Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Mialam dzis od rana dola wiec wyjatkowo pociagnelam cytrynowke. Zaczelam wypisywac jakies bzdury do mojego, w koncu on przyjechal. Zeszlam do niego i zataczajac sie oraz smiejac jak debil wreczylam mu prezent :( pozniej mnie prawie zaniosl do chaty, polozyl i czekal az troche wytrzezwieje. a potem jeszcze matka wrocila i strzelila gadke,takiej sie siary najadlam :( nie wiem co we mnie wstapilo ze wypilam. jedyne pocieszenie, ze matka jutro wyjezdza i bedziemy sobie razem na dluzej... ale i tak mam teraz dola i mi cholernie wstyd jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówku dla wszystkich :) wsumie to nie wiem czy mnie dzisiaj da sie zasmucic mam super humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale od jutra sobie odbijemy, do poniedzialku mamy czas i moge sie zrehabilitowac. Jutro ide na zakupy i jakas kolacyjke na dobry poczatek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kazdy ma jakies swoje zboczenia co nie znaczy ze jest gorszym czlowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, zazdroszczę humoru, bo mój się zyebał doszczętnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smuci mnie moje życie, a dziś dodatkowo zebrało mi się na jakieś przemyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARY DLACZEGO CIE SMUCI NOXI NIE MARTW SIE BEDZIE DOBRZE SORKI ZE PISZE Z CAPS LOKIEM ALE COS MI SIE PRZESTAWILO A PISZE Z KOMORKI I NIE WIEM JAK TO NAPRAWIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nokia c6 wczoraj ja zresetowalam i wgralam nowego softa i teraz czasami jak chce pisac to zamiast mi wstawiac literki normalnie to wstawiaja sie liczby albo znaki te ktore sa na tym samym klawiszu tylko po przytrzymaniu go przez kilka sekund teraz akurat dziala normalnie a tak to musze z shiftem pisac zeby wskakiwaly normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego zboczenia to nie chodzi o to ze jestes zboczony czy cos moze lepiej by brzmialo jak bym napisala ze kazdy ma swoje odchyly o to dokladnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluska ja się nie obraziłem, tylko sama wiesz po sobie, że złe to na POLKI działa. Przypomina mi to lata '60, kiedy Europejki chodziły w spodniach, to Polki wyłącznie w spódnicach i sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się przywitać zapowiada się super weekend. wreszcie. i spara u nas otwarli, harnasie za 1, 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka zapewniam, że nie wymyśliłem Bóg wie czego, bo męskie spódnice już są w sprzedaży internetowej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Ciebie Grzesławie ? mi tam żadne dziwactwa nie przeszkadzają u ludzi, bo sama w wielu kwestiach jestem odstępstwem od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×