Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Joafer chyba dlatego aby byl lepszy efekt implantacji. Tak pisały tu dziewczyny na forum. A któraś z Was miała ten klej lub nacięcie otoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dwa razy klej - bez efektu. Sylwia 159 chyba miała to i to - i jest ciąża. Bimbałka (która tu się dawno nie wypowiadała) też chyba miała oba te zabiegi - z sukcesem chyba po 7 czy 8 nieudanych transferach. Nie pamiętam, czy są jakieś dziewczyny które miały nacinanie i brak ciąży. Ja teraz na nacinanie będę naciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
a powiedzcie mi czy ten klej kroplówka i nacinanie to same mozemy chciec czy to tylko jak lekarz zadecyduje a mozna miec wszytko naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynia
Ja mialam dwa razy i klej i nacinanie na obu zadoskach i brak ciazy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki prosze pilnie o pomoc, moze któraś cos podpowie. Jestem w 7 dniu stymulacji, a wczoraj wieczorem mnie rozłożyło, mam lekka gorączkę i jak zacznę kasłać to nie mogę przestać. Nie mam możliwości skontaktowania sie z lekarzem, a ten z numeru alarmowego ze strony gyn nie odbiera ani nie odpisuje. Czekam właśnie w kolejce do internisty, ale widzę ze lekarz chyba dopiero po studiach.... Powiedzcie czy mozna brać antybiotyk w czasie stymulki? Help plisssss . Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) z tego co czytałam to można dodatkowo wziąć klej, nacięcie otoczki, kroplówke. Jakie są tego koszty i czy są potrzebne jakieś wskazania? Warto z tego skorzystać? Jutro mam wizyte u dr M i już mam stresik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynia
Dziewczyny... troche samodzielnosci... wystrczy spojrzec w cennik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustynia....dzięki :-) tylko powiem Ci, że od tego jest forum, żeby można było zadać pytanie i jak ktoś wie i ma ochotę to odpowie. Jakbym była fachowcem w temacie in vitro to bym pytań nie zadawała :-) a, że nie jestem to korzystam z forum i nawet jeżdżę do kliniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a moze któraś zerknąć w rozpiskę bo jakiś antybiotyk sie bierze po punkcji czy po transferze przez chyba 7 dni. Możecie mi podać jaki? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Smutasek85 o której masz jutro wizyte bo ja tez sie wybieram .... i zapytamnm sie tez drM o te kleje kroplówki jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynia
No ja rozumiem pytac o leki sposob stymulacji itd... ale po raz setny o cene kleju czy naciecia... :| no dziewczyny bez jaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynia
Nika- Zamur. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Nika masz na myśli zamur? to jest chyba ten antybiotyk co się bierze.. i jak się dziś czujesz? co ci przepisał lekarz? dodzwoniłaś się na ten numer alarmowy? kurcze nie fajnie że akurat teraz Cię rozłożyło:( spróbuj soku z malin i czosnek no i wygrzej się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo właśnie Zamur, dzięki dziewczyny. Jakby lekarz nie był zorientowany jaki antybiotyk mi podać to mu podpowiem. Nadal czekam na wizytę u internisty w punkcie opieki nocnej i świątecznej. Juz 4 godziny, ludzi tyle ze masakra. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny:) Madziu tego chyba nie mońna dokładnie co do dnia określić-zależy to pewnie od tego jak szyba pęcherzyki osiągną wymaganą wielkość -stąd te usg co 2 dni. Ja dzisiaj mam 3 dc cyklu czyli juz sie kłuje gonalem 225-ale póki co nic nie czuje. Zobaczymy co to będzie bo jeszcze jutro mam wizytę u laryngologa bo od 2 miesięcy poboelwa mnie gardło i uszy także jak coś wykryją to może być dupa. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 11-12 dni jest punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek pytaj o wszystko po to jest to forum..co z tego że pytania się powtarzają ..każdy pyta o co chce i żadne pytanie nie jest głupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustynia nie rozumiem Twojego oburzenia! Przez dwa lata od mojego poprzedniego podejścia do in vitro dużo się zmieniło i pytam się dziewczyn, które ostatnio przechodziły to i na bieżąco wiedzą co i jak. Więc mam wątpliwości to pytam! I dziewczyny odpowiadają nawę po raz setny na to same pytanie, które może dla Ciebie jest głupie ale dla Nas ważne! Nie musisz czytać ani odpowiadać na nasze pytania! A pozostałym Dziewczynom dziękuje za cierpliwość i odp nawet na " najgłupsze" pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja dredzik :)...musimy sie wspierać nawzajem bo wszystkie mamy te samo marzenie ..mieć dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
no włanie tez zdarzają się głupie pytania wiem coś o tym ;) hihihi ale fajnie ze odpisujecie bo po to to forum jest ja tez duzo rzeczy nie wiem mimo ze to moje drugie podejscie ale wczessniej u dr CZ by lam wiec od niej to nic sie nie dowiesz czlowieku dlatego teraz ciągle pytam nie kiedy głupio ale cóż ważne ze mam odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ;) czy do transferu też jest się usypianym ? jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do transferu nie ma uspienia. Wuglada jak badanie ginekoligiczne. Lezy sie po ok.20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
ja mam 11,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania... liste mam zrobioną :-) zobaczymy czy dr chętny będzie żeby odpowiedzieć, bo pewnie dużo pacjentek będzie jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×