Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Dokladnie... ja tez fragmin po transferze mialam pelnoplatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,w kazdej aptece roznych firm maja. Ceny od 6 zl za 30szt wit.D Dawki sa 2000,4000 ile sobie zyczysz.A w Gync jaka dawke kazali Ci brac? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z 21.56 - dziękuję za te informacje. Tylko, że ja własnie czynnik V Leiden mam dodatni, czyli źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on mi mowił ze w kielcach sa krotkie terminy i ide 19,04...a na skierowaniu mam wypisane juz kielce wiec nie wiem czy moge isc do tej Rudy?? Ania kup wit D np 2000j. tylko np bierz ja z olejem lnianym zeby sie lepiej przyswajała wit d, jest w aptece bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba oszaleje z tymi suplementami :( boję się żeby nie przesadzic, a z drugiej strony odzywiam się ostatnio bardzo źle (slodycze) i tyje na potęgę, Ale to przez ten stres :( i wiem że suplementy nic nie dadzą skoro źle się odzywiam - do tego jestem strasznym miesozercą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisz sobie u lekarza Devicap albo juvit d3 krople się lepiej wchłaniają mają rejestracje leku a nie suplement.. kosztują ok 4 zl i wystarczają na b.długo. Farm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja dopiero wizyte mam na 30.03 i chciałam juz zaczac brac bo mój poziom to 10,06 wiec niski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moj mąż też ma żylaki i jego mama również - stąd wskazania do pakietu zakrzepowego, jak u mnie. Ania, myśmy z mężem mieli z początku wynik wit. D3 - 8,5.... Immunolog kazał nam brać Devikap - to jest wit. w kroplach, na receptę, tanio wychodzi. Braliśmy przez 1,5 m-ca po 20 kropli, tj. 10.000 jednostek i doszliśmu do ok 42. Teraz biorę jak mi kapnie, ok 5.000 jednostek, ostatnio się badałam i miałam ok 56 wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie najlepsze to nie wiem... myslalam ze wit D to wit D i tyle :-) tylko roznia sie dawka.Dr nic mi nie sugerowal. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorciak ma V Leiden dodatni, więcej jej przysluguje fragmin z refundacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny nie traćcie nadzieji musi nam sie udać! Mnie przywitała dziś @ wiec zaczynamy proces antyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny nie traćcie nadzieji musi nam sie udać! Mnie przywitała dziś @ wiec zaczynamy proces antyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny nie traćcie nadzieji musi nam sie udać! Mnie przywitała dziś @ wiec zaczynamy proces antyk Tasia a ty jak tam? Aniu ja tez miałam tak niska witD poprostu brak słoneczka nic sie nie przejmij zacznij brać tabletki i będzie ok! Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy te z Was , które są wierzące spowiadaja się? Dla mnie in vitro nie jest grzechem, ale od tego czasu nie byłam u spowiedzi. .. wcześniej też chodziłam bardzo rzadko, ale jednak ... co Wy o tym myślicie? Poszlam dzisiaj na specjalną mszę pomodlić się do Św Rity patronki spraw beznadziejnych i prosiłam o dziecko dla kazdej z nas :) nie jestem zbyt religijna , żałuję że nie wierzę tak mocno, bo wtedy byłoby mi lżej to znosić...dobra kończę z taką gadka, bo pewnie nie wszyscy chcą o tym czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia zadzwoń do Rudy i zapytaj, z tego co wiem to lekarz nawet nie powinien wpisywać miejscowości, Ale jak wpisał to nie ma to znaczenia gdzie pójdziesz, tylko w Rudzie chcą 2 skierowania - dla Ciebie i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem baranem, urodziny mam 5 :) Ja miałam Wit na poziomie ok 30, zalecenie dr J (potwierdzone przed dr M) vigantoletten 1000 - 2 tab. Te tabletki jeszcze w listopadzie były tylko na receptę, teraz można je kupić bez recepty, dr M powiedział, że to właśnie takie co faktycznie na ten poziom wpływają, a nie jakieś dziadostwo. Nie badałam teraz tego poziomu, ale liczę, że wzrósł. Gościu fragmin jest pełnopłatny, chyba że jest wskazanie, np. wykryto mutację V-Leiden czy jak to się pisze... Hope ja w ubiegłym roku, przed chrzcinami chrześnicy, jak byłam u spowiedzi, to miałam bardzo trudny okres. Ksiądz jakoś to wyczuł, zapytał, jaki mam problem i mu wylałam wszystkie smutki, że będę matką chrzestną u brata a sama się staram o dzidzię tyle lat i nic. Zapytał czy próbowaliśmy in vitro, powiedziałam że jesteśmy na etapie decyzji. I on powiedział, że w in vitro będę dojną krową (dosłownie) i bym spróbowała naprotechnologii, bo to jest sposób właściwy. Ale powiedział też, że jego siostrzenica próbowała in vitro, ale nic z tego nie wyszło (ale oczywiście napro zadziałało). Jakbym do niego znów poszła na spowiedź, to myślę, że raczej rozgrzeszenia by nie było, ale mogę się mylić. Zasadniczo nie czuję potrzeby, by się z tego wyspowiadać jak z grzechu... Uważam, że postępuję słusznie. Ostatnio przeczytałam wypowiedź jednego księdza, który stwierdził, że osoby niepłodne gdzieś się chyba pogubiły, bo zaczęły myśleć, że mają prawo do dziecka, a skoro są niepłodne, to znaczy że dziecko nie powinno być im dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Cześć Warszawianki wróciłam Jestem padnięta ale pozytywnie nastawiona pani doktor super babka strasznie miła i sympatyczna wszystko można zapytać odpowiada na pytania naprawdę super Babka zrobiła na mnie dobre wrażenie dzisiaj to taka papierologia wypełnianie dokumentów Zrobili nam dodatkowe badania pani Basia również bardzo sympatyczna pani doktor powiedziała że w moim przypadku zastosują inne leki mieli dużo takich przypadków jak ja i się udawało więc jestem dobrej myśli kolejna wizyta pod koniec kwietnia i wtedy zaczynamy zmykam spać bo już na oczy nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.nasz-bocian.pl/node/55452 Widziałyście ten raport? Gyncnetrum w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych klinik, zaczyna się wiosenny wysyp ciążówek, Już się czuję, jakbym stała w kolejce po dzisiusia anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, powiem Ci tak, spowiadałam się 2 lata temu, do kościoła rzadko chodzę. Modliłam się juz do chyba większości świętych i NIC. Usłyszałam kiedyś od męża, że nie chce by było tak, że jak jest coś źle, to trzeba pędzić i się modlić. Co ma być to będzie a nie - jak trwoga to do Boga. Dlatego teraz modlę się normalnie, tak jak byłam uczona od małego. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope na moje szczęście ją nie mogę się spowiadać bo jestem po rozwodzie i drugi raz wyszłam za mąż więc my z mężem i tak jesteśmy potępieni tak mi ksiądz kiedyś powiedział. Więc teraz in vitro .... Będe się smażyć w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo ja czekam na @ boje sie ze cos sie przesunie bo nie mam żadnych objawów a powinna pojawić sie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer, napisałaś że w Twoim przypadku zastosują inne leki, bo mieli wiele takich przypadków. A powiedz dokładnie o co chodzi? Jeżeli to oczywiście nie problem. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ich oczach chyba też będę potępiona. I to jeszcze bardziej bo nie mam ślubu kościelnego, choć nie jestem po rozwodzie. Ale jakoś mam opory przed składaniem przysiąg przed ołtarzem. Zbyt poważnie traktuję takie rzeczy. A w życiu różne sytuacje się zdarzają. Ale uważam, że jeśli bóg słucha modlitwy, bardziej patrzy na to, jak się modlisz, niż jaki masz ślub anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak chodzi o to że nam zarodki umierały i nie było ci mrozic rozwijały się do piątej doby i potem dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie traktuję in vitro jako grzech więc nie zamierzam się z tego spowiadać (w przyszłości jak już się zdecyduję iść do spowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja olalam kościół i Boga niestety..a dlaczego mnie się ma nie należeć dziecko skoro patologi się należy...uważam że nikt nad tym nie panuje skoro jest tyle niesprawiedliwości, albo nie można ma ufać skoro na to pozwala..odwróciłam się zupelnie, wszystko mnie tyle kosztuje nerwów i zdrowia..jakbym miała jeszcze przeżywać i wykręcac sobie jakieś moraly religijne to bym oszalała. :( jak można się wyspowiadac z in v jak np.da mi to dziecko..będę uważała zw to moja najlepsza decyzja w życiu a jakbym nie spróbowała to bym żałował resztę życia.. Dziewczyny byliśmy na imprezie kiedyś u księdza proboszcza a ten prxy stole po alko zaczął gadać co ludzie mu na spowiedzi mówia..wtedy sobie powiedziałam spowiedź NIGDY W ŻYCIU.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół to wyciągania pieniędzy nic pozatym pomodlić się za kogoś płacić ślub nie mniej niż 500 chrzest 300 jak nie ślubne dołożysz 100 i tez ochrzcimy.. msza 70.. itd itd..księża żyją na takim poziomie jak żadna z nas podejrzewam, maja panią sprzątaczka panią od gotowania.. mnie np.na to nie stać..a Rydzyk taka swietobliwosc jeździ maybachem..bo te biedne staruszki zamiast wykupujac leki w aptece to ślą kasę dla niego :// dla mnie to nie jest miłosierdzie..:( tylko myślenie oczu, ale każdy ma prawo mię c inne zdanie i to nie jest temat forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×