo wpisała mnie znow na rezerwową na styczen ale telefonu sie nie doczekałam. Teraz czytam jak ktoras z dziewczyn pisze ze jest lista rezerwowa na luty... Chyba po prostu zrobię jakies dodatkowe badania we własnym zakresie. Jesli ta ostatnia próba ma sie udac to sie uda, a trzeba pamiętac o tym ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Jestem juz w gyn przed punkcja trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Jestem juz w gyn przed punkcja trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Polly 3 mam kciuki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Polly trzymam kciuki za ciebie i dobry wynik. Malami ja nie wiem co zrobię jak będę miała taki wynik jak teraz. Ja wiem, że wy ostatecznie konczycie niemal jak ja. Ale niemal to jednak różnica. Pobrana jedna- dwie komórki, tyle też zaplodnionych. Jedna transferowana. Bez szans na przyszłość. To wyrok już w pierwszej dobie. Ja wiem, że to może niesprawiedliwie co piszę ale chciałabym mieć szansę zapłacenia za zamrożenie niezaplodnionych komórek, chciałabym móc wrócić, odmrozic, zaplodnic i przekonać się czy któraś da radę. Chciałbym mieć szansę czekania choć do 4 doby, czy moja komórka rozwija się czy nie. Nawet gdyby obumarla to wiedzialabym, że coś było i walczyło. U mnie z jedną komórką mogę tylko gdybac... A tak cudownie byłoby choć raz móc powiedzieć: transfer dwóch zarodków... Albo: jeden transferujemy, jeden próbujemy zamrozić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Jestem jwszcze nal ozku po punkcji No i dupa dziolchy zalamka takie duze dawki tylko 4 komorki potak duzych dawkach madakra jakas zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Hej dziewczynki jestem w szpitalu dostalam wczoraj strasznego krwotoku od razu wzieli mnie na oddzial na podtrzymanie trzymajcie kciuki za moje maluchy aby zostaly ze mna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly 3-mam kciuki:-) pamietaj czasem wystarczy jedna a ty masz 4...bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky moze to po fragminie tak jak ja mialam? Odstawilam i jakby reka odjal!!! Moze popros o cyclonamine? Ja bralam przy krwotokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly3322 a ile komórek było widać na podglądaniu? Trzymam kciuki by wszystkie 4 komórki były dojrzałe i się pięknie zapłodniły i rozwijały. 4 to nie tragiczny wynik. Nie jest świetny, ale nie jest zły kochana. Oby te 4 komórki dały radę. Vicky mocno ściskam, tulę i przesyłam pozytywne fluidy. Oby maluszki zostały z tobą kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Witam dziewczynki coś się złego dzieje żadnych dobrych wieści :-( allessa ty idziesz na betę w wtorek ja myślałam że pójdę w poniedziałek. Sil trzymam kciuki aby te pieniądze jednak były ja niestety w tej kwestii mam złe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja mam identyczne doświadczenia jak ty. Ale czytałyście ten artykuł, który tu wczoraj ktoś udostępnił? On był tylko o GynC i się dr M wypowiadał, że szacują, że środków dla pacjentek które mają zakwalifikowane starczy im do końca marca. Ja po gonapeptyl powinnam zjawić się ok 7 marca najpóźniej... W ostatnim dniu antyków jest 1 zastrzyk Gonapeptylu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ostatnim dniu antyków gonapeptyl. Trzymam za ciebie kciuki by Ci się udało. Sil Dlaczego masz zle doświadczenie z Provita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam o Provicie? Miałam na myśli Invimed. Byłam tam na konsultacjach zanim trafiłam do GynC, Potraktowano mnie bardzo nieuprzejmie. Okłamano mnie, chcieli bym się u nich zarejestrowała, podpisała umowę na 1 wizycie i czekała do stycznia (był maj). Już teraz wiem że szans by u nich nie było. Ale powiedzieli mi wtedy, że już żadna klinika na Śląsku nie ma kasy i chyba w ogóle nikt w PL już nie kwalifikuje na bieżąco. U Fif ogóle jeszcze większe akcje robili. Nie pojechaliśmy więc tam nawet na kariotypy choć było taniej. Mój mąż powiedział, że nigdy więcej nie chce mieć nic wspólnego z tą kliniką. Wyszłam stamtąd z płaczem, pani była do granic możliwości niemiła. Nie chciałabym, by ktoś taki się mną zajmował. A to była tylko położna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to ja pomieszalam nazywe klinik, ja też kiedyś byłam tak potraktowana klinika już nie istnieje. Od tego czasu unikalam kinik leczenia niepłodności jak ognia... Do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Vicky yrzymam kciuki za maluchy bedzie dobrze catarina alessa kiedy wam dali znac co z komorkami punkcja w sobote to kiedy moge sie spodziewać telefonu tak sie boje masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Sil ostatnie podgladanie bylo u dr cz miala obrocony monitor ale powiedziala ze widzi 4 moze 5 potem powiedziala ze moze sie 6 uda pobrac ja to mam pecha dziewczyny maja mase komorek a u mnie zawsze d**y nie urywa teraz sie martwie czy beda dobre dojrzale czy sie zaplodnia itp eh no zobaczymy moze jak sie dowiem ze sie dziela to mi humor i wiara wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dzieczyny:) ja też jestem juz po histeroskopi-wszytko w porządku - przez 3 dni antybiotyk i antki i zaczynam stymulację. idę krótkim z antagonistą -dostałam gonal dawka 225- czy to nie trochę dużo?w aptece zostawiłam 750zł. Podpsiałam od razu umowę na program 2+1. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu antki dostalas na wyciszenie?- ty juz je bierzesz czy dopiero zaczniesz brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć dziewczyny:) Małami super że małpa już przyszła, teraz czekamy na dobre wieści z wizyty i obyś już nie musiała dłużej czekać na transfer:) Madalinka mam nadzieję, że zarodki dają rade i uda się:) teraz odpoczywaj i wcinaj ananasa. Sil oby starczyło tej kasy dla Ciebie!!! Allessa i Catarina odczarujcie to forum w przyszłym tygodniu:) już mocno ściskam kciuki za Wasze bety!!! Catarina pamiętam jak ostatnio obie betowałyśmy w tym samym dniu i jak się nie udało:( teraz będzie inaczej zobaczysz:) Polly oby wszystkie 4 komórki się zapłodniły i ladnie dzieliły, trzymam kciuki:) a kiedy masz planowany transfer pon czy wtorek? będziesz miała też ten intralipid? Vicky jak tam kochana? mam nadzieję że nic złego się nie dzieje i maluszki zostaną z Tobą:** dalej krwawisz? Kobity już się gubię tyle nas jest, wszytskie zaczynające program 2+1 mam nadzieję że okaże się dla Was szczęśliwy:) powodzenia! Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×