Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Hope a co Ci zlecił immunolog?:) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm..ja sama zdecydowałam się na kariotyp (płaciłam 550 zł w lab prywatnym w Katowicach) i jego wynik mi uwzgledniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia dzięki za info. Czy dobrze się czułaś po tym gonapeptylu? Czy jak biorąc już gonal to na "podglądanie" przyjeżdzałaś w 7ds, 10 ds. tak jak przy krótkim protokole? Pytanie- czy któraś brała czeski utrogestan? ja brałam przy pierwszym podejściu lutinus a przy drugim podejściu utrogestan. I nie wiem czy to przez ten czeski progesteron nabawiłam się niezłych bakterii ale dosyć poważnych, że poszłam do gina w mojej miejscowości i dostałam antybiotyk. Czy któraś też tak miała? I właśnie teraz nie wiem czy jak będę podchodzić do trzeciej procedury czy jechać znów do Czech? czy brać zwykłą luteinę.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia skoncz. Ja robilam w diagnostyce i nie bylo problemu. Masz problem ze lasce udalo sie na nfz? Co za baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil sb mam pytanie-bo ja biore gonapeptyl od 9.03 i dr mowil zeby w 13-14 dniu nie pozniej przyjechac,ale nie dopytalam ile wczesniej mozna....zapisalam sie na 17.03 bedzie to 9 dzien brania gonapeptylu.. myslisz ze za wczesnie? Chcialam zapisac sie na 19.03 ale w rejstracji powiedzialy mi ze nie wiedza czy wtedy dr M bedzie mial dyzur... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja powiedziałam Pani w labie, że biorę antyki i odpowiedziała mi, co już napisałam. Pani zaznaczyłaa, że mają pacjentki na antykach, ale lepiej, żeby był to normalny cykl, bo przecież wtedy mamy drugą fazę i można sprawdzić jak te komórki się kształtują podczas ewentualnego zagnieżdżania. Nawet jeszcze mówiła, że najlepiej zrobić badanie w drugim naturalnym cyklu, na co ja na pewno nie będę czekać.. Dziewczynki niczego Wam nie narzucam, z niczym się nie upieram, piszę tylko to, czego się dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja rozmawiałam z Panią w labie, nie z dr Janosz, więc oczywiście Ty możesz mieć rację... Pani laborantka to nie lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jana to kiedy lekarz każe Ci przyjechac na podglądanie zależy jak będa Ci rosły pęcherzyki i ile ich bedzie tak jakos koło 7 dnia brania gonalu byłam potem koło 9 potem jeszcze 2 razy ja miłam dokładany gonal bo nierówno mi rosły pecherzyki w sumie miałam 11 dni stymulacji ,a co do tego jka sie czuam po gonalu to okropnie ale ja jestem alergikiem na leki no ogólnie gonapeptyl wprowadza cie wstan menopauzy wiec to jka sie czujesz jest troche indywidualne ,no ja uslyszlam ze menopauze bede przechodzila ciezko bo tez dni kiedy bralam gonapeptyl byl dla mnie bardzo ciezkie ,sa mozliwe jakies objawy nieporzadane wele osom ma bóle głowy skoki cisnienia pocenie sie ,ja oprocz tego czulam sie bardzo zle ale tak jak ci mówie to jest indywidualne ,a co do leku o który pytasz to nie wiem zapytaj lekarza on ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia żeby Cie już tak nie bolało. .Ty weszłam do rzadowki masz wsio za free a ja wywaliłem 13.900 +za wsio place klej crio itd... i udało mi się tylko z kariotyp na nfz..chyba nie chciałabyś się zamienić?! O czym wogole temat... A napisałam to tylko dlatego bo może są na forum dziewczyny które skorzystają z porady genetycznej bo też b.szybko są wizyty badz z badania..chyba o to tu chodzi.. jestem poirytowana ciagnieciem tego tematu w taki sposób... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jana powiedz lekarzowi, że miałam takie objawy po progesteronie z czech ze mialas stan zapalny pewnie przepisze ci cos innego szczerze to nieslyszalam o tej nazwie powiedz mu na wizycie napewno ci jakos doradzi po co masz sie narazac na bakterie czy stan zapalny skoro ten cykl moze okazac sie udany a nabawisz sie niepotrzebnie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
madzia juz sie nie odzywam w tym temacie jak nie che sie kłocic bo nie o to chodzi koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja jeszcze raz napiszę, że bardzo się cieszę, że podałaś info o Poradni, bo się na pewno przyda i ja jestem Ci za to wdzięczna. Nie przejmuj się :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Sil_sb - rozmawiałam osobiście na ten temat w GynC, zapewniono mnie, że mogą podać 100 lub 200 w zależności na jaką ilość się umowię w takiej samej cenie. Nie wiem czy podaję sól fizjologiczną, ale przecież sól to sól nic nie zdziała sama w sobie. Może chodzi tylko o to, żeby na raz nie sieknąc taką dużą dawką bez przerywnika? Nie wiem. Ale w takiej sytuacji olewam Provite, bo musiałabym tam jechać, zaplacic za wizyte itp. a do Gyn mam lepszy dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia idziesz prywatnie go Grygi czy na nfz?tez sie zastanawiam czy do niego uderzyc..o ktorej masz wizyte?daj znac jak po wizycie i co CI powiedział..trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to która z Was była w tej poradni genetycznej w Rudzie Śląskiej? Warto? U kogo byliście i co zalecił? Bo jesli tak krótko się czeka to może opłaca się jeszcze nam jechać przed zabraniem mrozaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope ja jednak jestem do dr Papuga-Szela :O czekam... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, Helen Grania Sylwia jak się czujecie? Zaglądacie tu jeszcze czasem? Milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia powtarzasz betę dzisiaj? czy dostałaś może już @ ? Na kiedy umawiasz się do dr M. ? Ktoś szykuje sie teraz na criotransfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zizia na nfz skoerowanie dał mi bez problemu lekarz rodzinny. Właśnie czekam pod gabinetem ale do dr.Papugi-Szela miałam być do grygi ale mi termin nie pasował...terminy szybkie a teraz przedemna tylko 1 pani czeka :) Wyjdę dam znać :)) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
dredzik tak ja bede miała crio mam iśc 15,03 na wizyte do dr m i juz mam dostac leki na szybki transfer albo na naturalnym cyklu ,ale szczerze mówiąc chciałabym odczekac mieisąc jeśli lekarz sie zgodzi nie czuje sie jeszcze dobrze po punkcji chcialbym zeby moj orgaznim wrocil do normy a czuje ze jeszcze tak nie jest jesli sie nie ,ja mialam punkcje 01.03 i ztej punkcji mam mrozaka bo odwolano transfer za wysoki progesteron ,dlatego teraz tak czuje ze lekarz bedzie chial mnie szybko przygotowaci od razu mrozak :(( nie bardo mi sie to widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jak na złośc dobrze reaguje na leki ina stymulacje i w przypaku transferu crio pojdzie migiem jak to lekarz okreslil ,nie wiem jak mam go przekonac zeby pozwolil mi odczekac ,myslicie ze tak gonia ze wszytkim bo kasa sie konczy ? juz teraz i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia masz może jakiś namiar na tą poradnię genetyczną w Rudzie Śląskiej?? Ile czekałaś na wizytę??? Jak mam wizytę u genetyka na 20-05 w Łodzi na wynik czeka się 4-8 tygodni. z góry dziękuję za informacje :) Karolcia885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dredzik! Wczoraj :) Najpierw przez pół h wypełnia się dokumenty wywiad rodzinny kto miał jakieś choroby u nas wsumie nie było takich przypadków także szybko poszło nie miala o co wypytywac. .dr sxerowala dokumenty (trzeba mieć też protokół stymulacji niby dla nfz) i odrazu ze zleca kariotyp, wsumie w szoku byłam bo juz myślałam zw będę musiała o to się prosić przekonywać itp..a tu odrazu powiedziała o zadawalajacym terminie dr.taka luźna fajna babka:) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam tydzień. W linku powyżej tam jest namiar na ta poradnie. Miałam mieć crio teraz na cyklu naturalnym ale po tej stymulacji mój organizm zwariował endo cienkie pecherzyk marny..w przyszłym podchodzę na cyklu sztucznym zaś miesiąc w plecy...wczoraj miałam też wizytę w gyn :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powtarzam..nie ma sensu..czekam na @..no musze sie umowic do dr M...moze zadzwonie dzis sie umowic...bo ja musze sie umowic na jakis czwartek..nie chce sie juz zwalniac z pracy;/ Madzia czy na skierowaniu lekarz wypisywał Ci jakis kod skierowania?cos takiego :" – rozpoznanie wstępne – kod ICD-10"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny lekarka w tym ogólnie nie siedzi przyznała. Ale powiedziała ze ma koleżanki lekarki co nie mogą zajść..ponoć wsio jest w fazie badań klinicznych jeżeli chodzi o postępowanie i skuteczność. Powiedziała ze szkoda pieniędzy na kolejne badania bo i tak wszystko mi podają na wszelkie opcje...ogólnie kapa z ta immunologia.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope a Tobie co powiedział dr? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona nie chce przeskoczyć. ..://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast badań z wynikami których i tak nic nie da się zrobić jak crio nie wyjdzie a pew nie nie wyjdzie bo zarodek w 3 dobie jest 4b mimo że w jedna dobę pogonil o 100%.. biorę wszystko scratching endometrium intralipid i ten atosiban...jak nie wyjdzie szukam surogatki! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×