Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Chyba weźmiemy ją do domu żeby dokładnie przeczytać. Zresztą zobaczymy jutro. Wam do czwartku też zleci. Pytania wypisaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze ...do czwartku pewnie jeszcze mi się nasuną jakies pytania ;p..a nie boisz sie ze nie bedzie juz miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile kosztuje w gyn ten program 100% gwarancji, albo ciąża albo pełny zwrot kosztów, ale nie podali ceny na stronie... pytała któraś w Was o ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie mam pytanie do was dziewczyny czy sa tu staraczki ktore placily w Gyncentrum za in vitro nie na nfz ?? Jesli tak ile was to wyszlo z wizytami lekarstwami itp. Leczylam sie w invimedzie w katowicach i chcialabym teraz sprobowac w tej klinice ale rozne sa opinie i teraz niewiem :-) a i ja mam blizej do bieslka czy to prawda ze i takbym musiala jechac do katowic zenpby miec zabieg in vitro ?! Dziekuje za jakakolwiek odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek a masz jakieś objawy endometriozy? Miałaś jakieś badania w tym kierunku, czy na podstawie wywiadu lekarz podejrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia... mam nawracające torbiele na jednym jajniku tzn. trzeci raz już mam (raz sama pękła, drugą przebili w trakcie laparoskopii a teraz mam trzecią od kilku miesięcy). Laparoskopia nie potwierdziła endometriozy... w sumie z wyniku nie wiadomo co to było. Innych objawów brak. A Ty też masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cena tam gdzieś jest.. ten program chyba 30 albo 35 tyś kosztuje, ale żeby się do niego dostać trzeba przejść specjalne kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was prowadzi ciąże u dr Szaneckiego? A może macie jakieś wiadomości w tym temacie? Orientujecie się, czy dr prowadzi gdzieś swój prywatny gabinet lub czy przyjmuje na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz bliżej do Bielska to wygodniej Ci będzie w BB zacząć stymulację, jezdzić na USG, ew. zastrzyki, a na samą punkcję i transfer do Katowic. Ja tak będę robiła. Właśnie czekam na @ żebym mogła zacząć brać antyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek no właśnie nie mam objawów które by wskazywały na endometriozę i nie było tez takich podejrzeń przez lekarza...wyniki mamy ok poza moim antytpo ...tarczyca ustawiona a ciąży brak..wiec tak wymysla co może być nie tak immunologia...idiopatyczna (wiele rzeczy może isc nie tak..a zdiagnozować się nie da...:( w każdym bądź razie cos napewno nie działa jak powinno skoro nie udaje się zajsc w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się interesowałam programem in v z gwarancją tam sa 4 podejscia w ciągu 2 lat ciąża po 12 tyg kończy program koszt niecałe 30 tys ..zagadałam o ten program dr Cz.mi powiedziała tylko tyle to nie jest program dla takich par jaj państwo i tyle..nie dociekalam stanęło na kolejnej inseminacji a potem 2+1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale pilnie forum śledziłam :) szkoda, że styczeń był pechowy, mam nadzieję, że w lutym coś w końcu ruszy :) ja właśnie czekam na @ (1-szy raz od 3 lat :) zaczynam antyki i startuje z programem komercyjnym. jestem jakaś strasznie zniecierpliwiona :) czy słyszałyście o jakis statystykach ciąż blizniaczych po invitro i po podaniu dwóch zarodków? chce mieć dzieci, ale ciąża blizniacza jest ryzykowna i nie wiem czy mam się decydować na 2 czy 1 zarodek (jeżeli będe miała wybór)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 88, dr Cz. jest taka wylewna i empatyczna, że ze ścianą się ma lepszy kontakt. Nie lubię do niej chodzić i chyba nie jestem jedyna, zdaje sobie sprawę, że ciągle odpowiada na te same pytania, ale to nie jest powód, żeby robić łaskę z odpowiedzią- tym bardziej, że każda z nas płaci za wizytę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Cześć dziołszki :) musiałam trochę odpocząć od tematu, poukładać sobie na nowo i ruszam dalej :) musi w końcu dla nas zaświecić słonko... czekałam też na rządówkę, ale póki badania ważne i nie da się inaczej pożyczamy kase i bierzemy 2+1. Nawet jeśli nie wyrobimy się z trzema procedurami do czerwca (żeby leki były refundowane) to potem będę się martwić. w czwartek byliśmy na wizycie u dr M i uznał wszystkie badania (z czerwca i września), do zrobienia dodatkowe (kiła, HIV, chlamydia) i kończe antki jutro czekam na okres i mam przepisane gonal i menopur po 75. Nadzieja jak za każdym poprzednim razem. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym już po wizycie:) daj mi smutasku potem znać co ci mówił dr.M oki? bedziesz pytała o te koszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykrytą endo miałam w trakcie laparoskopii. Potwierdzono ją badaniem histo-pat. Endo wycięto ale to naweracająca przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziia88 wszystko zależy jak bedziesz sie stymulowała, zerknęłam w moje zapiski i ja punkcję miałam 14 dnia cyklu, czyli 13 stymulacji a transfer 16. Lekarz dał mi antybiotyk, początkowo skłaniał sie zeby mi przepisać Zamur ale w koncu dał mi ospamox. Także wygrzewam sie i kuruje bo do punkcji musze być zdrowa. Dzisiaj zaczęłam czuć jajniki, pobolewa to z jednej to z drugiej strony.?Jutro znowu wizyta w gyn i podgladanko, mam nadzieje ze jutro bede sie troszkę lepiej czuła, bo 4 godziny drogi w jedna stronę przede mna. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to oby ten antybiotyk Ci pomógł jak najszybciej:) skąd jesteś że masz aż 4 godz w 1 stronę do gyn? cały dzień w drodze dla 3 min wizyty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Czesc dziewczynki! Ja jutro koncze przyjmowac luteinę na wywołanie @. Ciekawe czy się pojawi... Bylam u gina w okolicy. Powiedziałam w jakiej jestem sytuacji. Dr M powiedział zeby przyjechac dopiero z wynikami kario( ktore beda gdzies w 2 polowie miesiaca)ale nie wiem czy nie pojechac wczesniej bo jesli bedzie chciał dac mi antki to juz całkiem mozemy sie nie załapac. Tz. Następna @ dostane plus minus poczatkiem marca (jesli teraz po luteine przyjdzie na dniach) a wtedy juz moze nie byc kasy na naszą ostatnią próbę. Co byscie zrobiły na moim miejscu? Wizyte mam na 19go lutego dopiero. Pojechac wczesniej bez wynikow kario poki co i ustalic plan działania bo juz by mi np dał te antki jesli na dniach miałaby pojawic sie mi @ zeby zacząc w nastepnym cylku stymulację choc przed próbą w pazdzierniku nie miałam antykoncepcji wiec tez nie wiem. Moj M chyba juz ma dosyc mojego kombinowania co i jak zrobic i gadania o tym wszystkim no ale mam tyle obaw. Ahh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×