Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Może i Bóg istnieje , ale jesteśmy dla niego tym , czym dla nas mrówki w mrowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie wyprowadza z równowagi jak oszołomy mówią , że nie możesz spłodzić dzieci naturalnie ( czyli tak jak wszystkie ssaki ,i nie tylko one) ,to widocznie Bóg tak chce. Mam ochotę powiedzieć , że Bóg rozdaje te dzieci na kacu albo na haju skoro trafiają do par , które je mordują i znęcają się nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek86 ja teraz taką dawkę dostałam, ale nie wiem jak z nią będzie. Ja dziś byłam na wizycie u dr M. Przypisał mi leki stymulujące, jutro zaczynam gonal 150 9 menopur 75 (wieczorem) rano natomiast połowa gonapeptylu i encorton. Kolejna wizyta we wtorek. Wycenili mi intralipid (2x100 ml plus sól fizjologiczna) na 700 zł. Więc wolałabym wlew w Provicie. Wstępnie umówiłam się na 1.04 ale potem policzyłam sobie dni i za chiny ludowe nie wyjdzie mi punkcja przed 1.04. Jeśli będę czekać na punkcję standardowo i będzie ona np. w 10-11 ds to będzie 1-2.04. Jak będzie 1.04 to transfer będzie pewnie 4.04 9 też z Provity nie skorzystam - jak 2.04 - to to samo. Jedyna opcja, to jakby punkcja była 4.04 czyli 13 ds - wówczas 5.04 mogłabym iść do Provity i transfer pewnie były 6-7.04. Inaczej czeka mnie wydatek 700 zł na intralipid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny apropo kościoła spowiedzi księży itp.. Czytam równocześnie watek objawy ciąży po in vitro .tez na kafeterii o wczoraj jedna z dziewczyn dodala ciekawy wpis po swojej spowiedzi. .wkleje go tutaj. " A teraz zupełnie z innej bajki. Jak przypominacie sobie co jakiś czas zjawi sie tutaj "życzliwa" osoba, która nas poddających się invitro strasznie obraża, grozi piekłem itd Opowiem Wam moje dzisiejsze przeżycie. Ponieważ zbliża się Wielkanoc poszłąm dzisiaj do spowiedzi po 4 latach. Jestem osobą wierzącą i praktykującą, choć jak każdy czasem zbłądzę. Powiedziałam księdzu,że nie byłam się spowiadać tak długo bo się strasznie bałam przyznać do invitro, a on mi odpowiedział,że zupełnie niepotrzebnie bo invitro po to jest by pomagać ludziom i że to księża są takiej sytuacji winni, gdyż nie potrafią sprecyzować problemu - chodzi im nie o samo invitro lecz o niszczenie zarodków, komórek jajowych itd, ale jeśli każdej komórce da sie szanse na życie to jest ok. Powiedział mi,że mam jak najbardziej obdarzać moją córeczkę miłością, co oczywiście robię, a nie myśleć że zrobiłąm coś złego. Napisałam to, bo być może jest jeszcze ktoś kto ma jakieś obawy, niespokojne sumienie itd. A drugi powód napisania tego jest taki,że czasem jakieś niedouczone osoby tutaj się udzielają i nam ubliżają jakbyśmy były/byli potworami. Bo prawda jest taka,że mogę żałować za wszystkie grzechy, ale na pewno nie za to,że mam moją kochaną córeczkę dzięki iitro."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia moja wizyta u genetyka trwała ok 20 min, ja odniosłam wrazenie, ze chętnie zleca badania i zawiedziona była, ze już wszystko mam zrobione i czekam na wyniki, ktoś pytał o badania immunologiczne - więc MTHFR , VLeiden i Protrabina to podstawowe, co do wyników wyszło mi wszystko ujemne poza obecnoscią mutacji A1298C w obu allelach genu MTHFR (w układzie homozygotycznym). Nie mam pojęcia jeszcze o co chodzi- na razie jak na necie szukałam to że występują przy tym poronienia :( nie chce się negatywnie nakrecac - w piątek idę do immunologa , co do kwestii wiary, to oddzielam Boga od kościoła i staram się być dobrym człowiekiem , ale do spowiedzi nie pojde , Dziewczyny czy któraś z Was badała MTHFR i też jej coś wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia dzieki za maila juz odp. MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia czy dostałaś mojego maila? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten antychryst to byłam ja Madzia tak się podekscytowałam ze aż nie podpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam @ w 5 dniu po antykach... Mialam w pierwszej stymulacji gonal i menopur 75,przy amh 3-tylko 2 komorki... Teraz mam gonal 150 i menopur 75,w sobote pierwsze podgladanie. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyste złodziejstwo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Kurde ale żeby życzyć sobie 700 zł za wlew, który kosztuje 70 to naprawdę jest masakra, to z tego co pamietam asysta anestezjologa kosztuje chyba 300zl. To ja nie wiem za co oni tyle liczą ? Za to, ze pielęgniarka zajrzy 2 razy? Sil- zapłać pielęgniarce żeby ci to przetoczyła w domu, kiedy Ci będzie pasowało. Jeżeli już to miałaś i nie było żadnej złej reakcji to ja bym sie nie bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podgladanko jest w 6ds i pozniej w ktorym 10-tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, czy są tu może dziewczyny, które podawały sobie same intralipid a nie z pomocą tych drogich klinik? Jak to sie Wam udało, bo ja też mam mieć podane wlewy, a nie chce tyle kasy płacić. Pomoże któraś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podadzą w przychodni rodzinnej gdzie przynależe tak ustaliłam z lekarzem rodzinnym, tylko musze tam być z rana. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiure86
Wiadomo, ze robisz to na władną odpowiedzialność , ale podpytaj np. Lekarza rodzinnego, może będzie miał jakiś pomysł na to, chyba, któraś dziewczyna pisała, ze w ośrodku zdrowia albo u gina jej to podali, ale nie jestem pewna :/ zdzierstwo straszne, ale w sumie to mało kto nie zapłaci, bo cieżko sobie to samemu zorganizować, wiec klinika na tym korzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekarz rodzinny nie podejmie się, raczej może i by się podjął ale nie te panie pielęgniarki - kobietki chyba nigdy nic nie robiły takiego. Ginekolog z nfz nic nawet nie podpowiedział. Taka wściekła byłam na niego. Stwierdził, że to nfz i nie może pozwolić aby jedna pacjentka wypsztykała całe środki, przeznaczone na ileś, czy na kilkadziesiąt pacjentek. No mówię Wam, kopnęłabym w tyłek. Nikt tego nie chce sie podjąć, bo to kwasy tłuszczowe, one wolno się rozchodzą w organizmie i nie daj Boże może dojść do wstrząsu. No cholercia, nie wiem gdzie szukać pomocy w tej sprawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bierzecie koenzym q10 podczas stymulacji?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio jak tam beta? Nie trzymaj nas w niepewności, bo ja tu dzisiaj piąty raz zaglądam ;) Kasia ja brałam koenzymq10, zaczęłam kilka miesiecy przed stymulacja, a brslam go do dnia punkcji. Byłam dzisiaj na powtórce, beta skoczyła ze 105 na 218. Także z każdym dniem coraz bardziej zaczynam wierzyć, ze to jest realne.... Mam nadzieje, ze odczarowałam to forum i będziemy mieć tu same dodatnie bety. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dredzik, kochana, a wiesz może jak to załatwić? Co trzeba byłoby zrobić? U mnie lekarz rodzinny nie, ginekolog z nfz też nie. Ręce mi opadają. Tyle kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Nika ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Ale zdzieraja 700 zł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz rodzinny powiedział, że mam iść do dyrekcji i się zapytać czy jest wogóle możliwość podania intralipidu w przychodni i jak coś jaki byłby tego koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:)jestem po dwóch nie udanych próbach in vitro z rządówki w gyncentum w Katowicach na trzecią oczywiście nie ma pieniędzy:( Mam pytanie czy ktoś może podchodził do in vitro w Czechach? Słyszałam że maja lepszą skuteczność jeżeli chodzi o tą metodę. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Natalia dlaczego na 3probe nie ma pieniedzy tak ci powiedzieli kiedy mialas 2 podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik kochana tylko Ty mnie tu wspominasz i wywołujesz :* bylam wczoraj u dr.M i w przyszlym miesiącu podejdę do crio. Dostalam receptę by brać leki od 2dc. Mam tego jednego mrozaka i ogromna wiarę w niego ;) a Ty kiedy weźmiesz mrozaczka? Tak przy okazji dziewczyny czy można sobie czymś pomóc przed criotransferem? Np.dla endometrium lepszego? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś tzn wczoraj byłam na wizycie u dr.M i mówił że bardzo mu przykro ale nie ma już pieniędzy. Transfer miałam na początku marca niestety nic nie udało się zamrozić. Także myślę o klinice w Czechach.Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia My też nie załapaliśmy się na trzecie podejście niestety brak kasy przeniesiemy się do kliniki w Warszawie tam jeszcze mają pieniądze plaża ostatnia próba w Warszawie byliśmy na pierwszej wizycie bardzo pozytywnie jesteśmy nastawieni mają jeszcze miejsca z tego co wiem klinika InviMed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia w Czechach to raczej będziesz musiała płacić za in vitro lepiej skorzystać z tej trzeciej próby w Warszawie gdzie jeszcze mają rzędówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×