Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

niedziel nie denerwuj sie ja juz niogdy nie chce byc chora bo i tak nie pojde do lekarza.ostatnim razem kazal rzucic palenie ze jestem osoba ktora palic nie powinna ze moj organizm nie toleruje papierosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet gdybym chciala wziąć ślub to nie dałabym radę się przebić. na szczęście moje poglądy w parze idą z moimi fobiami :O niedziel co się stresujesz, przecież lubisz się dołować. poza tematy jak wszystkie inne, sam z resztą widzisz z jaką dezaprobatą o tym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja NIESTETY Klyn nie. na razie z rodzicami, a ile bym dała, zeby sama mieszkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka, rozumiem Cię, ale ja od dwóch lat mieszkam sam i dostaje pierdolca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy zamieszkałem sam, był problem, trzeba posprzątać, uprać, ugotować, nie dawałem sobie z tym rady, ale nauczyłem się radzić z tymi tak naprawde banalnymi sprawami, np. Dziś wrocilem z pracy, i wrzucilem upierdzielone spodnie do pralki (kocham moje biale spodnie :D ) poodkurzałem, zrobiłem posiłek i luz. Jednak ta samotność dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie widać, pewnie, ale ja jestem idealistą, wierzę w miłość, a nie związek na miesiąc, wiem że to banał, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że banał, ale o tym marzy każdy z nas, ale najważniejszy problem masz za sobą, czyli ciasny, ale własny kont, a ja nawet tego nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co mi po tym (wcale nie ciasnym;) ) mieszkaniu, skoro jestem w nim sam, wiesz co? Czasem to boli, sam, sam sam... Ale trzeba dać rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co mi po tym (wcale nie ciasnym;) ) mieszkaniu, skoro jestem w nim sam, wiesz co? Czasem to boli, sam, sam sam... Ale trzeba dać rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kochani:) Ja mieszkam sama i jestem bardzo z tego powodu zadowolona, zresztą już od 18 roku życia nie mieszkałam z rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam co piszecie codziennie, strasznie mnie uzależnił ten temat, jakoś się z Wami zżyłam...tylko przykro się mi to wszystko czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×