Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Zizia ceny są różne od 500-900 zł za Was oboje, ale spokojnie zlecić Ci to może genetyk - np ten w Rudzie Śląskiej, Madzia miała teraz zlecane, to pewnie napisze Ci co i jak, czeka się niestety długo bo ok 3-4 tyg i to wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina super!trzymam kciuki trzeba wierzyć ze sie uda będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe dlaczego podają 5cio dniowe... W sobotę by było za szybko a w nd i pon. Nie pracują, wiec pofają we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kariotypy najtaniej znalazlam w katowicach w invimedzie,placilam ok 650 zl za dwie osoby. W Gync kosztuje 900 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekalam 14 dni roboczych. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
karolka1234 rozmawialam o tym z dr M, przedstawił problem położnej, mieli do mnie oddzwonic wyceną, nie oddzwonili, wczoraj przed wizytą poszliśmy do położnej, ona zadzwoniła przy nas do osób wyceniajacych i poinformowano ja, że za ten płyn który miałam na wypisie nic nie policzą, ale koszt wlewu to koszt 2 intralipidow czyli 700 zł. Wiem, że tobie wcześniej co innego powiedziano. Ja będę w klinice we wtorek i powiem, że wiem że innej osobie wyceniono podanie intralipidu tak ja mam go przyjąć na 350 zł, zobaczę co powiedzą. Po tym jak dostaliśmy tę info o cenie powiedziałam o tym dr M, że tak mi to wyceniono, a on Powuedzial, że taka właśnie jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorociak byłam 5 razy w Warszawie pierwsza wizyta i histeroskopia, potem Podglądanie miałam dwa razy w 4 i 7 ds teraz punkcja i jeszcze na transfer więc w sumie powinno na 6 wyjazdach się skończyć. Catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina dziękuję :) Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina ładny wynik czym byłaś stymulowana i w jakich dawkach w invimedzie? pewnie miałaś długi protokół?- zmniejszyli ci dawkę gonapeptylu do połowy podczas stymylacji ??? widzisz jakieś różnice w porównaniu z gyncentrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope colostrum zazywasz 2x1, miov. też. Myślę, że możesz to brać przed badaniem. Catarina piękny wynik, moje kciuki mocno za ciebie zaciśnięte. Co do transferu w 5 dpp, to ja się o tym trochę naczytalam ostatnio. Coraz więcej lekarzy skłania się mu takiemu transferowaniu i całkiem możliwe że w ogóle prEstanie się transferowac wczesniej. Między 4 a 5 doba zarodek objawia wady genetyczne przeniesione przez plemniki, dlatego też w 5 sobie obumieraja zarodki, nawet 30% zarodków wtedy obumiera. Ja też bym się bała tak długo czekać,ale z drugiej strony dzięki temu można wiele cierpienia uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mój post się nie dodał. Nie ma dobrych wieści. Wynik bety 0,19. Wracam do gry niestety :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina odczułam inne traktowanie czy zastosowali inne leki kurcze Fajnie że już masz transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope A tobie powiedzieli coś na to umierający zarodki zastosują jakąś nową metodę bo mi tak Pani doktor powiedziała ale w sumie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio, bardzo mi przykro :( trzymaj się jednak kochana i nie poddawaj się. Wiem jedno, w końcu kiedyś i do nas uśmiechnie się słońce. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio :( 3maj się Kochana, tym bardziej mi smutno , ze mrozaczkow nie masz :( Sil dzięki, JOAFER moje zarodki dotrwaly do mrozenia do 5 doby ( 2 z 3) , U mnie problem jest z ilością komórek - bo przy ostatnim protokole miałam tylko jedną dojrzałą - i tak cud, ze ta jedna się zaplodnia, dlatego w Wawie lekarz kazał mi zrobić dodatkowe badania hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio bardzo mi przykro trzymaj sie. Trzeba wierzyć ze sie uda.Caterina to super wynik trzymam kciuki ze sie uda.Pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio przykro mi:( Kasia na pewno czekałas 14 dni?moze na inne badanie tyle czekałas...bo w Invimed czeka sie 35 dni roboczych,a w Gyn 28 dni roboczych..teraz dzwoniłam..bo sie zastanawiam czy nie isc prywatnie na to badanie skoro sie tak długo czeka a ja mam wizyte dopiero 19.04;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia- ja kariotypy robiłam w Diagnostyce. Płaciłam niecałe 700 zł za oboje. Czekałam tak ok miesiąca i tydzień z tego co pamiętam. Wczoraj na wizycie dr przepisał mi gonal i za ok 1.5 tygodnia zaczynam stymulacje. Catarina trzymam kciuki za zarodeczki! Ps. Nie wiem czy dobrze pamietam ale nie czasem Ty pisałas ze kupowałas lutinus w czeskiej aptece taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, byłam u immunologa z tym moim wynikiem MTHFR - uspokoił mnie, przepisał konska dawkę kwasu foliowego i powiedział, ze spokojnie w kwietniu mogę podejść do protokołu :) zlecił jeszcze kolejne badania, tylko mogę je zrobić dopiero we wtorek , a czy któraś z Was była u Grygi rano ok 8:30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOAFER w Ty na te umierajace zarodki koniecznie zrób właśnie ten MTHFR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja robiłam V Leiden i trombofilie i mam ok. A czytałam że te MTHFR z tymi badaniami są powiązane. Myślisz że jak te poprzednie mam dobre to te MTHFR może wyjść złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili do mnie z GynC, ponownie z wyceną intralipidu. I niestety, wciąż podają cenę 700 zł. Zwróciłam pani dzwoniącej uwagę, że Provita za taką dawkę bierze 400 zł, ale niestety, cena w GynC nie ulega zmianie :( Choć może moja odpowiedź wpłynie na nich... bo jak jej powiedziałam ile to tam kosztuje, to już nie chciała, bym się od razu na wlew umawiała, tylko powiedziała, że muszę teraz sama zdecydować u kogo ten wlew wezmę i przyjmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cena 700 zl zwala z nóg !!! A sil czy może jest jakas inna klinika na śląsku ktora moglaby ci taniej podać intralipid w odpowiednim terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Zizia, właśnie odebrałam wyniki kariotypow, robiłam je w invimedzie w Kato, czekałam równy miesiąc( 20 dni roboczych) koszt 640zł Basik, fajnie bylo Cię poznać :-D Mam nadzieję, ze dobrze się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer mi też wyszły ujemne VLeiden i Trombofilia też ujemna - mini, ze mój brat to ma , a MTHFR w tym jednym wariancie wyszedł dodatni, to są różne badania choć z grupy inmunoligicznych . Ja się dzisiaj pytałam o intralipid w Będzinie w tej przychodni co immunolog , ale mam dzwonić we wt po świętach, a na tym blogu Kakilife napisala, ze w Wawie za intralipid skasowali ja tylko 200 zl , ale nie napisała jaka dawkę jej dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Maniofranio przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×