Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam 982 estradiol w 6 dniu ale nie wiem czy to dobrze czy źle wsumie , w 11 dniu cyklu miałam punkcje z 12 pobranych komórek dojrzałych było 7, a z 6 tylko 4sie zaplodnily. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klej 350 i intralipid też 350. O kleju powiedziałam po punkcji jak dzwonilam, żeby dowiedzieć się czy są dojrzałe. Później dzwonił do mnie embriolog żeby podać datę i godzinę transweru to mu jeszcze o tym przypomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia... wg moich wyliczeń punkcje i transwer miałam mieć przed świętami i wtedy wzięłam urlop (ale jajca nie chciały rosnąć ) a punkcje miałam w Sobotę Wielkanocą a transwer wczoraj i skontaktowalam się z pracodawcą, że dalej chora jestem i, że do końca tygodnia chciałabym urlop. Zgodził się. Jakby się nie zgodził poszlabym na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Dzięki Smutasku:) A uważacie, że klej to dobry pomysł? U mnie nie ma problemu z zajściem. Problem jest z utrzymaniem i donoszeniem:( Poprzednim razem Intralipid mi pomógł,a dzidziuś w 8 tc nagle przestał się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a w którym dniu cyklu wypadały wam crio na cyklu sztucznym tzn.na estrilofemie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a w którym dniu cyklu wypadały wam crio na cyklu sztucznym tzn.na estrilofemie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubuneyle... uważam, że jak już tyle przeszłysmy to trzeba starać się zrobić wszystko żeby się udało. Ja wzięłam jedno i drugie. Pozytywne nastawienie też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja w pracy zawsze wymyslalam ze zaczely mi sie kobiece problemy. Przy pierwszym transwerze mialam problem z wolnym i poszlam do pracy czego bardzo zaluje bo do dzisiaj sie zastanawiam czy to nie zadecydowało. Przy drugim juz nie ryzykowalam. Powiedzialam ze wykryli mi polipa i musze miec usunietego na wczoraj bo może pękac itd itd. Mialam transwer w srode i bralam urlop bo powiedzialam ze po zabiegu musze lezec bo moge krwawic. Kolezanka miala wtedy zaplanowany urlop i strasznie sie z tym czulam dlatego jej powiedzialam prawde bo by sie na mnie obrazila ze musi przyjsc za.mnie do pracy gdzie planowala urlop na te dni od dluzszego czasu. Jak sie dowiedziala ze mam miec transwer to juz nie bylo zadnego problemu z wolnym. Ja Ci odradzam po transwerze prace ale oczywiscie to Twoj wybor. Wymysl sobie cos i tyle, praca jest wazna ale potem możesz sobie pluc w brodę tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer a gdzie kupujesz ta gazete??? Ja tez wiele opakowań lutinusa kupowałam przez neta zazwyczaj na forum kafeterii lub gazety pl spora oszczędność za opakowanie wyszlo mi 80-100 zl . Potem w 5-6 tc lutinus zmienilam na luteine. Ktora kosztuje 3-4 zl za opakowanie !!!i bardzo dobrze sie po niej czuje .nie wylewa sie tak jak lutinus. Fragmin tez kupiłam na necie chodź dziwie sie ze w Gyncentrum nie przepisują tego leku na refundacje. Po dodatnim teście jak zmieniłam lekarza bez słowa wątpliwości przepisywal mi fragmin na ryczalt i placilam 7 zl a nie 109 zl !! A mam go brać do 12 tc. Smutasek a masz jakies mrozaczki? Wiadomo juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope83 - a Ty masz wizytę 04.04 jeżeli dobrze pamiętam? i już stymulacja czy jak? Catarina, Hope, joafer - a Wy coś miałyście już przepisane przed stymulacją? Bo ja gonapeptyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, znowu ta strona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Madzia. Wez l4. Nie przejmuj się. Ja się za kazdym razem( 2 razy transfer) przejmowałam ze druga będzie musiała za mnie pracowac, poszłam do pracy i się nie udało. Rozmyślałam pozniej ze to pewnie z tego powodu. Tez miałam stojącą pracę. Niby starałam sie oszczedzac ale i tak musiałam cos podniesc cięzejszego itp. Dodatkowo stres. Teraz będę lezec minimum 3 dni i się nie przemęczac. Nie bede brac l4 bo aktualnie tam juz nie pracuję. Miałam mega stresującą pracę i okropnego kierownika a to nie pomagało. Pracą sie nie przejmuj. Kazdy ma prawo zachorowac nagle czy zle sie poczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje z tą stroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 6ds mialam 700 z hakiem estradiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wczoraj estradiol 166.9 to był 6 ds Ale przed 6 dawką leków. Marny ten estradiol, dr M bal się ze będzie za wysoki a tu zaś nisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Smutasku tak jak mówisz trzeba łapać się wszystkiego... tylko czemu to musi być takie drogie:( Gdyby to kogoś interesowało został mi ok. 200ml Gonalu bo miałam dawkę 75. Oddam za darmo:) Sil z kim rozmawiałaś w Provicie odnośnie Intralipidu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja na razie miałam brac antyki , tak jadę 04.04 wtedy ten streching i po wynikach hormonów, które mi zlecil zadecyduje jakie leki i jaki protokół, dzisiaj miałam badanie NK - wyniki będę miała do Wawy, jak nisko wyjdzie to intralipidu już nie wezmę, Ty zaczynasz dlugi protokół - w którym dc miałaś 1 zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 wczoraj wzięłam pierwszy gonapeptyl - czyli w 22 dc cyklu, czy jak to tam, bo w poniedziałek brałam ostatni raz antyki a wczoraj na wizycie kazał już brac. Więc wieczorem dziabłam się dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie, słuchajcie dziewczyny, dobrze mówię, mimo tego że brałam antykoncepcję, i ona zakończyła się po 21 dniach, czyli dobrze mówię, wczoraj byłam w 22 dniu cyklu? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, Hope, jeżeli branie gonapeptylu równa się temu że to długi protokół, to do tej pory miałam krótkie, więc ciekawe czemu tym razem tak? Ehhhh, ja już nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela głównie w Empiku ale teraz z Internetu kupuję z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja jeszcze nic nie biorę muszę odczekać po poprzednim transferze. Czekam na @ i mam dzwonić do p . Basi żeby się umówić a ta jak na złość nie chcę przyjść p. Doktor mówiła że może mu się trochę spóźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a powiedz mi lekarz sam zdecydował się zrobić ten steching czy jak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer, to ja juz jestem po dwóch opakowaniach antyków - jakby była kasa zagwarantowana w Gyn, to teraz w kwietniu zaczynałabym trzecie podejście dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak a kiedy miałaś transfer bo ja 16 luty i pani doktor stwierdziła że muszę dwa miesiące odczekać bo jakbym teraz coś działała to by nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye szkoda że o gonalu wczoraj nie pisałaś, ja wczoraj musiałam wykupić :( Ale może w sobotę będę musiała jeszcze dokupować to jak coś to chętnie się uśmiechnę do ciebie :) Ja z dr Janosz rozmawiam provicie ale na intralipid to w rejestracji normalnie się rejestruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joafer ja miałam transfer 30.01.2016. Po zerowej becie, od razu na trzeci dzień po odstawieniu leków dostałam okres i od razu branie antyków. W poniedziałek 28.03. wzięłam ostatnią tabletkę z drugiego opakowania. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×