Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Basik 3maj się :((( My nie czekamy do 5 doby bierzemy naszego eskimoska ktory jest 4b w 3 dobie..nie mamy nic do stracenia noo.. 2 tys...a jak nie dotrwa do 5 doby to będę myślała a może w brzuszku byłoby mu lepiej i nie potrzebne wyrzuty..a takto zawsze jedna szansa więcej. Zresztą skoro mroza takie embriony to znaczy ze szansa na ciąże jest...dla nich każdy nieudany transfer to spadek skuteczności tez im pewnie zależy żeby się udało bo wsumie konkurują głównie skutecznością.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uda się to trudno..ale nie będę miała sobie nich do zarzucenia.. Basik masz mrozaczki? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzenie nie jest infantylne. Raczej dr M z wieloletnim dosw wie co mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik tak mi przykro :( Gościu ja mam maila do p. dr Janosz, ale to jest prywatny mail. Nie mam upoważnienia, by go rozdawać. Kontaktu telefonicznego do niej nie mam. Mogę tylko zaproponować kontakt z Provitą, oni powinni ci podać namiar do niej. Napisałam maila do MZ z pytaniem o finansowanie intralipidu. Ale nie oczekuję, że szybko odpowiedzą. Tylko raz odpisali mi chyba po półtorej tygodnia. Potem pisałam chyba jeszcze 3 razy i zawsze 3-4 tygodnie na odpowiedź czekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to fajnie, ale przed transferem na pewno odpowiedza, tak sobie myślę, ze lekarz powinien coś zaproponować przy takim wyniku, ja umowilam się jeszcze dzisiaj do Genetyka i na akupunkture, wszystkie swoje siły kieruje w ten 3 protokół, jak to się nie uda, to już więcej sił mi nie starczy na walkę. ... musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż się mnie dziś zapytał, czy będę chciała wziąć ten środek na skurcze macicy... Bo idąc tropem wypowiedzi dr Janosz, że należy rozbić bank przy 3 podejściu, to powinnam i z tego skorzystać. Aaa, zapomniałam napisać. Przepisałam się na wizytę do dr M z soboty na piątek. W sobotę nie wiadomo kto by mnie przyjął, a w piątek na pewno będę u dr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
wiecie moze kiedy wraca dr m ja wprawdzie umówiłam sie na wtorek ale piszecie że go nie ma urlop a do kiedy ma urlop wie któras czy juz wponiedziełek i we wtorek bedzie wprawdzie zapisałam si e doniego ale apn na recepcji pow ze doktor ma urlop ale pewenie juz bedzie chce isc do doktora m doktor cz nie wchodzi w gre i chce miec pewnosc ze we wtorek bedzie dr m ktoras zwas ma wizyte na wtorek ablo poniedzilaek do dr m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam was dziewczyny ja dzisiaj musiałam w pracy postawić sprawę na ostrzu noża bo mam zacząć stymulacje od poniedziałku o 19 mam podawać monepur a ja jak na złość mam drugie zmiany i teraz jest problem bo w pracy se zastrzyku nie zrobię poza tym chcę mieć pewność że robię to o wskazanej godz a nie na łapu capu. Teraz się zastanawiają kierowniczki nad planem pracy bo już mamy dwie osoby na zwolnieniu lekarskim i jak ja bym im wypadła trzecia to nie mają szans. Z dobrych wiadomości invimed zwróci mi kasę za screching endometrum 250 zł. Napisałam im wczoraj ze mi to nieprawidłowo naliczyli że ten zabieg jest refundowane w ramach programu MZ basik przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamii wiecie już kiedy będziecie podchodzić do inseminacji? Czy zmieniliście jednak plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, to tak ciężko sobie tłumaczyć co jeszcze mogłam zrobić aby... Tak robiliśmy PDG zarodków .To był mój jedyny mrożaczek. Teraz czekam na @ i zaczynam antyki 1 lub 2 m-ce z długą procedurą stymulacji .Będę decydować 17.03 na wizycie u M. PGD już nie będę robić bo już robiłam i wiem że te zarodki co dochodzą do stadium blastocysty są ok. Równocześnie chyba podejdę jeszcze raz do serii szczepień imunologicznych tym bardziej że mam już dawce. Chodziasz p.M nie jest do tego przekonany, ale mój imunolog twierdzi że to jest u nas problemem bo mamy z mężem bardzo dużą zgodność genetyczną i cały czas nam mówił że dokąd nie poprawimy mlr napewno nam się nie uda , tyle że 2 różnych dawców i 0 efektu, a tyle różnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine tak jak obiecałam, tak piszę - co mam przyjmować: colostrum, wit.D, kwasy omega 3, miovarian i dalej to co przyjmuję pregna plus. Hope, a gdzie zapisałaś sie na akupunkturę? I jaki to koszt? też się zastanawian. Sil, a o czym dokładnie napisałaś do MZ w sprawie tego intralipidu? A powiedz mi, wiesz może, albo któraś z Was tutaj wie, gdzie mogę się więcej dowiedzieć na temat tego ryczałtu na fragmin, przy tym moim dodatnim czynniku V Leidena - tak jak pisała mi dziś karolka1234???? My też pytaliśmy się dr Janosz na co poświęcić kasę - poleciła ten streching i ten embryo glue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że już wszystkie inne opcje niepowodzeń już wykluczyliśmy przez te 10 lat starań. Została nam tylko ta zgodność genetyczna i tym samym brak ochrony zarodka przy implantacji bo zarodek jest za bardzo genetycznie podobny do mnie i tym samym organizm nie łapie i nie chroni ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mandy czekam na @ mam dostac okolice czwartku...i od 3dc mam brac 2 tabletki clo ... A Ty teraz tez IUI robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik 33 przykro mi, chociaż wiem, że te słowa mało znaczą przy tym co czujesz :( Przepraszam, że teraz pytam o to, ale ile płaciliście za PDG zarodków i gdzie to robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak aku chcę zrobić w Wawie, bo chcę zrobić zaraz przed i po transferze -słyszałam że wtedy jest najlepszy efekt, bo poprawia się ukrwienie macicy i ciało jest zrelaksowane, czytalam też opinie na forum ze wpływa na grubość endometrium a u mnie czasami było cienkie, ja już we wszystko uwierzę :) będę na aku 4.04 bo wtedy mam wizytę w Invimedzie, to napiszę jak wrażenia, to jest lekarz tylko obcokrajowiec, koszt 80 zl za aku, a pierwsza wizyta 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamii była to trudna decyzja (czy jeszcze raz iui, czy zaczynać inv), ale poszliśmy za radą dr M i spróbujemy ostatni raz. Może to błąd - zobaczymy... Wczoraj skończyłam antyki, czekam na @... Będę się ostrzykiwać gonalem, dr M zdecydował, że u mnie będzie tak lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia1981 dr M jest na urlopie do jutra Dorciak napisałam że po II procedurze z MZ zrobiłam badania immunologiczne, wyszło mi że mam za dużo komórek NK i immunolog zalecił wlewy z intralipidu i czy w związku z tym, że jest wskazanie, to czy są one wliczone w procedurę. Jeśli chodzi o ten ryczałt, to ja bym wzięła wyniki badań do dr M i na wizycie powiedziałabym, że immunolog powiedział, że na to należy podawać fragmin i że powinien być na ryczałt i zapytaj, czy tak będzie wypisana po punkcji recepta. Co do strechingu to mi dr M powiedział, ze to się robi na naturalnym cyklu... Ale np. Catarina miała to teraz a brała antyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik przykro mi:( aż nie chce mi się tu zaglądać ...same złe wiadomości ;( kiedy w końcu będzie dobrze??..szkoda gadać..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku zostaje w gyn ;/..dzwoniłam do provity i co mi powiedzieli..że pierwsze wolne terminy mają dopiero za 2 miesiące bo teraz skupiają się na rządówce i mają dużo pracy...masakra jakaś..nie dość że człowiek musi tyle kasy płacić to jeszcze miejsc nie ma...nie mam pytań..rządówka na pierwszym miejscu a my co??my też chcemy przynajmniej się na te je...leki załapać..tak sie wkurzyłam ..nic nie zrobie co będzie to będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
basik ale jak dobrze pamietam masz jedno dziecko byłam po narkozie ale cos kojarze :) i mimo to ze jedno dziecko jest to może byc niezgodnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina pisałam wcześniej ale widocznie przeoczyłeś kto ci przepisał antyki to była twoja pierwsza wizyta w Warszawie jak wrażenia jak doktor dorociak stopień endometriozy myślę że ten zabieg coś da bo ja też mam endometrioze pierwszego stopnia jeszcze wizyty nie mam wyznaczonej cały czas czekam proszę odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, czyli za pierwszym razem trzeba zapłacić 180 zł za akupunkturę? Dobrze kumam? A gdzie dokładnie będziesz to robiła? W Invimedzie? Przepraszam, za te 100 pytań do, ale 4.04 masz wizytę już przygotowującą do stymulacji czy jak? Co będziesz miała robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kicia dobrze kojarzysz mam 17-latka i to naturalnie ,w czasie kiedy zaszlam w ciążę miałam straszny stan zapalny po stomatologicznym zabiegu chirurgicznym, który utrzymywał się ok 2 m-cy ,organizm się podobno bronił i wytwarzał jakieś przeciwciała które podobno ochroniły przy okazji i mojej niewiedzy maleństwo .Tak więc jak to lekarz mówi miałam szczęście w nieszczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
smutasek dzieki uspokoiłas mnie czyli dr m juz bedzie w przyszłym tygodniu Basik kurcze to rzeczywiście szczeście w nieszczesciu no ale ja trzymam kciuki że uda się to Twoja sytuacje wyjasnic ,żegenetyk coś doradzi albo immunolog i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem mnóstwo lat starań i nic, ja to sobie jeszcze tłumaczę jeszcze tym że byłam dużo młodsza ale podobno w moim przypadku to bez znaczenia .Tym bardziej że dość szybko zdecydowaliśmy się na drugie dziecko jak widać bez skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×