Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Natalia wytlumacz mi bo nie ogarniam skoro transfer mialas w tym.miesiacu to powinnas miec 2 lub trzy miesiace przerwy to dlaczego piszesz ze juz dlaciebie niema kasy skoro teraz nie mozesz podchodzic moze lekaz mial na mysli ze za dwa miesiace nie bedzie juz kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Natalia wytlumacz mi bo nie ogarniam na poczatku miesiaca mialas transfer to teraz powinnas miec dwa lub trzy miesiace przerwy to dlaczego piszesz ze dla ciebie nie ma juz teraz kasy chcialas podejsc od razu z miesiaca na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mają juz pieniędzy? Dzis mam wizytę! Jestem w połowie tabletek anty, specjalnie się spieszyłam z badaniami immunologicznymi. Chyba padnę zaraz! Od wczoraj mam same niepowodzenia a jeszcze teraz taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika super ze beta coraz wyższa..zacznij wierzyc ze sie udało :) Dredzik..no ja byłam u immunologa i mam plan przez dwa miesiące wybadać co mi jest...Immunolog zlecił mi narazie mutacje mthfr...i dał skierowanie do genetyka..takze czekam na wizyty. A Ty kiedy podchodzisz do crio?? No i dzis mnie czeka wizyta u dr M..ehh..juz mi sie nie chce tam jeździć..dobrze ze mamu dwa miesiace przerwy od kliniki :) Lalika na endometrium to chyba migdały i czerwone wino...albo jakies Tabsy.. miłego dnia dziołuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie jak to jest jak ktos juz zaczął anty? Czy tez juz nie będę miała szansy na 3 podejscie? Masakra! Ten rok jest dla mnie mega pechowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kobietki, w ten w końcu piękny, słoneczny dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny ale cały dzień nie miałam dostępu do neta. Bete zrobiłam dzisiaj bo mam od dzisiaj urlop i łatwiej będzie przez to przejść ale nie liczę na cud bo w nocy dostałam plamień i to dość mocnych. Wynik po 16:00 ale już siedzę i ryczę. Mrozaków też nie mam bo podzieliły się tylko do 10 komórek i na tym zaprzestały. Wiec wracam do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... a moja znajoma zalapala sie teraz nie dawno... wlasnie jest po transferze... :/ czyli spoznilas sie natalia chyba o doslownie kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula... nie stresuj się, poczekaj do wizyty. Widzę, że dzisiaj kilka z nas będzie w klinice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze jeszcze się załapię. Nie mam mozliwosci dojazdow gdzies dalej by się przeniesc :( Kto ma jeszcze dzis wizytę w gyn? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika ja na poprawę endo piłam codziennie lampkę czerwonego wytrawnego wina (bycz krew) i jadłam orzechy brazylijskie po kilka dziennie bo mają mnóstwo kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tym brakiem pieniędzy to jest tak ja miałam transfer w lutym więc kolejny byłby gdzieś w maju doktor m powiedział mi wtedy że nie Gwarantujemy że będą mieli w maju pieniądze więc żeby nie tracić tej trzeciej próby przeniosą się po prostu do Warszawy bo bałam się że w maju faktycznie nie będzie tych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie muszę mieć 3miesiące przerwy i znowu symulacja.Także się już nie zalapie na refundację.Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio 3mam kciuki za betę - nie daj się złym myślom, Dziewczyny serio żadna z Was nie miała badanego MTHFR i jej coś wyszło? Ja załamana jestem :( nie wiem czy w ogóle powinnam podchodzić do stymulacji w kwietniu. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mutacje MTHFR C667T. Wiaze sie ze zlym wchlanianiem kw foliowego. Biore formy metylowane, sa w femibionie natal 1 i prewenit intensiv i kw foliowy 5mg Druga mutacja.A1298C Moze powodowac poronienia. Nalezy brac Acard i Fragmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope mthfr świadczy o mutacji w przyswajanie kwasu foliowego..jesr na to rada...przyjmuje się duzs dawki kwasu foliowego bo właśnie czekam na wynik u zapytałam grygi ci jak wyjdzie źle. . Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Natalia a dzwoniłaś do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze gym juz nie przyjmuje na nowe procedury tylko kończy te które są już rozpoczęte ewentualnie transfery i crio..choć kasa miała być do połowy kwietnia. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam właśnie tą drugą mutacje, ale przerazilam się jak przeczytalam , ze leczenie suplementacji przed ciążą to min 6 m-cy :( ogólnie myślałam, ze w MTHFR chodzi tylko o przyswajanie kwasu foliowego i ewentualny problem z tym związany z donoszeniem ciąży, a dzisiaj jeszcze czytalam o wadach genetycznych - zespole Downa, ADHD :( jutro idę do lekarza, gość a Ty się długo suplementujesz ? Ja już nie mam siły :( Mutacja genu protrombiny ktora na mój brat i mnie o dziwo nie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa 2 szkoly suplementacji. Jedna mowi o duzych dawkach kw foliowego od 5 fo 15 mg. A druga mowi ze naley przyjmowac metylowane formy. Ktora jest wlasnie w femibionie natal 1. Jeszcze przy tej mutacji powinno sie przyjmowac metylowana b12. Ja mm hetero zygote czyli odziedziczylam po obu rodzicach. W ciaze pierwsza zaszlam biorac tylko folik i nie wiedzialam o istnieniu u mnie tej mutcji. Teraz biore to co pisalam w poprzednim poscie. Jak pocytasz anglojezycne publikacje o tej mutacji to wlos deba staje. Powoduje downa, autyzm,migreny, alzhaimera. I to fakt babcia mial alzhaimera nikt tego z tym nie wiazal. Ja mialam okropne migreny, ale od kiedy sie suplementuje ich juz nie mam. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 przynajmniej zaczynamy dowiadywac się czemu sie nam nie udało do tej pory. Ja mam V Leiden, mam NK wyższe niż powinno. Idź do lekarza i nie myśl źle. A od czytania to widzę po sobie, że tylko negatywnie się nakręcam. Zdaj się na lekarza. Mówisz, że nie wiesz czy podchodzic do transferu w kwietniu - a nie boisz się stracic czansy. Ja też się zastanawiam, tylko że ja jestem przed wizytą w Warszawie, więc zobaczymy co nam lekarz powie. Ehhh, i tak źle, i tak niedobrze :( Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Co do MTHFR chyba wiem jakie strony czytałyście odnośnie tych powikłać genetycznych i zespole Downa. Poruszyłam ten temat z immnologiem powiedział, że to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Sil_b : Kto CI wyceniał ten intralipid na 700 pln? Ja mam informacje od lekarze i z recepcji, że podanie 2x100 intralipidu + sol fizjologiczna to 350, tak jak za 100ml. Rozmawiałam na ten temat osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×