Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

nie chce brac zadnych lekow bo boje sie ze bede musiala juz do konca zycia na nich jechac a ja tak nie chce.chciala bym znow tyle pracowac co kiedys pomimo ze kazdy mowil ze mnie wykorzystuja ja kochalam to co robilam i to bylo najwazniejsze.teraz mam pragnienie zeby miec dobra prace i zarabiac na tyle zebym mogla isc na swoje zle mi z tym ze zyje na konto mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi napewno o niepowodzenia milosne.co prawda pierwszy facet odszel ale zawsze sobie to tlumaczylam ze widocznie los tak chcial i najwazniejsze zeby byl szczesliwy w zyciu.kolejnego ja przestalam kochac i odeszlam psychika nie wytrzymala i uczucie po prostu zgaslo.a obecny jest widze ze mu zaczelo wkoncu bardziej zalerzec chociaz przed nami jeszcze dluga droga do dobrego zycia ale wszystko z czasem przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc niedziel mi to sie po prostu wydaje ze tu potrzebna jest stabilizacja a jak ja mialam to milosc mnie zgubila.znam osoby ktore biora leki i to latami i nie sa juz w stanie ich odlozyc ja takiego zycia nie chce chce byc soba i wiem ze wkoncu sie to spelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zmiana srodowiska zmienia wiele gdy pojechalam do Pl bylam bardzo szczesliwa nie potrafilam sie smucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może, że przez to, chcesz się koniecznie usamodzielnić, to też może przeszkadzać w równowadze psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Grzeslawie ze zechciales wysluchac tych moich smentow i jeszcze nie zasnoles:) witaj jankesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie skupiam sie na konkretnych zespolach slucham to co w ucho wpadnie i ma dusze mary kiedys podala tu super nutke ktora bardzo mi sie spodobala a tak wlasciwie ciekawe co sie z nia stalo?z jej samopoczuciem tez nie najlepiej bylo widziales ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka racje mial G. idz do lekarza, ja juz sie zdecydowałam na psychologa, czekam tylko na adres. kiedys rozwazalam czy borderlina nie mam, ale wiaodmo nie jestem sama sobie diagnozy postawic, a nie chce sie nastawiac specjalnie. ale zescie pobalowali dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro dla wszystkich:) Milutka o którą piosenkę Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×