Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sil dzięki, ja wiem że kilka razy pisałaś już o tym immunofenotypie, ja teraz już nie wiem czy go teraz robić tzn czy to jedno badanie mi wystarczy czy z niego wychodzą wszystkie przeciwciala? Koszt 400 zł z tego co pamiętam, a robię je tylko ja czy mąż też jak kariotyp? Termin 23 lub 30 marzec :( chyba też mi nie pasuje bo 30 to będzie moj 16 dc dopiero i to na antykach, więc nie wiem czy przy nich można robić to badanie? Help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że beta jest 2,75 czy 4 nie oznacza, ze zarodek probowal siezagniezdzić. TO JEST WYNIK NEGATYWNY. czyli dopiero wynik powyzej 5 MOZE swiadczyc, ze cos sie zadziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Hope, ja bym jednak podczas brania antyków nie piła ziół Sroki, bo one stymulują jajniki (tyle ze naturalnie), a tuż przed in vitro trzeba je wyciszyć. Ale to tylko moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka dr.powiedziała ze wynik będa do mojej stymulacji ..dziewczyny to był główny temat naszej rozmowy nie róbcie ze mnie głupiej...leżę gadam z mężem mówiła ze do dwóch tyg zadzwonia z labo żeby przyjechać na pobranie a wynik jest u nich po 3 tyg bo są na bierzaco zadzwoncie sobie zapytajcie..i tak mam zapas bo stymulacja będzie od ok 16 mają przy dobrych wiatrach. Była któraś u dr.Gryga immunologa w Będzinie? jutro mam wizytę :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tutaj nowa-choć Czytam Was codziennie od dawna. Jestem pacjentką dr M. Pierwsze podejście do in vitro sierpień 2015, drugie styczeń 2016 (bety ujemne) a do trzeciego się przygotowuję. Dziś miałam wizytę u dr Cz, ponieważ dr M jest na urlopie. Dostałam po raz pierwszy długi protokół ponieważ mam niskie AMH. Mam pytanie dla osób, które miały gonapeptyl przepisany. A więc, jeszcze parę dni biorę ovulastan a następnie w 22 dniu zacząć zastrzyki Gonapeptyl czyli 14 dni. Około 12-13 dnia brania zastrzyków mam przyjechać na "podgląd" Pytanie- czy miałyście w 15 dniu po zastrzykach od razu zalecone dalszą stymulację menopurem i gonelem? Proszę o odp ponieważ jest mi potrzebna inf bo muszę "z góry" w pracy uprzedzić kiedy mnie nie będzie bo będę musiała jechać na "podgląd". Niestety ludziska u mnie w pracy nie są wyrozumiali. Jana1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja też dzwoniłam do Provity w sprawie immunofenotypu i pytałam czy można robić badanie na antykach i tak jak przypuszczałam, Pani odpowiedziała mi, że taki wynik nie będzie miarodajny i nie powinien dla lekarza stanowić podstawy diagnostycznej - jeszcze raz zaznaczam, że nie jest to moje zdanie, powiedziała mi tak Pani w labie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
karolka chodzi o kariotyp ten obowiązkowy w gyn bo rozumiem że o to pytasz nie genotyp a kariotyp jakies przejezyczenie ale tak dziewczyny które sa zMZ robia badanie kariotypu w gyn to jest podstawa przsjscia do drugiego podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klee dzięki, Tak myslalam, ze przy antykach sie nie powinno, choc nie wiem jak przed 3 protokołem mogę inaczej poprawic jakosc komorek :( ale za to polecilam te ziola mojej przyjaciółce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jana tak dlugi protokół tak włąsnie wyglada ja rano tego 14 dnia wzielam ostatni zastrzyk gonapepetylu i wieczorem tego samego dnia zaczelam brac gonal tak bedziesz musial przyjezdzac na podgladanie srednio co kilka dni co 5 to zalezy jka beda ci rosly pecherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby tylko w gyn mogłyscie robić? Kariotyp to kariotyp nie ma znaczenia gdzie wykonany..zresztą wątpię że gyn to robi raczej gdzieś wysyłaja..różnica tylko taka zw w gyn ponad 900 w provicie 640 a można też na nfz. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy dzięki za info - czyli na razie odpuszczam temat immunofenotypu :( jak teraz nie wypali to wtedy to na pewno zrobię, Madzia ja byłam u immunologa w Będzinie dzisiaj - i jestem bardzo zadowolona, ciekawa jestem Twojej opinii- daj znać jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę nie dochodźcie się już z tym genetykiem. Udało się Madzi i super. Po to jest to forum i wiele innych aby dowiadywać się o ważnych sprawach. Te które maja już kariotypy zrobione w tym ja, żałuję, że za późno si dowiedziałam, bo można byłoby zaoszczędzić 800 zł za nas dwoje. Ale co było nie wróci. Nie ma co się dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jana tak tego ostatniego dnia jak masz zastrzyk gonapeptylu czyli kolo 14 dnia brania go przyjezdzasz do kliniki lekarz robi usg i tego samego dnia dostajesz recepte na gonal izaczynasz go brac tego same dnia tzn zastrzyki albo nastepnego i co kilka dni przyjezdzasz na podgladanie od momentu gonalu protokol krotki niczym sienie rozni od dlugiego potem na koniec ovitrell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
madzia tylko w gyn moglysmy zrobic te badanie kariotyp wynik innego laba nie bylby respektowany dlatego chcialam ci towytlumaczyc ale nie wiedizlam ze jestes wpodejsciu 2plus 1 ciebie pewnie obowiazuja inne zasady imusisz sama dopytac ,to dotyczy tylko rządówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ją też miałam zlecone kariotypy i nie robilam ich w gyn.nikt mi ich nie kazał robić w gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
dorciak nie zaluj kasy na kariotypy jesli jestes w rzadowce masz je zrobic w GYN bo tak sory ale no bardzije juz nie potrafie tego wytlumaczyc inny wynik nie respektowany !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Kicia .... jakieś niedomowienie , ja nie napisałam że robiłam w Gyn , tylko że w Gyn wymagali przed 2 protokołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
tak ale od jakiegos czasu wymagaja kariotypu w gyn dla rządówki ja tęz myślalłąm ze sobie zrobie gdzie indziej i na mysleniu sie skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GynC nie robi problemow jesli nie robi sie u nich kariotypow. Ja robilam w Invimedzie w Katowicach za 640zl,w lutym 2016. Wynik byl w 14 dniu roboczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, napisałam, że ja już zrobiłam kariotypy, ale powiem szczerze, że nie pamiętam czy dr M powiedział, że musimy napewno u nich zrobić, wiem jednak, że musieliśmy szybko działać bo mieliśmy miesiąc do zaczęcia stymulacji, stąd w Gyn zrobiliśmy. Jakbym miała więcej czasu i wiedziała że w Rudzie można zrobić szybko i na NFZ to poszłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
były czasy że trzeba bylo robic w gyn ja juz nie mam siły tego tłumaczyc jest czesc dziewczyn które maja zrobione kariotyp za te 900 zl ito byly te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE robisz tylko ty, 400 zł to koszt twojego badania. 16 dc to może być za wcześnie. Ale na antykach jak najbardziej możesz być. Ja byłam. karolka1234 od kiedy GynC podaje intralipid w ilości 200 ml? Pierwszy raz słyszę. Słyszałam, że dziewczyny umawiały się na podanie intralipidu tak jak w Provicie, ale ostatecznie dostawały jedna butelkę i nie dostawały soli fizjologicznej czy co to tam dodatkowo podaje Provita. Jana1977 ja biorę gonapeptyl od poniedziałku. Ale mi dr M kazał wziąć pierwszy zastrzyk w ostatnim dniu antyków. Małami na pewno też tak miała... O ile dobrze pamiętam. Ja mam byc na podglądzie 13-14 dbg, 13 dzień to sobota i na ten dzień się umówiłam. Stymulację rozpisują różnie. Raz od 13 zastrzyku gonap. raz od 14tego, raz od 15tego... mandy11 - u mnie dr Janosz wiedziała że jestem na antykach i nie widziała przeciwwskazań do immunofenotypu... kicia1981 ja robiłam kariotypy w Diagnostyce i dr M nie miał nic przeciwko moim wynikom... Poważnie nie wiem co się z wami dziewczyny dzieje. Odnoszę wrażenie, że tu ostatnio jakaś straszna napinka, nagonka... Masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
tak dorciak tylko ze były przypadki a nawet wiele ze wyniki badan z innych labow nie blyl repsektowane sama polozna powiedizla mi prosze zapytac lekarza czy zaakceptuje wynik spoza gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zaś mi przeskakuje strona, albo zjadło mi post. Jeśli przeskakuje, to dopisze tylko, że właśnie sobie przypomniałam, że jeszcze przed badaniem pani w labie zapytała który to dzień cyklu i ja wyjęłam antyki i sprawdzałam ile tabletek mi zostało do końca... I nie powiedziała, że nie powinnam robić badania, jeśli jestem na antykach... Ale dopytam dr Janosz, choć ja już nic nie zmienię, bo tak zrobiłam to badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jest jeden lekarz który nie respektuje wyników zinnych labów a który to dobrze wiecie bardzo sympatyczny i miły lekarz,,,albo ka sympatyczny to ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak widzicie, że strona przeskakuje, to piszcie więcej, albo wstawiajcie po 1 pustym poście. Tak tu kiedyś ustaliłyśmy, bo inaczej to się nie da prowadzić dyskusji.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jesli jestescie komercyjnie robicie co chcecie jesli rzadówka to juz nie do końca jesli chodzi o badania teraz jak same wiecie od stycznia sie wiele zmienilo intralipidu kiedys nie bylo nagle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×