Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Dzwonilam pytac o hybrydy,nie kazali sciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak nie załamuj się. Mi też masę leków przypisała, acard mam brać po transferze, w stymulacji duphaston. A teraz biorę garść tabletek rano i pól wieczorem. Skróty 0 dpt - to dni po transferze dc - dni cyklu dpg - Dzień przyjmowania gonapeptylu (ja wymyśliłam bo za długo by to pisać) ds - dzień stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil kochana, nie mam zamiaru się załamywać. Teraz wierze jeszcze bardziej że się uda :) jeżeli tylko to pomoże, to ja mogę się dźgać, mogę leiki przyjmować - wiem jedno od jutra zaczynam ćwiczyć, aby schudnąć, aby ruszać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
wiecie moze czy klej przysługuje nam na nfz albo czy po 35 roku życia tak a wczesniej nie,musimy za niego płacić ? nie jest jakoś strasznie drogi ale jesli mozna na nfz to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ja dostawałam klej dwa razy, a nie mam 35 rż. On jest refundowany, jeśli jest wskazanie go jego zastosowania. Dorciak to bardzo dobre nastawienie. Mnie tylko martwią wlewy z intralipidu jedynie dwa razy w tygodniu w Provicie, czuję w kościach, ze wlew przed transferem u nich się nie uda, znaczy nie wpasuję się w te ich dni... Muszę jakoś dogadać się z GynC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma przeciwskazan co do żeli na paznokciach, jedyne co to perfumy przy transferze, Mandy a Ty robiłaś inne podstawowe badania np laparoskopie żeby sprawdzić drożność jajników, spr chlamydie? Bo w Twojej stopce nie ma takich informacji , a stymulowalas się np clostyrbergytem? Badania o których piszesz robimy po nieudanych próbach, a Ty teraz zamartwiasz się tym co możnaby zrobić, a może wszystko zadziała bez tego - taki stres jest najgorszy, ja mam za sobą 2 inseminacje , 2 podejscia in vitro i dlatego po porazkach szukam innych przyczyn niepowodzeń , pomysl o tym i nie daj się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
dzięki sil sb ,to się ciesze bo wskazania mam do kleju :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak a ktos u Ciebie w rodzinie ma problem z zatorami czy krzepliwoscia krwi? Ty jesteś obciążona genetycznie czy to wynik poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak a to NK wychodzi właśnie z badania immunofenotypu? Ty to badanie robiłaś przy antykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope drożność jajowodów i histeroskopię robiłam, mam w stopce. Laparoskopii nie robiłam, dr M powiedział, że nie ma wskazań. Posiewy na wszystkie bakterie robiłam dwa razy- wszystkie wyniki negatywne. Oczywiście sporo hormonów, robiłam też ANA, antyTPO, antyTG i parę innych, nie będę dalej wymieniać... Wszystko oprócz amh ok, biorę też euthyrox, moje TSH bardzo skacze i to dlatego. Ja jestem zmuszona płacić za procedury i za wszystko inne, a nie przelewa mi się szczególnie, więc chcę się zbadać immunologicznie i genetycznie w taki "podstawowy" sposób teraz, a nie czekać jak mi podejścia nie wyjdą. Zwłaszcza, że wskazania u mnie są. Ale to jest oczywiście moje zdanie i moje podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy nie doczytalam, jasne, każda ma inną drogę, choć cel ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, tak robiłam w dniu w którym brałam ostatni dzień tabletek antykoncepcyjnych. Dziś pytałam Pani dr, powiedziała, że to nie szkodzi, może ciutkę zaniżyć wynik, ale nie znacznie. Tak NK wykazuj***adanie immunofenotypu. Ogólnie, zapytałam się dziś lekarki, czy to że moja mama ma żylaki na nogach, to to jest z tym związane - powiedziała że tak. A ja mam już pajączki na udach i łydkach - nieduże ale są i powiększone żyły, pod kolanami, nie żylaki, ale początki. Sil, rozumiem Cię, my tez mamy w takich terminach brać ten intralipid że szok - pierwszy raz w dniu gdy mamy pierwszą wizytę w Warszawie. I jak tu działać? Ale co tam, jakoś damy radę :) A teraz dziewczyny dobranoc :) Pozytywnych myśli Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no i kilka stymulacji clostilbegytem miałam, w tym dwie do inseminacji, mam w stopce. Oczywiście nic z tego wszystkiego się nie udało... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika co u Ciebie? Jak sie czujesz? Kiedy betujesz? Trzymam kciuki Maleńka! Daj mi trochę nadzieji :) dobrej dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze mogę zarządzać hodowli do 5 doby.. .ale jak nie przeżyje to będę miała wyxuty żeby u mnie byłoby lepiej i ze mogło się udać..:( Co robic..? :( jedynie co tracę to kasę ok 2 tys..ale co to jest w porównaniu do tego jakby miała byc ciaza. ..:(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zarodkom w macicy niz na szkle. Ja teraz chcilam zarodek w 2 dobie. Dr chcial w 3ciej. Dostalam 2 2 dniow. Ktos sie zadomowil bo bta w 15 pt 403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia dzisiaj dostałam @... Tak mi smutno...tyle ze ja we wtorek Lutinus odstawiłam i może dlatego juz mam. A może Tobie się jednak udało? :) Zizia Ty brałaś ten lek na skurcze! A skąd Ci wyszło że go potrzebujesz? Buziaki i cudownego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja mialam pierwszy transwer w trzeciej dobie a drugi blastusi. Jak bym miala wybor czy brac zarodek wczesniej czy czekac do piatej doby to bralabym szybciej. Brzuszek to brzuszek a tutaj miala podobnie Ani ani . Podano jej jeden jedyny a reszta do piatej doby nie dotrwala i teraz z tego jednego ma córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dorciak, a jakie jeszcze inne specyfiki Ci pani dr przepisała, aby poprawić jakość komórek? Mówiła coś więcej? Można skutecznie poprawić jakość komórek jajowych? U mnie właśnie ten problem wg dr Cz, ale nic mi nie poradziła :( Mandy, ja też mam skaczące tsh, ale żaden lekarz na to uwagi nie zwraca. Ostatnio aż dr Cz trochę wybuchła poirytowana: "A co wy się tak wszystkie tego tsh czepiacie?!" A jak ja już biorę końskie dawki, a ono ciągle bywa różne, i do tego skacze, i wszyscy inni mi mówią, że to może być tarczyca, a lekarze, że to nie to. Ja już nie wiem ;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogłabym prosić o namiary maila i nr tel do Pani DR Janosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik, trzymaj sie kochana!!!Robiłam sikańca w czwartek i sie nie udało..dr cz przeprowadziała ze mna "wywiad" i stwierdziała ze moge uzyc tej kroplówki..wzajemnie dobrego...własnie ide po skierowanie do immunologa:)..ehh zobaczymy czy dostane..miłego dnia Wam wszystkim zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
dorciak1805 - przy dodatnim Vleiden powinnać mieć chyba na Fragmin ryczałt. Jest duza roznica, bo refundowany chyba ksoztuje 3,6pln, a normalnie 130... Spytaj swojego lekarza. Zawsze to trochę zostanie $$ na inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik trzymam dziś kciuki mocnooo!! Ja mam wizytę u dr M 17go o 14:30 :) Może się jakos poznamy heh, ale ja będę szybko uciekać bo o 15:15 mam korki w Tychach i jeszcze męża po drodze do domu muszę odstawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123 456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
ja jesli miałabym wybierac dobe podania zarodka wybrałabym ta najpóżniejsza czyli blastke ,teraz wtym cyklu miałam taka sytuacje milam 2 piekne zarodki dzielily sie super obydwa zadzwonil embriolog ze transferujemy jedna znich a ja pytam ktora on obojetnie obie ladne ale ze mi przelozono transfer wszytkie czekaly do 5 doby bo takie sa przepisy i ztych 2 dojechala tylko 1 do 5 doby a gdyby wtedy dal mi ta słabsza ten miesiac temu ,ja wole te 5 dniowe niby opinia taka że lepeij mu w bzuszku ale tez blastocysta jest silniejsza niz zarodek 2 dniowy ale to moje zdaniie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
dla zarodków taki maraton do piatej doby to cięzka przeprawa z tego co mi powiedizla embriolog ciezka jest 3 doba czyli z 3 na 4 bo wtedy zarodek przechodzi w morule potem w blastocyste i ten etap jest dla niego ciezki sciezka zdrowia dla zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idę dziś do przychodni po skierowanie do poradni genetycznej i immunologicznej, mam nadzieję, że dostaniemy. Czy musi coś szczególnego pisać na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu gratuluje pięknej bety. Ja tez jestem zwolenniczka wcześniejszego transferowania. Poprzednim razem miałam 2dniowe i sie udało. Od wczoraj tez jestem w trójpaku, transfer rownież w 2 dniu. Miałam mało pecherzykow, tylko 4, z czego trzy okazały sie dojrzałe. Jak pani embriolog do mnie dzwoniła to mówiła, ze mamy dwa zarodeczki, ale wczoraj okazało sie, ze jeszcze trzeci sie zdecydował i zaczął sie rozwijać. Teraz tylko trzeba jakoś przetrwać czas do bety, pewnie bedzie sie masakrycznie dłużył. Basik trzymam kciuki za bete! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×