Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

BWD chciałabym ostatni raz poczuć na tym przeklętym ciele usta mężczyzny. wlasnie tego. konkretnego. wyrafinowanego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ciezko zyc bez muzyki ale ostatnio mam pecha.napierw popsuly sie sluchawki poszlam i kupilam nowe potem zepsulo sie wejscie w telefonie na sluchawki wiec postanowilam odszukac stare mp3 i dzisiaj pies mi pogryzl :o jeszcze dziala ale nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle :D mi sluchawki niestety dosc czesto sie psuja, musze wymieniac. ale na tel nie slucham bo szkoda baterii, wole swoje mp4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci sie w zyciu przytrafilo? Vodka moze jeszcze pocalujesz kto wie...a on cos czul do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego się obawiasz BWD ? millutka, jasne, ze nie. to był czysty uklad. zero uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze tacy romantycy to juz dawno wygineli a tu niespodzianka ile masz lat jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym wypić z nim to ostanie piwo, wypalić ostatniego papierosa. Porozmawiać, pośmiać się i poczuć jego rękę na sobie. Chciałabym jeszcze trochę poudawać przez kilka godzin, ze jesteśmy razem. ja pierdole. nie wazne. juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta jego romatyczność jest taka bolesna, co nie zmienia jednak faktu, ze piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety są niczym blizny na mej twarzy. Dajcie mi siłę, zabijając jednako Ilez w was goryczy i pragnienia. Anioł, oszukana kobieta uciekająca w szaleństwo, wampiryzm zagubiony motyl. Ma tak dobre serce. Vodka kobieta uciekająca w pijaństwo, samotna w związku cierpiąca. Milutkiej nie znam, ale życie nadal się wznosi na skrzydłach mych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze tacy romantycy to juz dawno wygineli a tu niespodzianka ile masz lat jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakią stacje Grzesławie słuchasz, bo ja jesli w ogole zdecyduję się na radio to tlyko trójka, lub rdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BWD jesteś niesamowity. Ubierasz to wszystko w piękne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej to słucham czwórki, potem jedynki, a najmniej dwójki, komercyjne odpadają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie slucham komercyjnych, ale czasami jestem zmuszona przez osoby trzesie, a cierpię wtedy ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze mojemu bratu, z racji pracy wiecie gdzie dzisiaj byl? w uniwersytecie medycznym i widzial te eksponaty z patologii medycznej, jak ja mu zazdroszcze :( tam ogolnie nie wpuszczaja, tylko studentow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×